Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Lista wolontariuszy na stronie WWW

(1/3) > >>

raku_15:
Wpadłem na taki pomysł żeby zrobić jeden dział- wątek( po zrobieniu, go zamknąć żeby nikt nie mógł w nim pisać) a mianowicie chodzi mi o to żeby zrobić w jednym wątku listę osób z  Organizatorów, Zabezpieczenia, RR  i wstawienia jakiegoś małego zdjęcia a obok napisanie np. Rafał Muszczynko "raffi" - Organizator, Zabezpieczenie. Narazię myślałem nad tym :) A przykład raffiego jakoś sam mi wpadł w głowę :)

Maćkofff: zmieniony temat

mplonski:
kiedyś o tym myślałem, jednak pomysł wymaga trochę pracy. trzeba by każdą osobę z zabezpieczenia (a nie tylko zarejestrowane na forum) złapać na zdjęciu i ładnie opisać.

poza tym, osoby w zabezpieczeniu się zmieniają. raz ktoś działa, za jakiś czas może już przestać jeździć, etc, etc.

sofik:
bedzie ( kiedys :D ) na stronie lista wolontariuszy masy :)

raku_15:

--- Cytat: sofik w 03 Mar 2010, 22:12:52 ---bedzie ( kiedys :D ) na stronie lista wolontariuszy masy :)

--- Koniec cytatu ---
To fajnie jak będzie taka lista :) Tylko kiedy ona będzie...

Drex:
Po pierwsze- ludzie się zmieniają w zabezpieczeniu, a po drugie- osoby musiałyby wyrazić zgodę na publikację ich wizerunku. Bez tego nie ma co startować. Jak dla mnie można zrobić takie coś, ale tylko dla tych którzy od dłuższego czasu są aktywni i wyrażą zgodę na publikację swoich danych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej