Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010

<< < (2/2)

Raffi:

--- Cytat: trawers w 14 Lut 2010, 11:19:06 ---pamiętam np. (...) wyprawę z przyczepką (muzyką) przejściami pod Dworcem Wschodnim
--- Koniec cytatu ---

To se ne wrati. Drugiego frajera do przejechania wysoką na 3,2m przyczepką przez kilkaset metrów tunelu wysokości 2,5m nie znajdziecie prędko. Nawet ten dawny frajer nie jest tak głupi, by dwa razy nabrać się na ten sam numer ;-)

Oj dobrze, ze mnie wtedy Skeler nie słyszał, gdy walczyłem z tym tunelem :-D

Petro4_:
Wydaje mi się że tą częścią nas która zawadziła o Pl. Zamkowy w drodze powrotnej byłem tylko ja. Jechałem przez nowe Miasto do mostu Gdańskiego.

Mr_Brush:
Normalnie szacunek. Dość sporo osób o tej porze roku uczestniczy w NMK. Co dopiero będzie, jak zrobi się ciepło? Będę musiał się kiedyś do tego przełamać. Fakt że nocą, jeździ się jakby lżej, bo jakby mniejszy wiatr jest nocą, ale tak całą noc i do tego jeszcze zimą? No nic, nie przekonam się jak nie pojadę. Na marzec trzeba będzie ładować baterie w lampkach ;-)

mplonski:

--- Cytat: Mr_Brush w 21 Lut 2010, 22:30:47 ---Normalnie szacunek. Dość sporo osób o tej porze roku uczestniczy w NMK. Co dopiero będzie, jak zrobi się ciepło? Będę musiał się kiedyś do tego przełamać. Fakt że nocą, jeździ się jakby lżej, bo jakby mniejszy wiatr jest nocą, ale tak całą noc i do tego jeszcze zimą? No nic, nie przekonam się jak nie pojadę. Na marzec trzeba będzie ładować baterie w lampkach ;-)
--- Koniec cytatu ---

zarówno w dzień jak i w nocy jest tak samo, jedyna różnica to w sumie to, że nie świeci słońce i jest mniejszy ruch. dzisiaj zrobiliśmy z cimanem ~180km, a więc taka pogoda też jest dobra na dłuższe wycieczki ;>

Czarny:
Jeszcze troche i bedzie mozna reaktywowac cotygodniowe, nieoficjalne NMK. Bedzie okazja "poszalec" w nocy. ;-)
A jezdzic da sie juz teraz nawet. Pogoda dopisuje. Co prawda jeszcze zimne wiatry byc moga, ale i to da sie przezyc.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej