Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Nocna Masa Krytyczna- sobota, 13 luty 2010

(1/2) > >>

Drex:
Najbliższa NMK odbędzie się w sobotę, 13 lutego. Start jak zwykle z Pl. Zamkowego o północy.

Więcej: KLIK

wildzi:
Jakoś się wszyscy nocni masowicze poukrywali? Będzie jutro nocna masa?
Ja przyjadę na pewno. Pozdrawiam.

Petro4_:
Ja będę na pewno, do zobaczenia.

qwerJA:
Lutowa NMK oczywiście się udała, na starcie stawiło jedynie 9 masowiczów, jednak wszyscy świetnie się bawili.

Mimo początkowych sugestii z mojej strony, by pozwiedzać kryminalne zakątki Woli, przejazd szybko skierował się ku południowym dzielnicom.
Tak więc zwiedziliśmy nowe wiadukty Okęcia, następnie za darmo ogrzaliśmy się w Tesco na Kabatach.

Po tym wszystkim, zainspirowani ''dzisiejszymi'' osiągnięciami naszego Olimpijczyka skierowaliśmy się ku ruinie pewnej warszawskiej skoczni narciarskiej, przy której zrobiliśmy sobie (ja zrobiłem) kilka zdjęć i następnie o 3 rano rozjechaliśmy się do domów.

Oczywiście, część nas zawadziła w drodze powrotnej o  Plac Zamkowy  ;)


Zdjęcia:
 http://picasaweb.google.pl/tomekqwerty16/LutowaNocnaMasaKrytyczna?authkey=Gv1sRgCMqO0r__tcqpzAE&feat=directlink

trawers:
Braaaaawoooo!  :o  Tak trzymać! Jak wyleczę swoje przeziębienie to postaram się też dołączyć...
Kiedyś jeździłem na NMK, pamiętam np. przejazd do Nowego Dworu Maz. po obu stronach Wisły, wyprawę z przyczepką (muzyką) przejściami pod Dworcem Wschodnim, wschody słońca na mostach itp.
Polecam :-) wrażenia są niespotykane a po pustych ulicach wspaniale się jeździ  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej