Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Nocna Masa Krytyczna

<< < (2/568) > >>

Petro4_:
Czemu nie, ale proponuje w miarę możliwości jeździć po drogach rowerowych, bo ulice to będzie błoto.

qwerJA:
Ja  od paru miesięcy nie jeździłem, ale zawstydzę Turbodymomena i będę, chyba że mi dętka pęknie  :)

Warunki  są takie:   
http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2010010812&row=406&col=250&lang=pl&cname=Warszawa

a nie inne ;)

Co dla zadeklarowanych uczestników może oznaczać tylko i wyłącznie moc wrażeń ;D

Tak naprawdę, wystarczy się dobrze ubrać, oświetlić i cieszyć się wspólną niezapomnianą przygodą.
A jazdę po ścieżkach rowerowych zostawmy narciarzom biegowym  :D


  Pozdrawiam i namawiam

P.S
Tutaj nikt nikomu rękawiczek pożyczać nie będzie  ;D

wildzi:
Ho ho widzę że ktoś jeszcze pamięta moje darowanie rękawiczek i czapki... he he.

To może tak. Z Placu Zamkowego Karową na ddr wzdłóż Wisłostrady, mijając Podleśną pojechać dalej wzdłóż lasu aż do Pergaminów, pod górkę i Dewajtis. W lewo i Marymoncką do Marymontu. jakoś przez Żoliborz, Andersa do Placu Zamkowego.

No ale wszystko zależy od pogody.

qwerJA:

--- Cytat: wildzi w 08 Sty 2010, 23:51:50 ---No ale wszystko zależy od pogody.

--- Koniec cytatu ---

Właśnie wyjrzałem za okno i zrozumiałem, że ta impreza już z racji pory roku i dnia uchodzi za nieco ekstremalną, dlatego nie należy na siłę podwyższać poprzeczki i odstraszać ludzi  ;)

Pozatym, to nie jest selekcja  do jednostki specjalnej  8)

Ja jednak wychodzę z założenia że rower służy do jeżdżenia a nie do prowadzenia po śniegu, wiec proponuje  nie planować specjalnie wjazdów i zjazdów po świeżym śniegu, oraz wycieczek po uliczkach typu Dewajtis.

Dla mnie równie ciekawa jest wspólna przejażdżka okolicami śródmieścia i wspólna fotka przed ośnieżonym PKiN-em :)

Oczywiście o wszystkim zdecydujemy na miejscu ;)

Pozdrawiam i zapraszam
nie będzie tak strasznie  :)

wildzi:
Racja. Pisząc o pogodzie nie chciałem nikogo zniechęcać...

Pomysł z jazdą po Śródmieściu mi się podoba. Będzie po płaskim, po jezdniach (krtóre powinny być odśnieżone)...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej