Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Śródmieście, Wola

Odsnieżanie DDR na Marszałkowskiej.

(1/7) > >>

czarny_pedal_z_sld:
 Witam,

 Szybkie pytanie: do kogo mozna zadzwonic/napisac i poprosic (wzglednie zazadac) o odsniezenia DDR na Marszałkowskiej? Czy sa jakies organy dzielnicowe, czy jedna sluzba dla calego miasta?

 Przez ostatnie kilka dni nikt tej sciezki nawet nie tknal - co bylo tym bardziej frustrujace, ze chodniki zostaly ladnie odsniezone i posolone. Problem pewnie w ciagu najblizszych kilku godzin rozwiaze sie sam, jako ze zbliza sie odwilz, ale chcialbym wiedziec do kogo uderzac w przyszlosci.

mplonski:
1) to jest jakaś ścieżka przy Marszałkowskiej? ten czerwony chodnik o ile dobrze mi wiadomo nie jest DDR
2) trzeba uderzać do ZOMu, ale to nic nie da, bo nie mają w statucie odśnieżania dróg dla rowerów ;-)

czarny_pedal_z_sld:

--- Cytat: m.p w 22 Gru 2009, 11:04:07 ---1) to jest jakaś ścieżka przy Marszałkowskiej? ten czerwony chodnik o ile dobrze mi wiadomo nie jest DDR
2) trzeba uderzać do ZOMu, ale to nic nie da, bo nie mają w statucie odśnieżania dróg dla rowerów ;-)

--- Koniec cytatu ---

 1. Faktycznie, mam braki w wyksztalceniu - to nie jest DDR, tylko droga (ścieżka) rowerowa.

 2. Przy kolejnym sniegu sprobuje do nich zadzwonic - nawet maja jakas infolinie, czystość sie nazywa.
 

mplonski:
DDR = droga dla rowerów / rowerowa = potocznie ścieżka dla rowerów / rowerowa

mógłbyś wskazać na którym odcinku jest ta ścieżka? o ile dobrze pamiętam nie było tam żadnego oznakowania, może już jest, ale w to wątpię...

Drex:
Ścieżka rowerowa jest o ile dobrze pamiętam od ulicy Nowogrodzkiej lub Żurawiej w kierunku Placu Konstytucji, na którym się kończy. Dokładniej nie powiem, bo nie jeżdżę tamtędy zbyt często.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej