Autor Wątek: Sprzedam HOOD BUFF - Windstoper  (Przeczytany 7644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzedam HOOD BUFF - Windstoper
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Lut 2012, 11:21:07 »
To ja tez znanym cytatem: oj tam oj tam...
wiesz w kazdej wymianie barterowej jest jeszcze kwestia korzysci z tego ze czasem jakas skorupka kryje me bujne wlosy :)
MG


PS zaraz za offtop dostaniemy wiec zeby bylo w topicu...
hood buffy w innych kolorach tez masz/mozesz miec, moze bede zakladal w tych chwilach wolnosci gdy skorupa zostaje w domu :)
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzedam HOOD BUFF - Windstoper
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Lut 2012, 12:03:48 »
Mario, zamówiłem. Mają przyjść różne.


Do przedmasówki będę coś wiedział. Z tymi buffami jest tylko jeden problem. :) Rozchodzą się jak świeże bułeczki. :)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzedam HOOD BUFF - Windstoper
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Lut 2012, 18:11:24 »
Temat skończony. Importer nie będzie już sprowadzał Hoodbuffów. Następne będą w następną zimę.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzedam HOOD BUFF - Windstoper
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Lut 2012, 18:25:38 »
Temat w zasadzie skończony, ale... przetestowałem dziś Buffa. Co prawda było ledwie -12, ale coś już mogę napisać.

Po pierwsze jest wystarczająco ciepły na taką pogodę, dziś było mi w nim komfortowo. Mimo, że turlałem się powoli (jazda testowa), a więcej czasu stałem niż jechałem (poprawki, regulacja przerzutek itp). Czyli do jazdy przy -20 raczej też powinien wystarczyć.

Po drugie, trochę się moczy od ust niestety przód - pod tym względem kominiarka jest ciut lepsza. Ale kominiarka nie zakrywa twarzy i ust, więc coś za coś.

Po trzecie, ściągacze są GE-NIA-LNE, cudowne, wspaniałe i nawet bez kasku wiatr nie wpada pod materiał i nie wychładza.

Po czwarte - część szyjna jest wystarczająco długa, nic nie podwiewa szyi. Fajne.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzedam HOOD BUFF - Windstoper
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Lut 2012, 18:50:32 »
Ja ostatnio na mrozy używam kombinacji czapka:
http://www.kanfor.pl/shop/index.php?menu=m4&m=showprod&id=117&lang=pl&shop=1# 


+ Original Buff zrobiny na kołnierz na szyje.


Czapka jest na tyle elastyczna, że 'łapie' i trzyma buff'a na karku coby tam nie wiało.
Jedyny minus, to że czapka ma troche efekt czepka pływackiego i skutecznie izoluje dźwięki z otoczenia, ale do lasu, słuchawki w uszy (nawet lepiej je wtedy trzyma) i jazda :)


MG
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Sprzedam HOOD BUFF - Windstoper
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Lut 2012, 23:26:48 »
Szczerze mówiąc zwykła czapka + kaptur wiatrówki sprawdza się świetnie przy każdej dotychczasowej temperaturze. Buff mógłby być lepszy, gdyby zasłaniał twarz [zaczynam tego potrzebować od -17'C] jednocześnie nie powodując zamarzania wydechu na nim - czyli gdyby miał dziurę na usta i nos. Są takie?

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzedam HOOD BUFF - Windstoper
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lut 2012, 09:49:05 »
AFAIK Buff'a takiego nie ma.


Kominiarka


MG
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...