Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Śródmieście, Wola

Armii Ludowej [Ostrzeżenie]

<< < (3/3)

kaczor1:

--- Cytat: reneva w 24 Kwi 2013, 22:57:14 ---Najpierw:


--- Cytat: kaczor1 w 23 Kwi 2013, 13:06:45 ---kiedyś wpadłem na pachołek U-21 który był ustawiony węższą stroną do kierunku jazdy. 

--- Koniec cytatu ---

Potem:


--- Cytat: kaczor1 w 24 Kwi 2013, 21:25:13 ---Dziś kratki były osadzone i dodatkowo oznaczone słupkiem U-21

--- Koniec cytatu ---

Przepraszam za off-top... Ale jak to przeczytałem, to przebiegł mi przez głowę zarys jakiejś teorii spiskowej w ZDM ;)

--- Koniec cytatu ---

Myślisz, że to polowanie? :o

Eee, raczej nie bo:

--- Cytat: kaczor1 w 23 Kwi 2013, 13:06:45 ---kiedyś wpadłem na pachołek U-21 który był ustawiony węższą stroną do kierunku jazdy. 

--- Koniec cytatu ---

reneva:

--- Cytat: kaczor1 w 25 Kwi 2013, 16:42:30 ---Myślisz, że to polowanie? :o

Eee, raczej nie bo:

--- Cytat: kaczor1 w 23 Kwi 2013, 13:06:45 ---kiedyś wpadłem na pachołek U-21 który był ustawiony węższą stroną do kierunku jazdy. 

--- Koniec cytatu ---


--- Koniec cytatu ---

Fakt, nie polowanie miałem na myśli.
Raczej, hmm... złośliwość (?) kogoś z ZDM, kto zagląda na to forum i natrafił na Twojego posta o nieprzyjemnym zdarzeniu z przeszłości.

Ale to tylko luźne skojarzenie faktów. Powiedzmy, że jestem na tyle paranoiczny by przyszło mi to do głowy, ale też nie aż tak, bym sam traktował taką teorię poważnie ;)

Jak napisałem - totalny off-topic.

kaczor1:

--- Cytuj ---Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia
Numer zgłoszenia to 73791/17 2017-03-21
Typ zgłoszenia to Awaria / Interwencja
Kategoria zgłoszenia to Drogi
Opis zgłoszenia: ZDM (pełnomocnik ds rowerowych)
Wnoszę o wdrożenie właściwej organizacji ruchu w rejonie kładki (górny poziom Al. Armii Ludowej)
W ubiegłym roku została oddana do użytku droga dla rowerów i pieszych od kładki w kierunku Alei Wyzwolenia. Niestety linie ciągłe rozgraniczające część dla pieszych od części dla rowerzystów, pomimo oddania nowego odcinka, nadal kierują rowerzystów tylko i wyłącznie na kładkę, nie dając prawnej możliwości skorzystania z nowo powstałego odcinka, co stanowi oczywisty błąd w wykonaniu lub projekcie.
--- Koniec cytatu ---


--- Cytuj ---2017-06-05 16:02
Informuję, iż w projekcie stałej organizacji ruchu wykonano odpowiednią korektę, która będzie
pozwalała na jazdę wzdłuż al. Armii Ludowej zgodnie z przepisami. W najbliższym czasie wykonane
zostanie zlecenie do Zakładu Remontów i Konserwacji Dróg i zmiana zostanie wykonana w terenie.
--- Koniec cytatu ---


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej