Autor Wątek: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy  (Przeczytany 184785 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #195 dnia: 08 Paź 2011, 20:15:53 »
:D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #196 dnia: 09 Paź 2011, 10:12:35 »
@Stanley: żenująca to jest obrona poronionej imprezy przez takich jak Ty, Makcioff czy Raffi.

Konieczność prowadzenia wojny implikuje u Ciebie znajdowanie sobie wrogów nawet w najbardziej urojonych sytuacjach. Bo jak inaczej niż szukanie wojenki wyjaśnić opieprzanie mnie, choć w temat LR nawet nie wchodziłem od kilku dni i nic w nim nie moderowałem?


Ale w sumie tak. To już jest impreza WMK- tak jej administracja forum broni.

Mnie ten fakt nie przeszkadza. Sądzę, że nie różnię się tu od większości Userów forum - im bardziej w tematach LR szukasz prywatnej wojenki i sączysz jadem, tym z większą sympatią patrzę na tą imprezę i chłopaków, którzy będąc stale obrzucani gównem olewają to i po prostu robią swoje.

To jest faktycznie kwintesencja Masowości - robić swoje i nie patrzyć na krytykantów. Że zacytuje ulubione powiedzenie Czajnika z czasów Pana Płyń_z_Wisłą z forum gazety, który jechał po Masie, z grubsza tak jak Ty po LR: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej."


A, zauważyliście, że LATO się skończyło? Temat do zamknięcia przynajmniej na 6 miesięcy.

W Wolnej chwili zmienię nazwę wątku na "Nie tylko LETNI Lajt Rower" jeżeli tak bardzo Ci przeszkadza. Oczywiście jeżeli założyciele nie mają nic przeciwko?


BTW. Gdyby temat Nocnej Masy został zamknięty zaraz po tym, gdy się pierwszy raz odbyła (to w założeniu miała być jednorazowa impreza), to by dziś nie było cotygodniowych wycieczek, w których tak chętnie uczestniczysz. Tematów Mas dziennych też nie zamykamy zaraz po odbyciu się imprezy, dzięki czemu możesz np wrzucić tam fotki, albo wpisać komentarz odnośnie tego jak było. I tym razem też nie będziemy histeryzować jak Ty i po prostu zobaczymy, czy impreza będzie na tyle dobra by się utrzymać przez zimę.


To nie mój problem. Ja mam to głęboko gdzieś.

Jak na kogoś, kto ma to gdzieś, poświęcasz zadziwiająco wiele czasu i energii na sączenie jadu we wszystkich wątkach o LR.


I  mamy ze znajomymi niezłą bekę

Znowu jesteś więcej niż jeden? ;) Jak w czasach socjalizmu. Towarzysze-Drex, z których Decydent-Drex jest zbiorowym głosem ludu, a reszta jest cichą i szarą masą bez głosu :D
« Ostatnia zmiana: 09 Paź 2011, 10:16:32 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #197 dnia: 09 Paź 2011, 10:18:17 »
@Stanley: żenująca to jest obrona poronionej imprezy przez takich jak Ty, Makcioff czy Raffi. Ale w sumie tak. To już jest impreza WMK- tak jej administracja forum broni.

Ja mam to głęboko gdzieś. I  mamy ze znajomymi niezłą bekę z Waszych nieudolnych prób wyjaśniania...

Skoro tak mówisz.

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #198 dnia: 09 Paź 2011, 11:15:40 »
Tak, jestem więcej niż jeden. Ci co chcą wiedzieć kto jesteśmy "My" to wiedzą. I bekę mają. :D

A czasu i energii nie poświęcam. Mam czas, to piszę. A że mam neta w komórce, to mogę napisać jak leżę dupą do góry i delektuję się tym, że leżę i nic nie robię. Albo jak sobie przegryzam śniadanko w robocie. Albo w każdej innej sytuacji w której mam wolne ręce. :D

A zmianą tematu pokażesz tylko to, że zasady znaczą dla Was tyle, co zeszłoroczny śnieg. I pokaż mi osobę, która nie przyjechała na Masę tylko dlatego, że uważam LR za poronioną imprezę i nie boję się o tym pisać. Nie znam takiej. Ba, znam za to kilka osób, które uważają obronę LRu za popieranie łamania zasad, popieranie zmian reguł w czasie gry i popieranie ludzi promujących niebezpieczną jazdę (popatrz na Adbeja który jest radośnie witany przez LRowców a jeździ jak idiota- pod prąd, powodując kolizje z innymi i jezcze parę innych NIEBEZPIECZNYCH rzeczy).

Nie byłeś na LR, nie wiesz jak wygląda- kolejne Twoje wywody na temat o którym nie masz pojęcia. O wielu rzeczach wiesz, ale nie wkręcaj między nie rzeczy o których nie wiesz, bo znajdą się tacy, którzy wiedzą i ośmielą Ci się to wytknąć.

A jak widzę zaciekłą obronę z Waszej strony to czemu mam dać Wam wygrać?

BTW. Piątkowy LR znów zaczął się z opóźnieniem i to dużym. Jak o 22:20 wyjeżdżaliśmy z Zamkowego, to na 6 zadeklarowanych osób były 2. W tym Adbej. :D

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #199 dnia: 09 Paź 2011, 11:23:13 »
(popatrz na Adbeja który jest radośnie witany przez LRowców a jeździ jak idiota- pod prąd, powodując kolizje z innymi i jezcze parę innych NIEBEZPIECZNYCH rzeczy).

dokładnie. strach jest przebywać w odległości 500m od Adbeja. nigdy nie wiesz co mu odwali. przez takich jak On aż się odechciewa czegokolwiek...

Nie byłeś na LR, nie wiesz jak wygląda-   kolejne Twoje wywody na temat o którym nie masz pojęcia. O wielu   rzeczach wiesz, ale nie wkręcaj między nie rzeczy o których nie wiesz,   bo znajdą się tacy, którzy wiedzą i ośmielą Ci się to wytknąć.

na LR i nie miał doczynienia z techniką jazdy oraz poruszania się w ruchu ulicznym pewnych osób z LR. i nie chodzi tu tylko o Adbeja.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #200 dnia: 09 Paź 2011, 11:55:37 »
Tak, jestem więcej niż jeden. Ci co chcą wiedzieć kto jesteśmy "My" to wiedzą.

Sprawdź to jeszcze dokładnie, by nie było tak jak jakiś czas temu z Czarnym :P


A czasu i energii nie poświęcam. Mam czas, to piszę.

To, że masz nadmiar czasu, to widać. I to dobitnie :P Nikt nie poświęca tyle czasu i energii na LR co Ty.


A zmianą tematu pokażesz tylko to, że zasady znaczą dla Was tyle, co zeszłoroczny śnieg. 

To się nazywa elastyczność. Impreza ewoluuje, ewoluuje i Twoje marudzenie. Czemu więc miałby nie ewoluować temat? Bo to nie pasuje to twojego planu dopieczenia chłopakom? Sorry, musisz z tym żyć :P


I pokaż mi osobę, która nie przyjechała na Masę tylko dlatego, że uważam LR za poronioną imprezę i nie boję się o tym pisać. Nie znam takiej.

Trudno byś znał, skoro nie było ich na Masie :) Prawda jest jednak oczywista - twoje bicie piany i prywatne wojenki na forum kilka osób z zabezpieczenia skwitowało już jako niesmaczne i zniechęcające. Skoro nawet tak wytrwałe osoby, przyzwyczajone do marudzenia pieszych i kierowców tak uważają, to coś musi być na rzeczy!


A jak widzę zaciekłą obronę z Waszej strony to czemu mam dać Wam wygrać?

Zaciekła obrona jest jak najbardziej uzasadniona i konieczna, gdy na fajną inicjatywę ktoś rzuca tyle łajna co Ty.

Nie wiem z kim chcesz wygrać i kogo wyśniłeś sobie jako wroga ostatecznego, ale to zupełnie nie ma znaczenia. Prawa jest taka, że niezależnie co tu napiszesz, to impreza i tak będzie się odbywać do momentu, dopóki będą chętni by na nią pojechać. A ci, jakby na złość Tobie, cały czas są i nie wygląda by mieli zniknąć. Zatem: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej" :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #201 dnia: 09 Paź 2011, 12:18:54 »
Coz, Ty tez musisz zyc z tym, ze piszesz o czymc o czym nie masz pojecia.

A ciekawa impreza to zostala na ostatniej przedmasowce olana tylko dlatego, ze sponsor sie nie podobal.

Jak ktos robi cos sensownego to Masa sie tym z byle powodu nie interesuje, za to jak jest niezorganizowana impreza promujaca lamanie zasad i przepisow to z wywieszonymi jezorami leci tego bronic.

A- nawet chwili wysilku i energii nie stracilem na napisanie tego posta. Zagryzalem wlasnie kanapeczke to sobie serfuje po necie.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #202 dnia: 09 Paź 2011, 17:50:22 »
Coz, Ty tez musisz zyc z tym, ze piszesz o czymś o czym nie masz pojecia.

Nie muszę jechać do kompostowni w Nowym Yorku by wiedzieć że tam śmierdzi. Tak samo nie muszę jechać na biegun by wiedzieć, że tam jest zimno. Nie muszę nawet bywać na każdej Masie, by wiedzieć z jakimi Lexusami były tam problemy i jakie ;) Z LR jest analogicznie.

Zresztą, jak na najbardziej aktywną osobę w tym wątku, to też nie jesteś chyba zbyt częstym bywalcem imprez LR. A przynajmniej ostatnio się nie przyznawałeś :D


A ciekawa impreza to zostala na ostatniej przedmasowce olana tylko dlatego, ze sponsor sie nie podobal.

Masz na myśli tą foto-imprezę na Bemowie? Jeżeli tak, to właśnie gadałem z Trupkiem - z tego co usłyszałem, to miał co najmniej kilka powodów, by w to nie wchodzić, których Ci na publicznym forum nie wyjawię.


Jak ktos robi cos sensownego to Masa sie tym z byle powodu nie interesuje

Wyraźnie Ci się tu nie podoba. Wszystko i wszyscy. Dziwię się, że tak się tu męczysz ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #203 dnia: 09 Paź 2011, 18:39:42 »
A gdzie ja napisalem ze wszystko i wszyscy mi sie nie podobaja? To Twoje slowa, nie moje. Ale fakt. Wielu rzeczy nie chce mi sie juz robic- po tym co widze jakos nie czuje ochoty na zapieprzanie jak wol. Zostawiam sobie to co lubie- jezdzenie i robienie zdjec.

A co do tego czy wiem jak jest na LR to zdziwisz sie. Wiem to, co mowia ludzie ktorzy na nim byli i to co widzialem jezdzac na NMK i Masy. I to co odwalaja pseudoorganizatorzy LR. Wstarczy. Ty nie wiesz nawet co sie dzieje- raz w miesiacu pojawisz sie na Masie i to wszystko. A o Lexusie pewnie wiesz niewiele wiecej ode mnie. Nie masz sie czym chwalic.

BTW- nie sadzisz ze prowokujesz zajebisty OT mieszajac wszystko i wszystkich do LR?

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #204 dnia: 09 Paź 2011, 19:00:37 »
@Stanley: żenująca to jest obrona poronionej imprezy przez takich jak Ty, Makcioff czy Raffi. Ale w sumie tak. To już jest impreza WMK- tak jej administracja forum broni.
Mógłbyś chociaż pisać poprawnie ksywy osób o których wspominasz? I napewno to nie jest literówka bo zrobiłeś to po raz kolejny.
« Ostatnia zmiana: 09 Paź 2011, 19:28:01 wysłana przez Maćkofff »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #205 dnia: 09 Paź 2011, 19:21:06 »
Nie moglbym. I nie jest to literowka.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #206 dnia: 09 Paź 2011, 19:26:11 »
Szkoda. Podciagne to pod obrazanie innych użytkowników forum :)  zgłoszenie do moderatora - wysłane.
« Ostatnia zmiana: 09 Paź 2011, 19:27:39 wysłana przez Maćkofff »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Rano1

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #207 dnia: 09 Paź 2011, 19:49:40 »
Przeglądam te wątki i już nic nie rozumiem.
Wydawało mi się, że wypróżnienie na sobotnim Nocniku wystarczy. A ja tu widzę, że niektórzy całe nocki, dzień po dniu jeżdżą. W głowie zaczyna się kręcić... :o
Zima idzie, czas kupić kożuchy  ;D

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #208 dnia: 09 Paź 2011, 20:08:19 »
A podciagaj sobie Makciofie. Jeszcze mnie nie przeprosiles.

Offline Libr

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #209 dnia: 09 Paź 2011, 20:17:36 »
blee Potrzebuje ciepły dres na 164 :) przymusowo z ortalionu i w miarę szybko schnący... o kolorze granatowym lub czarnym :) Nie pisze w innych działa bo tu sądzę że all przeczyta 3-razyszybciej udzieli odp. gdzie takowy nabyć do 180zl
"Gatunki to tylko składniki, z których pragnę stworzyć własną potrawę. Muzyka nie dzieli się bowiem według mnie na gatunki lecz na tą, która jest zgodna z rytmem naszego serca i tą, która się z nim rozmija." L.U.C