Inne > Hydepark

Nowy poziom debilizmu?

(1/2) > >>

mp0011:
O ile jestem w stanie jeszcze zrozumieć jazdę po chodniku jak ktoś się boi jezdni,
o tyle jazda chodnikiem, z oczami wlepionymi w telefon celem upolowania pokemona, przerasta moje pojmowanie...

biały:
Wpadnie pod samochód, będzie jak ulał pasowało do nazwy miejsca, gdzie zrobiono to zdjęcie.

Ale akurat po chodniku mu wolno: ewidentnie opiekuje się osobą poniżej 10 roku życia (Art. 33 ust. 5 pkt 1 PoRD).

Dajana:
Ja wczoraj widziałam nie źle porąbaną rodzinkę na Świętokrzyskiej na pasach rowerowych przy Poczcie.  Rodzice niepełnosprytni na umyśle po tym co robili można tak stwierdzić plus jakaś kobieta, trójka dzieci ok 7 lat. Wszyscy na wypożyczonych rowerach. Mama i Tata przewozili dzieci na bagażnikach a jedno jechało samodzielnie na dużym Veturilo. Byłam w szoku ???

biały:
Warto zgłosić sprawę do ZTM, bo to jest objaw braku rowerów dla dzieci w wypożyczelniach. Są tandemy, mogą być i rowery dostosowane do potrzeb osób z dziećmi. W tym sezonie raczej nie zostanie to już zrealizowane, bo przetarg na dostawcę usługi już poszedł, ale może w następnym dałoby się to zorganizować.

rowerozof:
Nie ZTM tylko ZDM. 

--- Cytuj ---   Rozwijana będzie również sieć rowerków dziecięcych. Zaplanowano 6 specjalnych stacji, na których będzie można wypożyczyć mniejszy rower dla swojego dziecka.   
--- Koniec cytatu ---
http://rowery.um.warszawa.pl/aktualnosci/wydarzenia/szukamy-operatora-veturilo

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej