Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

Aktualizacja standardów projektowania i wykonania tras rowerowych

<< < (2/4) > >>

vit:
Nie przejmuj się, Twoje odrzuciliśmy hurtem :P

EDIT: nie wiem kiedy nastąpi ostateczne zebranie materiału. Skan tego co zostało wysłane do Miasta wstawimy na stronę/forum po przyjęciu przez Miasto.
Niedobrze jest korespondować z kimś via forum.

Franc:
Oczywiście, macie rację z kolejnością, choć przed wysłaniem mogłoby być zamieszczone jako "projekt odpowiedzi" :D

Żartowałem, informujcie o postępach.

mk1111:
 W tej chwili jest praktycznie uporządkowany i zebrany w jednolity tekst. Jeszcze pismo przewodnie. Ale na to trzeba jeszcze chwilę o którą trudno.

mk1111:
Szopki ze standardami ciąg dalszy. Żeby było "łatwiej" pisać uwagi na wczorajszych konsultacjach ( i tu dla porządku - miał to  być drugi termin, a nie druga tura) przedstawiono zupełnie inny projekt niż na pierwszych. Wychodzi na to iż wersja 3_6 jest już nieaktualna. Aktualnej nie przedstawiono w całości, a wyłącznie w postaci konspektu na kilku slajdach. Trochę nam to utrudnia pisanie uwag ale damy radę w terminie.

vit:
Uwagi złożone w terminie do ZDMu, pismem w kancelarii.

W dokument sporo pracy włożyli Marek i jego wierny giermek czyli ja :)
Uwagi przesłało 5 osób:
- Uwagi Franza weszły w całości, po drobnych zmianach edycyjnych.
- Uwagi Raffiego nie były uwagami tylko ideami i po przetrawieniu weszły jako konkretne uwagi do ogólnych.
- Uwagi Cosmita  >:( zapisane w trochę inny sposób znalazły swoje odzwierciedlenie w dokumencie
- Uwagi Jerzego weszły do ogólnych.
- Uwagi Marka i moje po dyskusji i edycji stanowiły większość (tak z 95%) ;)

Wszyscy Ci którzy podpisali się pod naszymi uwagami (Jerzy zbierał podpisy na Masie lutowej) dostali skan wystąpienia mailem.

Jak się nauczę (a nie przychodzi mi to łatwo :P ) wstawię całość naszego wystąpienia na forum, dla wszystkich.
Nasze wystąpienie mamy w pdf-ie a strona i forum przyjmują jpg-i i png.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej