Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Budżet obywatelski edycja 2015

(1/8) > >>

mk1111:
Dziś o g. 18:00 w Zespole Szkół im.  Wysockiego ( dawne Technikum Kolejowe) ul Szczęśliwicka 56 spotkanie z Władzami dzielnicy w sprawie nowej edycji budżetu obywatelskiego w cyklu debat o priorytetach i potrzebach dzielnicy. Szczegóły: www.twojbudzet.um.warszawa.pl

jerzy1234:
Oj ,oj słabo kolega poinformowany , ważniejsze było spotkanie wczoraj w sprawie budżetu ,ale to tylko dla nielicznych "elit" które to nie informując kolegów , same postanowiły działać -bez zbędnych kibiców . Szkoda ,że ja się dowiedziałem po fakcie dopiero o 22 (po wszystkim ) otrzymałem telefon ze zdziwieniem że mnie nie było. Okazuje się że, widać jestem "pasee".  O tym zresztą dzisiaj porozmawiamy na GdR. Szkoda tylko że porobiły się sekty po pare osób co to chcą za wszystkich podejmować decyzje i reprezentować "jedyną słuszną teorię" (SWOJĄ) 

mk1111:
Trudno żebym ja był poinformowany. Ja nie należę do sekty z Ochoty. O czym się dowiedziałem o tym poinformowałem. A skoro masz pod czyimś adresem zarzuty, że taki niedobry i Cię nie poinformował to napisz o kogo ci chodzi, a nie standardowe "ktoś". Zbyt wielu "ktosiów" w tym kraju. :P

jerzy1234:
Wolałbym ,aby ten "ktoś " miał cywilną odwagę przyznać się że ma mnie w d...  i parę osób innych też, niż miałbym do końca "kapusiem " zostać . Zresztą  jeszcze mam takie odchylenia typu katolickiego , że nie chcę oceniać kogoś zanim do końca nie poznam jego intencje , nie mi wyroki wydawać czy ktoś jest społeczny czy anty.

rowerozof:
Jeśli chodzi o to spotkanie (http://www.zm.org.pl/?a=bp-151-spotkanie) to raczej nie było tajemnicą. Zaproszenia imiennego kolega nie dostał? ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej