Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

Zgłaszanie awarii - warszawa19115

<< < (2/4) > >>

kaczor1:

--- Cytuj ---"Zgłoszenie zamknięto". Ale co to znaczy?

Nic z tego. Niedawno ktoś zostawił samochód na środku uliczki prowadzącej do mojego ulubionego skweru. Zrobiłem zdjęcie i zgłosiłem to na 19115. I szybko dostałem potwierdzenie, że zgłoszenie zamknięto. Ale samochód wciąż tam stał, a ja mogłem mu się jedynie bezsilnie przyglądać. Zdenerwowałem się na serio następnego dnia, gdy porzucone auto wciąż tarasowało dojazd, tyle że wokół niego był już rozjeżdżony trawnik - bo wszyscy omijali je łukiem. Zadzwoniłem na 19115 (na szczęście nie musiałem długo czekać) i tam pracownica infolinii tylko westchnęła: - Od razu wysyłaliśmy to zgłoszenie do straży miejskiej. Dla nas oznacza to jego zamknięcie. Na to, co robi z nim straż miejska, nie mamy już wpływu.

Zatem zamknięcie zgłoszenia oznacza przekazanie go gdzieś dalej, a nie rozwiązanie sprawy. Ratusz pochwalił się wczoraj, że dzięki systemowi udało się rozwiązać 6,3 tys. spraw. Ciekawe ile z nich polegało na przerzuceniu problemu na inną stertę?
--- Koniec cytatu ---

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,15476716,Interweniowac_na_19115___Szkoda_czasu_i_nerwow___KOMENTARZ_.html

No to już wiem dlaczego ten system jest do d...

robertrobert1:
System działa. Oto rezultat.

PRZED

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/sj/td/jxpo/TPObyZOLWLfEyZfh5B.jpg

PO

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/sj/td/jxpo/DoBuxwBgfALOhM3rEB.jpg

łowca:
System jest totalnie do bani - kiedy wyślę kilka zgłoszeń, i dostaję powiadomienia o zrealizowaniu, to nie jestem w stanie sprawdzić treści tego zgłoszenia, i zweryfikowania tego 'zrealizowania'.

robertrobert1:

--- Cytat: łowca w 28 Lut 2014, 13:10:38 ---System jest totalnie do bani - kiedy wyślę kilka zgłoszeń, i dostaję powiadomienia o zrealizowaniu, to nie jestem w stanie sprawdzić treści tego zgłoszenia, i zweryfikowania tego 'zrealizowania'.

--- Koniec cytatu ---

Może system jest nie do bani ale jest mocno niedopracowany. Mi najbardziej przeszkadza, że w celu określenia miejsca system przyjmuje tylko nazwę ulicy z nr posesji więc nie sposób zgłosić uszkodzenia komunikacyjnego na skrzyżowaniu dwóch ulic bądż uszkodzenia np na DDR gdzieś pomiędzy odległymi posesjami.

Raffi:

--- Cytat: robertrobert1 w 28 Lut 2014, 13:35:23 ---Może system jest nie do bani ale jest mocno niedopracowany. Mi najbardziej przeszkadza, że w celu określenia miejsca system przyjmuje tylko nazwę ulicy z nr posesji więc nie sposób zgłosić uszkodzenia komunikacyjnego na skrzyżowaniu dwóch ulic bądż uszkodzenia np na DDR gdzieś pomiędzy odległymi posesjami.
--- Koniec cytatu ---

Jest niedopracowany, a miejsce można wskazać na mapie, a oprócz tego dokładniej opisać w treści zgłoszenia. Ja tak robię i zawsze znajdują, choć zwykle zgłaszałem im ciąg wzdłuż Wisły (taka była droga do roboty), gdzie brakuje nie tylko budynków z numerami, ale czasem także punktów orientacyjnych na tyle jasnych, by robotnik po podstawówce znalazł bez szukania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej