Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

ZOM nie odśnieża DDR w tym sezonie!!!

(1/35) > >>

mateyko: Czyli na próżno czekać na odśnieżenie najważniejszych DDR.
Może jakby zamiast wypłacać wielotysięczne nagrody dla urzędników i zatrudniać kolejnych to znalazłyby się pieniądze?... Kto za to odpowiada? Czyżby czas strollować radę miasta?  :D

Żeby było ciekawiej często przy chwilowej odwilży chodnik jest już czysty a na DDR zalega śnieg bo był tam przerzucany z chodnika. Zanim stopnieje powstają lodowe górki które są naprawdę niebezpieczne.

Rano1:
Prosta sprawa - rowerom przysługuje zatem jezdnia a ddr-ów nie ma, bo są pod śniegiem i lodem.

anna:
dokładnie. i w du*ie mam zakaz jazdy rowerami, jak stoi przy ulicy. olewam, i jadę ulicą!

Raffi:

--- Cytat: mateyko w 30 Sty 2012, 20:17:35 ---


 Czyli na próżno czekać na odśnieżenie najważniejszych DDR.

--- Koniec cytatu ---

A pociągnij ich nieco za język.

Zapytaj jaki mieli budżet na odśnieżanie i czy go wykorzystali choć w połowie (mam wrażenie, że jednak nie, bo śniegu w tym roku niemal nie było).

Zapytaj, czy w poprzednim roku wnioskowali o zwiększenie środków by móc odśnieżać DDR. Przecież postulat odśnieżania tras rowerowych nie pojawił się wczoraj, lecz jest powtarzany od lat.

Zażądaj by wnioskowali do Gronkowca i Rady Miasta o dodatkową kasę na to w sezonie 2012/13. Za rok się nie będą mogli łatwo wyłgać.


Jak się ich dobrze dociśnie z kilku stron (warto by to robiła więcej niż jedna osoba - zachęcam pozostałych!) to w końcu pękną. Może nie dziś lub jutro, ale każdego da się złamać. A zwłaszcza urzędnika, który chce mieć tzw święty spokój, a nie ciągle tłumaczyć się z danego tematu kolejnym osobom ;)

Rano1:
Zarząd Oczyszczania Miasta = Nie oczyszczamy, bo kasy nie mamy  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej