Autor Wątek: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami  (Przeczytany 2498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cor7ez

  • Gość
Kupię lampkę tylną i przednią z uchwytami. Może być używane ale sprawne. Oferuję za obie około 5zł
lub tylko przednią za 3zł. Odbiór osobisty do uzgodnienia.

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Cze 2013, 11:32:01 »
Trochę przesadziłeś z tą ofertą. :) Moim zdaniem działające więcej niż tydzień minimum to http://allegro.pl/zestaw-lamp-rowerowych-falcon-eye-fn-wz1-mactronic-i3300024209.html  http://allegro.pl/zestaw-lamp-rowerowych-falcon-eye-fn-wz1-i3302175780.html W sklepiku masy były po 10 za sztukę razem z bateriami :)

Oddam za darmo przednią power beam z bateriami i uchwytem. Póki co działa, ale nie wiadomo jak długo. Lepsze to niż nic. Będziesz tylko musiał zainwestować w super glue, bo ma pęknięcie i nie trzyma się uchwytu. Pewien ulotkarz pierogarni mi zrzucił lampkę - na masie :(
A może ktoś ma przypadkiem całą obudowę do niedziałających flaków power beam?

Polecam się trzymać z daleka od tych produktów za 5-10 zł komplet. Chytry płaci dwa razy.

Jak nie znajdziesz tylnej, to mogę od ręki pożyczyć moją nadmiarową, ale bez baterii - do czasu jak dozbierasz kolejną piątkę.

Czekamy na kolejne oferty ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Cze 2013, 11:44:39 wysłana przez miroslavka »

Cor7ez

  • Gość
Odp: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Cze 2013, 13:28:06 »
hehe nawet zabawnie się to czyta tą ironiczną nieco odpowiedź.... Nie, dziękuję-lampkę uszkodzoną za darmo nie przyjmę bo klej wyniósł by mnie drożej, co pewnie nie przewidziałaś pisząc to... :) I nie ma pewności, że klej będzie trzymał.

Podane przykłady z linków to właśnie lampki śmieciowe, w które nie warto inwestować jako nowe, bo nie są tyle warte za tyle ile jest podane. Rozlatują się między innymi po kilku miesiącach czy nawet tygodniach od drgań. Jednak ich wartość jako używane za kilka zł można już zaakceptować tym bardziej na czas tymczasowy :)

Potrzebuję coś kupić używanego, jeżeli koś ma niepotrzebne albo wymienić na kamizelkę odblaskową w rozm L Biura Bezpieczeństwa Kryzysowego miasta Warszawy.

Na więcej niż 3zł nie wyceniam lampki używanej, zwłaszcza takiego sortu jak wyżej, tym bardziej na kilka jazd aż nie kupię czegoś lepszego. Proste ale chyba mało zrozumiałe :)

aha i jeszcze jedno: To nie jest kwestia dozbierania tylko nowej wypłaty.

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Cze 2013, 13:33:54 »
... rownie ironicznie czyta sie post {Kupie} za 5zł lampke uzywana ale sprawna... :P
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Cor7ez

  • Gość
Odp: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Cze 2013, 13:46:59 »
... rownie ironicznie czyta sie post {Kupie} za 5zł lampke uzywana ale sprawna... :P

No nie wiem :) Może mylisz ironię z czymś innym. Tutaj ktoś wystawia dwie lampki i to nowe (przód i tył) za złotówkę...To jest ironiczne?
Skoro wystawia na licytacji za złotówkę to liczy się z tym, że będzie za 1zł musiał to sprzedać...
http://allegro.pl/lampki-rowerowe-silikonowe-oswietlenie-sklep-wawa-i3306477334.html

Więc ja oferując 5zł za dwie i to używane, nie popełniam gafy. A wręcz narażam się na stratę. Nie sądzisz? :)
Dlatego jeżeli ktoś ma i może sprzedać "na szybko" lampkę za 3 lub komplet za 5zł, nie straci finansowo i "moralnie".

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Cze 2013, 13:51:35 »
Azaliż sugeruję zatem celem uniknięcia strat moralnych i finansowych zakupić owe 2 lampki nowe i nieużywane za złotówkę :) nawet jeżeli cwaniacy będą podbijali do 5zł...

za 5zł też widziałem podobny komplet w markecie Auchan...

...
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Cor7ez

  • Gość
Odp: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Cze 2013, 14:00:45 »
Azaliż sugeruję zatem celem uniknięcia strat moralnych i finansowych zakupić owe 2 lampki nowe i nieużywane za złotówkę :) nawet jeżeli cwaniacy będą podbijali do 5zł...

za 5zł też widziałem podobny komplet w markecie Auchan...

...

Gdybym mógł kupić to bym kupił ale jak zapewne widzisz, jest to licytacja, która trwa 9dni a ja potrzebuję "na Teraz".

Jak jeszcze napiszesz gdzie, w którym Auchan i kiedy widziałeś taki komplet za 5zł, tak bym ocenił czy jest sens jechać, to by było coś. Istotna i pełna informacja jest mile widziana. Niejako jednocześnie przyznałeś mi tą propozycją rację za co dziękuję :)

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Cze 2013, 14:54:40 »
@Cor7ez
No1 Nie chcesz za darmo, nawet jak te 4 baterie są warte więcej niż twój budżet na całą lampkę. Trudno, jakoś to przeżyję.

No 2 Przewidziałam koszt kleju
http://allegro.pl/klej-uniwersalny-super-glue-3g-i3234810360.html

No 3 Jak ktoś ma sprawną obudowę (lampki były popularne), byś miał lapmkę za 0 zł.

No 4 http://allegro.pl/silikonowe-oswietlenie-rower-roweru-2szt-warszawa-i3252303701.html Dostępne w Warszawie, tylko przekroczą twój budżet.  :P

Cor7ez

  • Gość
Odp: [KUPIĘ] Przednią i tylną lampkę rowerową z uchwytami
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Cze 2013, 11:14:21 »
@miroslavka
ad1.Dzięki ale nie zdecyduję się na darmochę. Miło jednak, że oferujesz pomoc.
ad2.Tu mnie masz :)
ad3.Nie mam sprawnej obudowy.
ad4.Już się zdecydowałem na ten wariant. Dzięki za link i podpowiedź.

Czy ktoś ma taką lampkę? Jeżeli tak, to jak się sprawuje i czy jest to sensowny zakup?
http://allegro.pl/latarka-zoom-cree-q5-200m-rowerowa-z-uchwytem-w-wa-i3314647803.html