Autor Wątek: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010  (Przeczytany 4874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pc131

  • Gość
Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« dnia: 17 Cze 2010, 18:50:36 »
Witam

W dniu 8-VI-2010 skradziono mi rower KROSS TRANS SANDER 21" męski grafitowy - z klatki schodowej na Ursynowie w Warszawie (był przypięty "szyfrem" na klatce, ucięto "szyfr" nożycami).



Rower mało używany w stanie prawie sklepowym, od tego na zdjęciu różnił się tym, że miał czarne rafki (standardowo są srebrne/aluminiowe). Rower miał zmieniony dzwonek z małego takiego "uderzeniowego" na większy. Srebrny bidon z żółtym napisem ISOSTAR.

Znakiem szczególnym mogą być 2 linki elastyczne zaczepione o śruby mocowania bagażnika przy osi poprowadzone przez tylny bagażnik.

Reszta jak na pierwszym zdjęciu. Rower posiada 7 biegów w piaście tylnej, hamulce V-Brake, płaskie światło diodowe z przodu, czarna torebka/sakiewka pod siodłem.

Jeśli ktoś widział, słyszał - tel. do mnie 6o2 643 433

Link do dokumentu z tym opisem: http://www.speedyshare.com/files/22871068/download/KROSS.TRANS.SANDER.skradziony.doc

Za pomoc w odzyskaniu NAGRODA.

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Cze 2010, 22:38:02 »
Kolego podaj numer ramy lub innych cześci jakies rysy? bo po opisie to nie bardzo bo bidon wyrzuci linki tez i dzwonek wiec za bardzo to nie pomaga w odzyskaniu roweru.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Cze 2010, 10:08:04 »
I przy okazji, po raz wtóry powtórzę:

NIE PRZYPINAMY GÓWNIANYMI LINKAMI, TYLKO PORZĄDNYM U-LOCKIEM.

NIE ZOSTAWIAMY ROWERU NA KLATCE SCHODEOWEJ - NAWET JAK MAMY DOMOFON.



Bo rok rocznie mamy tu podobnych "zgłoszeń" kilkadziesiąt na różnych forach. Czyli ten sposób zostawiania roweru NIE JEST bezpieczny.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

pc131

  • Gość
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Cze 2010, 01:17:10 »
Kolego podaj numer ramy lub innych cześci jakies rysy? bo po opisie to nie bardzo bo bidon wyrzuci linki tez i dzwonek wiec za bardzo to nie pomaga w odzyskaniu roweru.

NUMER RAMY: TJ0906005776
NUMER WIDELCA: CB090704

Znaki charakterystyczne: czarne obręcze kół (większość rowerów jednak ma aluminiowe), płaska prostokątna lampka z przodu (lampki zazwyczaj są okrągłe) - rys żądnych nie miał (rower miałem 1,5 miesiąca).... nie wiem osłona na łańcuch? generalnie sam rower jest rzadki, nawet w sklepie gdzie go kupiłem to powiedzieli, że nie często go sprzedają.

Pozdrawiam
T

Offline warsawfenix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Cze 2010, 20:40:35 »
Kolego podaj numer ramy lub innych cześci jakies rysy? bo po opisie to nie bardzo bo bidon wyrzuci linki tez i dzwonek wiec za bardzo to nie pomaga w odzyskaniu roweru.

NUMER RAMY: TJ0906005776
NUMER WIDELCA: CB090704

Znaki charakterystyczne: czarne obręcze kół (większość rowerów jednak ma aluminiowe), płaska prostokątna lampka z przodu (lampki zazwyczaj są okrągłe) - rys żądnych nie miał (rower miałem 1,5 miesiąca).... nie wiem osłona na łańcuch? generalnie sam rower jest rzadki, nawet w sklepie gdzie go kupiłem to powiedzieli, że nie często go sprzedają.

Pozdrawiam
T
Zgłosiłeś na policje? Różnie to skutkuje, ale jak masz numer to prawdopodobnie warto.
Możesz sprawdzić na Wolumenie lub innym tego typu bazarku- jednak sukces niegwarantowany.
Pozdrawiam
Rowerowo, czyli pozytywnie! :-)

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Cze 2010, 07:09:56 »
wiele takich miejsc jest gdzie może być Twój rower... słynny już Słomczyn nadal działa i wiele tam rowerów "za grosze"...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Cze 2010, 12:32:12 »
wiele takich miejsc jest gdzie może być Twój rower... słynny już Słomczyn nadal działa i wiele tam rowerów "za grosze"...

Warto tez obserwować serwisy aukcyjne. Szansa nikła, ale zdarzało się, że i tam rowery "wypływały"
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Cze 2010, 19:37:55 »
Może mój skradziony rower pojechał od razu do Słomczyna ;D
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2010, 19:41:12 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

pc131

  • Gość
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Cze 2010, 21:03:53 »
Sprawa zgłoszona na policję 09-VI-2010 (kradzież 08-VI-2010). W niedzielę 12-VI-2010 Policja zatrzymała złodziej rowerów na Ursynowie (skradł 10 rowerów w maju i czerwcu - niestety nie odzyskano ich - choć jeszcze zadzwonię na Policję). W Słomczynie byłem w niedzielę 13-VI-2010, ale nie widziałem mojego KROSSA. Obserwuję A***RO i GU***REE.

Za pomoc w odzyskaniu NAGRODA pieniężna (był to prezent urodzinowy). Rower "rzuci się w oczy". Męski duży trekking, czarne obręcze, płaskie światło z przodu...

Pozdrawiam
T.

Offline raku_15

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Skradziono rower Kross Trans Sander 08-VI-2010
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Sie 2010, 23:44:17 »
Przepraszam że piszę tak poźno! Ale skradzione rowery można też znaleść w każdą niedziele (najlepiej rano) na Olimpij ( róg ul.Górczewskiej a Al.Prymasa Tysiąc Lecia). Kiedyś jak mi skradziono rower powiedziano tak na policji mojej Mamie...