Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

Jutro o 14 na Farysa

(1/3) > >>

Raffi:
Jest okazja aby zrobić trochę dymu i kociej muzyki towarzystwu, które na to zasługuje, a i media powinny dopisać.

http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/index.php?dzial=aktualnosci&ak_id=20834&kat=3

Chodzi o brak objazdu na szlaku Wisły, oraz to, że ZMID wciąż olewa Standardy dróg rowerowych, a Wojciechowicz się na to godzi.

Raffi:
Z racji na fakt, że prócz mnie pojawiły się tylko 3 osoby, trudno obwieścić sukces. Media o nas nie wspomniały nawet. A urzędnicy dalej pewnie będą udawać, że problemu braku ściezki od Encyklopedycznej i braku objazdu Szlaku Wisły nie ma.

Ale chyba faktycznie nie ma problemu - bo skoro było nas tylko czterech...



 

Drex:
Raffi, myślę, że i tak 4 jak na tak szybko "organizowaną" manifestację ;) to nie jest źle. Ja niestety nie byłem bo siedzę w pracy, gdyby nie to, to najprawdopodobniej bym się przejechał.

Podejrzewam, że mimo ogłoszenia tego na 3 forach+ GG sporo osób już nie mogło zmienić swoich planów lub nawet o tym nie wiedziało- bo nie czytali forum. A reszta... chyba im rzeczywiście nie potrzebne coś takiego. :(

Robiliście jakieś zdjęcia?

Ania:
kurcze, z chęcią bym pojechała, ale że zjazd na studiach dziś to wybrałam jednak studia

Savil:
Też dowiedziałam się za późno, z reguły miewam jednak plany na weekend. Parę dni wcześniej i próbowałabym przekładać, ale w ostatniej chwili nie było jak.
Następnym razem jednak, jeśli będzie taka akcja, mam nadzieję pojawić się z moim uroczym gwizdkiem robić kocią muzykę :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej