Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

Godzina Dla Roweru - drugi piątek miesiąca, godz.18.00 - kolumna Zygmunta

(1/106) > >>

trawers:


W nawiązaniu do dyskusji po ostatniej (odwołanej) masie zapraszam na Godzinę Dla Roweru (GDR), którą będziemy się starali kontynuować w drugi piątek każdego miesiąca (zgodnie z sugestią Raffiego).
Jeździmy ulicami, w ruchu ulicznym, indywidualnie.
Wyjeżdżamy z placu Zamkowego punktualnie o 18.15.

@Raffi:
Osobiście zamierzam jeździć rowerem po Warszawie w piątek 10 maja i potem drugi piątek każdego miesiąca, o godzinie 18:00 - 20:00. Będę sobie jeździł w tej samej okolicy co w ostatni piątek (szeroko rozumiane okolice Rotundy - od Konstytucji do Bankowego i od Zawiszy do Palmy). Każdy rowerzysta jadący zgodnie z prawem, którego w tym terminie i miejscu minę, wyprzedzę, spotkam, pozdrowię, przepuszczę na skrzyżowaniu itp będzie miodem na moje serce. Potem zjadę sobie na Zamkowy by chwilę odpocząć, a stamtąd pojadę do domu.

Zapraszam wszystkich chętnych  ;D

trawers:
A może coś takiego? Zapraszam grafików-amatorów do nadsyłania projektów logo naszej akcji :-)

MichalS:
Dziękuję za podjęcie inicjatywy. Zgłaszam swoją gotowość do startu. Będę na pewno.
PS. Proponuję wrzucić taką fajną grafikę na facebooka, wszyscy się dowiedzą :)

robertrobert1:
Z chęcią bym przyjechał bo obecnie mam mnóstwo czasu ale ... złamana noga wyklucza mnie z możliwości poruszania się na rowerze klasycznym. Ratuje mnie tylko trójkołówka.

Hipek99:
O proszę, a ja akurat jutro mam tam coś do załatwienia po pracy, to i może zakręcę dłuższą pętlę zamiast od razu wrócić z Królewskiej do domu.

BTW, skoro pojawia się nacisk na niejechanie buspasami: pas przy Królewskiej, w kierunku Krakowskiego jest jakoś godzinowy, czy obowiązuje całodobowo?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej