Autor Wątek: Oferta rowerowa w sklepie Lidl  (Przeczytany 27372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Maj 2013, 21:34:42 »
Ja do mojego 8rzędowego napędu kupowałem cały czas spinki KMC. Raz, nie wiem dlaczego, kupiłem Srama. Jedyna spinka z jaką miałem problemy, zapięła się ale nie zaginała się na łańcuchu. Ostatecznie poszła do kosza i wróciłem do KMC, śmiga jak marzenie.
Ciekawe. Ja nie mam najmniejszych problemów ze sramowskim PowerLinkiem do łańcucha 8-rzędowego. Może to kwestia tego, że łańcuch też mam od Srama? :-\

Nie sądzę by to była kwestia marki łańcucha. Od zawsze używałem łańcuchów Shitmano, a spinek Srama. Nie miałem najmniejszych problemów ani z napędami na 8, ani na 9.

Jedyna wada tych spinek jest taka, że z czasem się wyrabiają. Za pierwszym razem to wręcz miałem problem zapiąć, bo tak była dopasowana, ale z czasem zaczynają chodzić zbyt luźno. W normalnym użytkowaniu to nie jest żaden problem, ale jak używałem tej spinki w bransoletce zrobionej z łańcucha, to po kilku miesiącach rozpinania i zapinania po kilkadziesiąt razy dziennie (lubiłem się tym bawić, gdy się nudziłem) wyrobiła się i zaczęła spadać. 5zł za spinkę co kilka miesięcy używania - odpuściłem sobie lans z bransoletą z łańcucha :D Ale do roweru spinek używam cały czas.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Mar 2014, 17:09:50 »
Wczoraj w Lidlu przy Jagiellońskiej widziałem rzeczy rowerowe, więc już można polować. Była fajna, malutka pompka za 20 zet, siodełko turystyczne za chyba 40, zestawy 2*detka za 15, liczniki (takie same jak w zeszlym roku, ale czerwone i chyba niebieskie) za 25 i inne rzeczy.

Offline wit

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Mar 2014, 06:36:56 »
Ja tradycyjnie kupiłem podstawową odzież - spodenki z pampersem i koszulkę. Resztę tylko obejrzałem. Ich duża (stojąca) pompka rowerowa jest ok, używam od 2 lat. Reszta wyglądała słabo, więc, choć właśnie muszę trochę doposażyć nowy rower córki, odpuściłem.
Aha, śmiało można brać kaski, te z lampką z tyłu - kupiłem taki właśnie dla młodej i sprawdza się.

Offline Franc

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 460
  • Płeć: Mężczyzna
  • 25 lat na poziomie
    • Moje rowery
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #48 dnia: 18 Mar 2014, 08:35:34 »
Ja kupioną w zeszłym roku pompkę rozpier....... na ścianie po 2 miesiącach bo nie dało się pompować - głupkowato działał układ przełączania zaworów.
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P8 (SWB ASS) w stanie śmierci technicznej, Thyss 222
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
szary Renault Modus z D4F

Offline rowerozof

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 331
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #49 dnia: 18 Mar 2014, 11:32:01 »
Ja chyba ani razu nie napompowałem roweru tą pompką. Koncówka jest jakoś tandetnie wykonania i nie pasuje do zaworka. Zawiera za to koncówki do pompowania piłek i dlatego jej jeszcze nie wyrzuciłem. Nie polecam

Offline fottoman

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek alias fottoman
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Mar 2014, 12:11:16 »
no to będzie 2 do 2 bo ja mam od roku tę pompkę i pompuje bez problemu i koła rowerowe z każdym zaworem i samochodowym i rowerowym a także presta bez żadnego problemu i wszelkiego rodzaju zabawki a nawet materace.
może w takim razie były 2 rodzaje tych papek i dlatego takie rozbieżności w opiniach ...

Offline robertrobert1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 762
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #51 dnia: 18 Mar 2014, 15:26:35 »
Pompka stacjonarna .... do bani. Może kilkanaście razy napompowałem zaczęła przepuszczać w miejscu kompletnie nienaprawialnym.

Więcej nie dam się nabrać na ichniejszą tandetę. Tylko odblaskowe nakładki na szprychy są ok.

Offline darek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #52 dnia: 18 Mar 2014, 15:52:59 »
ja zaś kupiłem ze 3-4 lata temu koszulki męskie, jedna czarno-szaro-zółta, druga czarno-niebieska. O ile ta druga mnie nie powala, to ta pierwsza jest moją ulubioną. Pod względem oddychalności i komfortu użytkowania nie przebija jej żaden produkt własny decathlonu. Z tych co mam tylko climalite i inne tego typu znanej mark na "a" są lepsze.

GFM

  • Gość
Odp: Oferta rowerowa w sklepie Lidl
« Odpowiedź #53 dnia: 18 Mar 2014, 18:05:37 »
Tu jest link do gazetek.
http://www.lidl.pl/cps/rde/www_lidl_pl/hs.xsl/2500.htm
W obecnej i następnej niczego rowerowego nie widzę.
Ale może okulary za słabe.