Autor Wątek: Wieszak na rowery  (Przeczytany 15044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brom

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wieszak na rowery
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Cze 2012, 08:09:36 »
A i tak prawdziwe pociągowe byłyby o tyle lepsze, że mają (chyba) rynienkę na tylne koło, żeby nie brudziło ściany.
Rynienkę pewnie łatwo można zrobić z kształtownika alu, albo plastikowego z marketu budowlanego. Dodając hak do zaczepienia koła można zrobić funkcjonalny odpowiednik wieszaka kolejowego. Chciałoby się napisać, że jako użytkownik składaka nie mam tych problemów (pod biurko, do szafy etc.), ale to by była nieprawda. Mam w rodzinie jeszcze kilka rowerów i niestety trudno je poupychać, bo wcale się nie składają. Na szczęście mam garaż, ale i tak jest ciężko.

Offline kocio

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Rower to jest świat!" [L. Janerka]
Odp: Wieszak na rowery
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Cze 2012, 13:34:20 »
Nawet jak nie słyszał to możesz samemu zrobić. Ot wówczas rower by musiał mieć 3 punkty zaczepienia. Do zrobienia  :) :) :)

Jak się jest majsterkowiczem, czyli się ma dwie prawe ręce. :D Na razie mnie nie pili i będę się zastanawiał na spokojnie.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wieszak na rowery
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Cze 2012, 15:34:14 »

No właśnie, u mnie tak jest. A słyszał ktoś może o podwieszaniu poziomym? Wtedy rower by "leżał" na suficie i nawet w niskim mieszkaniu nikomu nie szkodził (o ile by nie spadł... :) ).

Nawet jak nie słyszał to możesz samemu zrobić. Ot wówczas rower by musiał mieć 3 punkty zaczepienia. Do zrobienia  :) :) :)

Dokładnie. Ja bym poszedł tym tropem.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)