Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Pomysły i uwagi organizacyjne

(1/28) > >>

Raffi:
Z zasady preferujemy by pomysły takie zgłaszać na spotkaniach Przedmasowych, bo tam można twarzą w twarz, a tak jest łatwiej się porozumieć i zrozumieć na czym dany pomysł polega. Ale jak ktoś nie może być, a uważa, że ma pomysł, który znacząco ułatwi organizację przejazdu, zapraszam do pisania w tym wątku.

UWAGA ZABEZPIECZENIE: My nasze dysputy wewnętrzne na temat tego co poszło lepiej lub gorzej w zabezpieczaniu prowadzimy dalej na tym samym zamkniętym dla osób z zewnątrz podforum.

`L`:
Brakuje informacji gdzie i kiedy te spotkania są. Wiem, że "na forum jest", ale chyba powinno być również tutaj?

Poza tym można przyjść też w każdą środę, czy tak?

Raffi:

--- Cytat: `L` w 31 Maj 2010, 13:03:17 ---Brakuje informacji gdzie i kiedy te spotkania są. Wiem, że "na forum jest", ale chyba powinno być również tutaj?
--- Koniec cytatu ---

Głównie dlatego, że Masa nie posiada swojego lokum. Korzystamy z lokalu Zielonego Mazowsza, ale czasami wolimy się jednak spotkać gdzieś, gdzie jest więcej miejsca - w plenerze. Tymczasem z miesięcznym wyprzedzeniem nie przewidzisz jaka będzie pogoda i czy będzie to możliwe.


--- Cytat: `L` w 31 Maj 2010, 13:03:17 ---Poza tym można przyjść też w każdą środę, czy tak?

--- Koniec cytatu ---

Nie. Zawsze na tydzień przed Masą, w czwartek. O godzinie 18.

W zimę zawsze na Nowogrodzkiej 46 m.6.
W lato czasem (gdy jest dobra pogoda) jesteśmy na tzw "platformie" nad Wisłą, mniej więcej przy budowie CH Kopernik ;-)

beju:
Pomysł jest taki, by układać trasę nie "z czapy" a taką która umożliwia zastosowanie skrótów i te skróty omówić na spotkaniu.

Raffi:

--- Cytat: beju w 31 Maj 2010, 18:52:13 ---Pomysł jest taki, by układać trasę nie "z czapy" a taką która umożliwia zastosowanie skrótów i te skróty omówić na spotkaniu.

--- Koniec cytatu ---

Że niby moja trasa była "z czapy"? Wymienić możliwe skróty dla zabezpieczenia na tej trasie, co była w maju?

A skróty, o ile tylko jestem na Przedmasówce, są omawiane. Na ostatniej nie wiem jak było, bo z racji na wyjazd do Holandii, nie było mnie na niej. Ale sądzę, że były omówione.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej