Autor Wątek: Do kogo skarga na ZDM  (Przeczytany 4799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Do kogo skarga na ZDM
« dnia: 26 Wrz 2011, 19:48:02 »
Nie odpowiedzieli na moje pismo w ustawowym terminie. Do kogo wyżej zwrócić się ze skargą?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do kogo skarga na ZDM
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Wrz 2011, 20:18:42 »
Nie odpowiedzieli na moje pismo w ustawowym terminie. Do kogo wyżej zwrócić się ze skargą?

ZDM nadzoruje Biuro Drogownictwa. Ale możesz skarżyć się też bezpośrednio do Gronkiewiczowej.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Carlos Cruz

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do kogo skarga na ZDM
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Paź 2011, 22:10:43 »
Mam podobną sprawę, pismo pierwsze poszło przed wakacjami, drugie poszło razem ze skargą do HGW jakoś w połowie września, dzisiaj umówiłem się na 24 na spotkanie z jakimś dyrektorem, który w/g Pań z kancelarii rozwiąże moje bolączki, pod pachę biorę kodeks postępowania administracyjnego. Jak przeżyję i wydębie $$$ za rozwalone koła opiszę wrażenia.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do kogo skarga na ZDM
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Paź 2011, 08:58:24 »
Mam podobną sprawę, pismo pierwsze poszło przed wakacjami, drugie poszło razem ze skargą do HGW jakoś w połowie września, dzisiaj umówiłem się na 24 na spotkanie z jakimś dyrektorem, który w/g Pań z kancelarii rozwiąże moje bolączki, pod pachę biorę kodeks postępowania administracyjnego. Jak przeżyję i wydębie $$$ za rozwalone koła opiszę wrażenia.

Hehehe, człowiek piszący pisma przeżywa w życiu wiele przygód. Pierwsza zaczyna się, gdy zaczyna być za pan brat z KPA i gnębić nim. Kolejna jest wtedy, gdy poznaje rozporządzenia dotyczące dróg (zwłaszcza tzw Czerwoną Książeczkę). Wtedy staje się prawdziwym postrachem dyrektorów i pracowników urzędów.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Carlos Cruz

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do kogo skarga na ZDM
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Paź 2011, 15:53:11 »
Zanim napisałem esej do zdm zapoznałem się z twórczością ministra transportu w temacie budowy dróg, jak widać nawet cytaty z takich klasyków, jak na razie nie na wiele się zdały/ no może poza rekordowym tempem załatania samej dziury, pismo złożyłem w pt, ekipa łatała dziurę w pon w nocy/. Zastanawiam się czy nie wysyłać im pism z cytatami z mistrzów w sprawie każdej napotkanej dziury?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do kogo skarga na ZDM
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Paź 2011, 10:27:43 »
Zastanawiam się czy nie wysyłać im pism z cytatami z mistrzów w sprawie każdej napotkanej dziury?

Nie krępuj się :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)