Autor Wątek: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza  (Przeczytany 5005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« dnia: 03 Wrz 2013, 21:10:02 »
Padł pomysł aby się spotkać w ZM w celu polepszenia komunikacji, określenia naszych możliwości i zasobów oraz zaplanowania działań rowerowych na najbliższy czas.

Proponowany termin to wtorek 10 września o 17.00 w siedzibie ZM na Nowogrodzkiej 46 m.6. Kilka osób się już
zadaklarowało, będą ciastka :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Glizdor

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • bez świateł nie jeżdżę, a ty?
    • Józefów na Rower
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrz 2013, 23:10:35 »
czemu nie mogę wpaść :)
I ty przyłącz się do wspólnej jazdy rowerem z Józefowa i okolic.
http://facebook.com/RowerowyJozefow
Jeździmy pod hasłem: "Józefów na Rower"

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Wrz 2013, 05:19:45 »
Ja też bd mógł.

GFM

  • Gość
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrz 2013, 09:24:54 »
Postaram się być.

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrz 2013, 09:39:06 »
ale ciastka nieobowiązkowo, co ?

będę, na 95%

Offline fottoman

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek alias fottoman
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Wrz 2013, 09:47:54 »
postaram się być :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Wrz 2013, 11:00:34 »
ale ciastka nieobowiązkowo, co ?

Będzie tylu głodnych cyklistów, że na pewno nikt nie będzie zmuszał tych najedzonych i niechętnych na ciastka ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Maślak

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Wrz 2013, 15:14:38 »
Jak zdążę od lekarza to też postaram się wpaść:)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Wrz 2013, 20:42:32 »
Przepraszam ,że musiałem wyjść ze spotkania jak się rozkręcało (zaczynało się być interesujące) a ja niestety musiałem gnać i  dać się "wypatroszyć" na  kolejnym zebraniu u syna w szkole na ul .Miła przy  Klifie .  Mam nadzieję ze do czegoś konstruktywnego doszło do czego mógłbym się przyłączyć ze swoją skromną pomocą .

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Wrz 2013, 22:15:30 »
Znowu ja ,zastanawiam się czy coś konstruktywnego wyszło z tego zebrania ,czy nic szczególnego ,? Jeżeli coś wyszło to dlaczego nikt tego nie rozgłośnia -  sukcesem trzeba się czasami podzielić . Czy nie ma o czym trąbić?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Wrz 2013, 10:17:40 »
Z rzeczy niekonstruktywnych: To smutne, gdy na spotkanie przychodzi 20-25 osób, a po pytaniu, kto chciałby faktycznie coś zrobić, wszyscy milkną i nikt się nie zgłasza. Ludzie chyba faktycznie przyszli tylko na darmowe ciastka i herbatę :P Nie wróży to dobrze ani Masie, ani naszej walce o urowerowienie miasta. Właściwie to z takim podejściem możemy kupić sobie bilety na zbiorkom, a o rowerach zapomnieć :P


Z konstruktywnych rzeczy, to się Mhrok zadeklarował, że będzie organizatorem akcji na Waryńskiego. Ale potem słyszałem, że się wycofał (co w Jego przypadku rozumiem, wiem ile innych rzeczy robi), więc chyba nici z akcji i pokazania przed referendum, że rowerzyści są zlewani przez miasto i ZMID.


Żeby tylko w kolejnych latach nie było marudzenia, że nas miasto zlewa. Będą zlewać, bo się nie umiemy zorganizować i zadziałać by zlewanymi nie być. Przy czym to absolutnie nie jest uwaga do Jerzego (bo On sporo robi - np "Godzinę" ciągnie!), ani do Mhroka (On zajmuje się sklepikiem, sprzętem i wieloma innymi rzeczami) a do ogółu obecnych i (zwłaszcza) nieobecnych na spotkaniu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Olexy

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
    • Warszawska Akademia Rowerowa
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Wrz 2013, 11:08:51 »
A ja mam pytanie odnośnie godziny październikowego spotkania- czy moglibyśmy je przesunąć na 18:00?
Warszawska Akademia Rowerowa- zapraszamy na naukę jazdy rowerem w ruchu miejskim! www.facebook.com/WarszawskaAkademiaRowerowa

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Wrz 2013, 17:31:01 »
A ja mam pytanie odnośnie godziny październikowego spotkania- czy moglibyśmy je przesunąć na 18:00?

Zapytaj na zm@zm.org.pl bo tutaj chyba inicjator tych spotkań nie zagląda.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rowerowe spotkanie Zielonego Mazowsza
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Wrz 2013, 18:01:37 »
Dzięki za informację , to że mamy coś z leniwców to w pełni się zgadzam , niestety widzę to po pomocy przy transporcie choćby przyczepki do ZM -u , widzę po aktywności do ślubów Naszych ludzi (co by nie było to forma integracji) , widzę po godzinie dla rowerów , widzę po Maratonie Warszawskim , nawet ludziska robią łaskę jak pojadą za free do teatru (tego już moja stara głowa nie rozumie) . Natomiast nie bardzo trawię ludzi z ZM-u którzy robią zebranie i 40 minut (tyle tylko mogłem być - zebranie w szkole syna) sondują co kto może zrobić nie mając żadnej oficjalnej propozycji . Z niektórymi już miałem pomimo tego że jestem tylko zabezpieczeniem  w masie możliwość współdziałania i niestety skończyło się na "zlaniu"mnie po przejażdżce po Ochocie i wskazaniu ciekawych miejsc dla pisemek do pełnomocnika rowerowego . Nawet nie zostałem poinformowany czy warto było i dopiero na zebraniu  na namolne moje przypomnienie otrzymałem lakoniczną odpowiedź. Wiesz nauczony jestem że skoro się potrzebuje do pewnych działań partnera to traktuje się go jak równego , a nie jak ubogiego wstydliwego petenta. Natomiast jak organizowałem z Czajnikem  przejazd świeczkowy to z Patrykiem było wszystko  OK. Tak więc nie należy z góry źle oceniać Naszych ludzi - a może organizator nie ma przebicia (tak jak ja nie pociągnąłem tłumów na śluby) tak on może wyraźnie zbyt odgórnie chciał załatwić swoich pomocników . Ja zdeklarowałem się do pomocy wychodząc Patrykowi  tylko nie wiadomo było jeszcze do czego.Dalej podtrzymuję chęć pomocy w miarę możliwości -nie po to przystąpiłem ,chyba z ponad 5 lat temu do WMK żeby teraz sam sobie i o sobie mówić że nic nie było warto  i tak jak jeden znajomy nawet na radiu mi powiedział  -"Pieprz tą Masę" - nie po to broniłem dobrego imienia masy w pracy jak stukali się po czole  ,co ja stary chłop robię z tymi "gówniarzami" . Wiec się zastanawiam , co niektórzy robią  u Nas jak się po tym jak przystąpili- ukrywają się przez resztę miesiąca?Stary jestem więc wiele młodzieży nie rozumiem , ale za to współczuje im  skoro tak zaczynają swoje życie w obłudzie i olewaniu nawet tego co robią , to jak to się skończy?