Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Aglomeracja Warszawska

Grupa Konstancinska

(1/2) > >>

Biker1990:
Właśnie w sobotę wybieramy się do Czerska może ktoś chętny jeszcze nie mamy własnego loga bo dopiero co nie dawno wznowiliśmy tam ta ostatnia grupa sprzed trzech lat niestety umarła:D.Nie wiedziałem czy w tym wątku założyć.?Czy jest ktoś w ogóle z tutaj z Konstancina albo z okolic?

gromanik:
A co z tym adresem: http://www.kgbkonstancin.vgh.pl/news.php ?

Nowy adres jest taki: http://www.kcnwawa.aaf.pl/forum/index.php .

Raffi:
Global Moderator Comment Wywaliłem adres z tematu, bo ani go tam kliknąć nie można było, ani prawidłowy nie był (albo tylko mnie się nie ładowało).

--- Cytat: Biker1990 w 14 Lut 2011, 21:43:23 ---jeszcze nie mamy własnego loga
--- Koniec cytatu ---

Nie wiem czemu wszyscy zaczynają od rzeczy najmniej ważnej - loga. Żeby ono jeszcze cokolwiek komukolwiek dawało... oczywiście poza dumą, że ma się logo ;)

Warszawska Masa Krytyczna 4 czy 5 lat nie miała swojego loga, a mimo to przyjeżdżały na nią tysiące ludzi. Dlatego, że miała stronę www, reklamowała się wśród rowerzystów, robiła dużo akcji.

Nocny Rower zanim się dorobił loga, miał już wiernych fanów jeżdżących z nimi po kilka razy w tygodniu. Zaczynali od forum na gronie, ale mieli ciekawe pomysły i mnóstwo energii. Za to jak zrobili se logo, koszulki, kurtki i super-stronkę, grupa jakoś przestała żyć.

Naprawdę, logo to się robi z nudów, jak już nie ma co robić innego. Na początku są ważniejsze rzeczy - organizowanie grupy, działanie w jej ramach - organizowanie eventów i atrakcji dla ludzi, reklamowanie działań grupy, docieranie do coraz to nowych osób, walkę o drogi rowerowe, czy co tam planujecie jako grupa robić.

gromanik:
a nie lepiej zrobić stronę pod adresem http://www.konstancin.masa.waw.pl co by było bardziej jednolicie?

Biker1990:
Pracujemy nad logiem miała nam zrobić znajoma,ale coś czasu nie miała :/.Muszę jeszcze pogadać z kolegą:)co i jak.Hmm są chętni do pozjeżdżania.Dzisiaj mieliśmy się wybrać,ale ze względu na śnieg nie pojechaliśmy:/.
 http://www.kgbkonstancin.vgh.pl/news.php Ten adres już jest nie aktualny ponieważ szanowny pan moderator(mój znajomy) już nic nie pisał  i nie dał mi super admina więc nie mam pojęcia co mamy zrobić z tym fantem:D.
http://www.kcnwawa.aaf.pl/forum/index.php . to forum było testowe więc dziwnie wyglądało.Nie wiem jak to skasować. pozdrawiam

Ogólnie zawsze się znajdzie ktoś chętny nie jezdziemy.Czyli co loga mamy nie robić?.
Ja chciałem po prostu ożywić grupę bo Oni w ogóle nie jeździli.Raptem przez dwa lata

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej