Inne > Hydepark

Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...

<< < (3/50) > >>

Maćkofff:
Dzień dobry,

Nazywam się Maćkofff i jestem rowerzystą... ;)

A dodatkowo zajmuję się zabezpieczeniem przejazdu, razem z Anią robieniem i rozprowadzaniem szprychówek, czasami aktualizacją strony masy i tworzeniem mapek tras, a w okresie od listopada do stycznia - WOŚP'em.

Trochę info mnie można też znaleźć w stopce...

Savil:
Czeeeeść, Mać-kofff ;)

To i ja się przedstawię - najwyższa masowiczka z ciężkim, czerwonym miejskim i w żółciutkiej kamizelce. :) Jeśli ktoś kojarzy tylko wysokiego masowicza z takowym rowerem, to niech zajrzy w kaptur, tam w środku jest płeć żeńska ;)

Doprowadzam babcię do zdenerwowania jeżdżąc rowerem po ciemku [ale świecę i odblaszczę] i powoli oswajam się z jezdniami. Idzie mi całkiem nieźle, chociaż gorzej, jeśli w pobliżu są jakieś samochody ;) Najbardziej lubię jeździć koło policji, bo sama niczego dziwnego nie robię, a czuję się bezpieczniej, kiedy inni muszą na mnie uważać ^^

raku_15:
Hej Wszystkim :)
Nazywam sie Kuba. Na masie jestem w zabezpieczeniu, i można mnie poznać po 2 niebieskich neonach na tylnim kole xD Lubię jezdzić po ciemku ale mam oświetlenie :) Najlepsza jazda jest w Wawie jak jest zima i śnieg i lód na ulicach :) Wtedy jest najniebezpieczniej... a ja lubie ryzyko rowerowe :D
POZDRAWIAM

Kris:
Witam wszystkich :)

jestem Kris stały (cichy) bywalec mas


pozdrawiam

Kładek:
Witam,

Kładek jestem  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej