Inne > Hydepark

Co sądzicie o takim oznakowaniu?

(1/2) > >>

mp0011:


Czy takie oznakowanie nie poprawiło by wygody korzystania z DdR? Czy przy okazji nie dało by kierowcom informacji, że w niektórych sytuacjach rowerzysta może (a nawet MUSI) jechać obok DdR?

Maćkofff:
pomysł sensowny choć patrząc na oznakowanie naszych DDR i pole widzenia kierowców wątpię aby dało to im jakąś informację ;-)

jolajola1:
Zastanawiam się, czy po to, żeby używać tych znaków potrzebaby zmieniać rozporządzenie o znakach drogowych, czy też można by je wprowadzić na terenie miast miejską uchwałą czy czymś innym miejskim. Obawiam się, że to pierwsze   :(

rowerozof:

--- Cytat: jolajola1 w 06 Paź 2016, 14:00:47 ---Zastanawiam się, czy po to, żeby używać tych znaków potrzebaby zmieniać rozporządzenie o znakach drogowych, czy też można by je wprowadzić na terenie miast miejską uchwałą czy czymś innym miejskim. Obawiam się, że to pierwsze   :(

--- Koniec cytatu ---
Nie obawiaj się. na 100% to pierwsze. Osoba z Olsztyna też powinna rozumieć znaki drogowe w WAW.

jolajola1:
No tak, ale z drugiej strony znaki tymczasowe, pokazujące kierowcom objazdy, to one za każdym razem są inne, bo inne drogi pokazują. Czyli za każdym razem takie, jakich nie ma w rozporządzeniu o znakach, nie?  (chodzi mi o takie, jak na pierwszym zdjęciu)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej