Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Aglomeracja Warszawska

Społeczne konsultacje przebiegu dróg dla rowerów w Łomiankach

(1/2) > >>

Libr:
Dnia 27 listopada 2014r. godzina 18 w Auli ICDS ul.Staszica 2 odbędzie się spotkanie poświęcone koncepcji przebiegu tras rowerowych na terenie Łomianek. Kiełbasa wyborcza chodź może ktoś jest na forum kogo zainteresuje i przyjdzie posłuchać :)
Z tego co wiem to chyba po raz pierwszy konsultacje społeczne na taki temat w Łomiankach.

Na ten czas z tego co się orientuje jest może 50m drogi dla rowerów. Reszta to buble i stwory typu ciąg pieszo-rowerowy czy DDRiP. Chodź po Łomiankach ulicami dość bezpiecznie się jeździ i może dla tego nic tu się nie robi z myślą o poprawie komfortu podróżującym na rowerach.
Zapraszam

jerzy1234:
Niestety nie będę mógł być -dobrze jak mi się uda na Masę wrócić na następny dzień ,ale z chęcią bym dowalił tym co tak uraczyli rowerzystów drogą przez łomianki (główną ) w kierunku W-wy . Zrobili jak widziałem CPR i co parę metrów koniec bo przylegająca zadu...uliczka. Droga przez miasto raczej zakorkowana ,ale po godzinach rzadko kto tam jedzie 50 , więc niektórzy maja prawo się bać i wolą pod koła pchać się tym co z bocznych ulic wyjeżdżają lub z pędem wjeżdżają. W ten sposób kierowcy niby zadowoleni (oni i tak nigdy nie będą zadowoleni) i rowerzystów teoretycznie ma się z głowy ,a i przy tym paru działaczy po medalu zaliczyli.

jerzy1234:
Czy ktoś był , ja dopiero wróciłem do cywilizacji z gór Świętokrzyskich i zastanawiam się czy straciłem parę godzin przedniego kabaretu jak przy konsultacjach na Obozowej?Jeżeli było tak gorąco jak tam to żałuję już teraz .

Libr:
https://www.youtube.com/watch?v=NcQbrxrzGUg relacja kabaret zero konkretów mało ludzi, małe zainteresowanie obawiam się iż po wyborach zapomną o konsultacjach i o rowerach. W Łomiankach dużo ludzi jeździ na rowerach, ale zainteresowanie jest praktycznie zerowe.

Raffi:

--- Cytat: Libr w 28 Lis 2014, 17:54:45 ---W Łomiankach dużo ludzi jeździ na rowerach, ale zainteresowanie jest praktycznie zerowe.
--- Koniec cytatu ---

Morał z tego taki, że urząd spartolił konsultacje :P Albo nie umiał dotrzeć do tych ludzi z informacją, albo ich przekonać by przyszli, albo wybrał niewygodną dla ludzi formę konsultacji, jej miejsce i/lub czas.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej