Inne > Hydepark

Wszystkiego najlepszego Świątecznego Gwiazdkowego

(1/2) > >>

fottoman:
[img width= height= alt=" class="bbc_img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1502909_685869334779396_1201834737_o.jpg[/img]

GFM:
Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżających się świąt i nowego roku,
życzę wszystkim masowiczkom i masowiczom.
Zaś szczególnie tym, którzy o masie pomału zapominają.

jerzy1234:
U aktualizuję życzenia Zdrowych i z mnóstwem prezentów pod choinką Świąt Bożego Narodzenia . Szczęśliwego całego przyszłego roku bez "dzwonów" kolizji i oczywiście wypadków na trasach rowerowych życzy "senior aktywnych rowerzystów" . Przypominam -spotykamy się w drugi dzień świąt -tam gdzie zwykle i o zwykłej porze .  Zapraszamy na chwilkę relaksu od stołu  :)

Electra:
Nowi dziękują za życzenia, doceniają łagodność pogody i przybędą z przyległościami.
Ciekawe ilu nas będzie...
:-)

jerzy1234:
Jako że nadchodzą ponownie nam Święta Bożego Narodzenia oraz kolejny Nowy Rok jako "senior aktywnych rowerzystów" pozwolę sobie życzyć wszystkim rowerzystkom i rowerzystom zdrowych i spokojnych świąt z mnóstwem wspaniałych prezentów pod choinką  i na przyszły rok dużo ,bardzo dużo przejechanych bezstresowo kilometrów i radości z tego powodu.
Zapraszamy też w pierwszy dzień Świąt (ostatni piątek)na chwilkę relaksu od stołu  :) tam gdzie zwykle i o zwykłej porze na przejażdżkę z Mikołajem i rowerową choinką.
Mile widziane stroje świąteczne oraz oświetlenie - bądźmy wyjątkowi  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej