Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Aglomeracja Warszawska

Porządkowanie DDR w Powiecie Warszawskim Zachodnim

(1/2) > >>

johnkelly:
Ktokolwiek zna, ktokolwiek słyszał o DDRach w Powiecie Warszawskim Zachodnim którymi warto by się zainteresować i doprowadzić do stanu używalności - niech mi wrzuci info. Obecnie wojuję z DDRiP w gminie Ożarów Mazowiecki (Strzykulska, Nadbrzeżna, Parkowa, Obr. Wawy, oraz planowaną przy Poniatowskiego), w Starych Babicach wzdłuż trasy 580, zaczynam w Łomiankach (odcinki przy ul. Warszawskiej oraz wzdłuż Armii Poznań.

Szczegóły dostępne pod www ze stopki.

Xun Vixx:
Wlasciwie 100% ddr w pruszkowie - subnormatywne,kiepsko oznaczone, z kostki, bez zachowania skrajni, z kraweznikami...

O ile ot jeszcze ten powiat :P

johnkelly:

--- Cytat: Xun Vixx w 13 Gru 2009, 19:28:49 ---Wlasciwie 100% ddr w pruszkowie - subnormatywne,kiepsko oznaczone, z kostki, bez zachowania skrajni, z kraweznikami...

O ile ot jeszcze ten powiat :P
--- Koniec cytatu ---

Nie nasz powiat. Nasz to gminy Ożarów Mazowiecki, Błonie, Kampinos, Leszno, Stare Babice, Izabelin, Łomianki. Nie znam pruszkowskich DDR przez co trudno mi się o nich wypowiadać.

rodzinny:
W Pruszkowie ścieżki mocno kuleją ale fakt, że to nie ten powiat :D

Marcin:
Generalnie cały ciąg pieszo-rowerowy Blizne-Łaszczyńskiego - Borzęcin Duży (ok. 20km) to masakra, ciągłe wjazdy do posesji - góra-dół-góra-dół..., nawierzchnia z kostki fazowanej, samochody parkujące na całej szerokości na wjazdach, zamiast przejazdów zakończenia ciągu i przejścia dla pieszych - ja bym postulował przekształcenie całości z powrotem w chodnik, ewentualnie ciąg nieobowiązkowy. Bo na pewno nie zbudują tego porządnie od nowa.
Dla ludzi jadących przelotowo jest to ogromne utrudnienie, dziadkom na Wigry 3 jadącym kilometr do sklepu po bułki wielkiej różnicy nie robi nawierzchnia czy krawężniki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej