Autor Wątek: osprzęt ostatnio zakupiony  (Przeczytany 3064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
osprzęt ostatnio zakupiony
« dnia: 10 Wrz 2010, 11:56:34 »
Witam,

opony - właśnie z w zesżłym miechu zakupiłem na prośbę Agnieszki - do jej 28" oponki Schwalbe RaceGuard 89.00 zł, zachwalane w Cyklopie. jako, że i tak wytyczne jakie dostałem - pasek odblask, semi slick, na śnieżek - świetnie - organoleptycznie spłenił rzeczony model. po kilkunastodniowej eksploatacji - samo zadowolenie i brak uślizgów koła.

rękawiczki wiosna/jesień - wymieniam już drugi raz z rzędu w BricoDepot na Jagielońskiej "rękawice ochronne 10W21 handy worth 206041" no nejmowe - kosztują L ok. 18 zł, XL ok. 25 zł. zamiast wydawania na dokładnie takie same markowe (Kellysa kupiła Aga last year - które po 6 miechach sa do wyrzucenia za 78 zł). dlatego daję cynk - Pani jest bardzo zadowolona, eksploatacja taka sama, kolor black/red i powyższe dane.

pozdr

Czajnik
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: osprzęt ostatnio zakupiony
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrz 2010, 16:26:45 »
Czajniku - będziesz na przedmasówce i będziesz je miał ze sobą? Brico mi nie po drodze, więc chętnie najpierw obejrzałabym owe rękawiczki.

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: osprzęt ostatnio zakupiony
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrz 2010, 11:13:27 »
Czajniku - będziesz na przedmasówce i będziesz je miał ze sobą? Brico mi nie po drodze, więc chętnie najpierw obejrzałabym owe rękawiczki.

jo, będę i wezmę:)
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: osprzęt ostatnio zakupiony
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Wrz 2010, 10:33:14 »
rękawiczki wiosna/jesień - wymieniam już drugi raz z rzędu w BricoDepot na Jagielońskiej "rękawice ochronne 10W21 handy worth 206041" no nejmowe - kosztują L ok. 18 zł, XL ok. 25 zł.

Aż zerknę co to, Brico mam w zasadzie po drodze.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)