Autor Wątek: Spontany  (Przeczytany 48230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spontany
« Odpowiedź #150 dnia: 25 Lip 2012, 00:00:42 »
A ja śledzę spontany dalej,  może wreszcie się załapię na coś.

Też tak mam i liczę "że też się na coś załapię"

Jak na razie to brakuje mi czasu na jakieś wspólne przejazdy- może w czasie planowanego od dawna urlopu z wolnym czasem będzie lepiej   :)    .

Na razie to pozostaje mi kibicowanie aktywniejszym ode mnie kolegom rowerzystom.

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spontany
« Odpowiedź #151 dnia: 07 Sie 2012, 00:20:21 »
No i załapałem się   :)   .

Śpieszę poinformować kolegów rowerzystów, że
w poniedziałek 06,08 - dwóch fanów kręcenia - MarioG i fionotron wybrało się na "mini trening szosowy" - Św. Bożej Opatrzności (M.W.), Trasa Siekierkowska, Wał Zawadowski, Ciszyca, Habdzin, Konstancin- Jeziorna, Powsin- "polana ogniskowa"
Trasa techniczna, z kilkoma odcinkami terenowymi -  szutrowy "pseudo" DDR na koronie Wału Zawadowskiego, "Płyty przy torach" na wysokości Kępy Zawadowskiej i 2 krótkie odcinki dróg tylko utwardzonych. Z jednym ciekawym podjazdem - ul. Prawdziwka.
Tempo równe - treningowe, akurat odpowiednie do przepalenia mięśni po "rowerowych uciechach sportowych", bez zbędnych zwolnień, ani zatrzymań.
Przejechany dystans (według mojego licznika)  32,4km ,
a mój całkowity dobowy dystans 81,8km .

Pewnie, że mi się podobało i już się nie mogę doczekać na następny przejazd    :)    .
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 07 Sie 2012, 00:38:09 wysłana przez fionotron »

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spontany
« Odpowiedź #152 dnia: 07 Sie 2012, 16:17:31 »
Trasa fajna, mi nakręciło 45km... na bezprzeszkodnym odcinku od Siekierkowskiego do Ciszycy utrzymane 25km/h+.

Pogoda była dobra, mimo ponad 30 na początku, potem się zrobiło znacznie przyjemniej. BTW polana w Powsinie, aż się prosi o jakieś ognisko...
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spontany
« Odpowiedź #153 dnia: 07 Sie 2012, 23:18:20 »
Pomysł z ogniskiem w Powsinie jest OK.
Proponuję zrobić okolicznościowe ognisko w Powsinie "na zakończenie lata" np. po sierpniowej, albo wrześniowej piątkowej Masie Krytycznej.

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Spontany
« Odpowiedź #154 dnia: 02 Wrz 2012, 11:09:51 »
Zapraszamy na kolejny rekreacyjny wypad w okolicach warszawy: dziś (02.09.2012)
Dystans bardzo rekreacyjny (ok. 60km) nawierzchnia głównie asfaltowa, choć duktów leśnych, nieśpiesznie pokonywanych również nie wykluczamy.
Kierunek/cel ustalimy wspólnie na miejscu zbiórki, na Placu Zamkowym.
Godzina zbiórki 13:30
Mile widziani, nie tylko poziomi

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=137803206364261&set=o.351073875341&type=1&theater

http://forum.poziome.pl/index.php?topic=1769.msg25763#new

ps. W dacie na zdjęciu jest błąd.
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline Mbaran

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mateusz Baran
Odp: Spontany
« Odpowiedź #155 dnia: 01 Lut 2013, 20:05:39 »
Ktoś ma ochotę dziś, wyjazd ok. 22 na jakąś traskę typu Izabelin, Leszno, może jakaś Góra Kalwaria albo Nowy Dwór? Trasa tylko asfalt.

Offline Adbej21

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spontany
« Odpowiedź #156 dnia: 15 Lut 2013, 14:38:34 »
Ja mam ochote dzis sie wybrac jak na tylko asfalt biore szose!

Mbaran nie bierz Jerala bo przez niego tylko sie kloce a w dodatku chcialem sie z nim bic to nie jest dobry kolega.Ty przyjedz to ja tez przyjade ;)