Autor Wątek: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00  (Przeczytany 19088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KTMka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #60 dnia: 23 Wrz 2013, 16:16:11 »
Nigdy nie uczestniczyłem w takim maratonie jako wolontariusz i długo się zastanawiałem, czy aby dam radę. Jednak grupa zawodników odemnie z pracy poprosiła mnie, aby ich pilotować, więc nie było mowy o odmowie. Także też będę jechał w maratonie, ale już z wybranymi zawodnikami w strefie żółtej, na wys 3,30. Pewnie się spotkamy na miejscu.

Tomuś a zdajesz sobie sprawę, ze jest to nie dozwolone abyś jechał wśród biegaczy na rowerze, jezlei nie jesteś w zabezpieczeniu czy tez w elicie :/
MOżesz niestety zostać poproszony o zjazd na bok, tak wiec jak koniecznie chcesz jechac to jedż tak abyś nikomu nie przeszkadzał i jak ktoś cię poprosi abyś się usunął na chodnik to się usuń,  góry dziękuję.
To zapewne o ile już nie jest to będzie kolejnym punktem w regulaminie dla biegaczy :(, bo co roku jest ten sam problem :(

Offline KTMka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #61 dnia: 23 Wrz 2013, 16:31:08 »
No cóż, widzę, że nie możecie pojąć tego, że niektórzy zawodnicy potrzebują wsparcia i proszą o nie. Porównywanie tutaj pieszych do Masowiczy jest nie na miejscu. Jerzy1234, a może Ty byś pobiegł maraton 40-kilometrowy. Gdybyś zobaczył mnie z wodą na którymś kilometrze, to byś się modlił abym Ci dał się napić. Widzę, że Waszym zdaniem to włażenie w szkodę, ok niech Wam będzie. Ja nie zamierzam nikomu przeszkadzać w biegu. A rok temu nie jeden miał asystę tylko duuużo więcej zawodników. Możecie pisać i wymyślać o psach, kotach, nawet o szczurach i wymyślać ludziom od "betonów", mam nadzieje, że nie wszyscy  z zabezpieczenia WMK zatracili swoje człowieczeństwo i że oprócz osoby funkcyjnej są też ludźmi i czasem też pomogą innym. Prawo tłumu jest wtedy kiedy bym jeździł slalomem miedzy uczestnikami i nie chce mi się już pisać poraz kolejny o tym gdzie jadzie asysta na rowerach. W każdym razie napisałem o tym bo liczyłem na Waszą wyrozumiałość i akceptację. A wy ślepo trzymacie się regulaminu zapominając, że inni zawodnicy potrzebują wsparcia. Jednak mam satysfakcję z mojej decyzji, ponieważ kolega bardzo mi podziękował za to, że się zgodziłem i że będzie mogł liczyć na mnie. Szkoda, że ja na Was drodzy Forumowicze liczyć nie mogę. Ciekawe czy koledzy najbardziej aktywni w krytykowaniu mnie zawsze działają zgodnie z regulaminem i przepisami, napewno nigdy nie przejechali na czerwonym świetle i napewno zawsze schodzą z roweru na przejściach dla pieszych, no bo przecież takie są przepisy. To tyle co miałem do napisania i to już ostatni mój post w tym temacie. Życzę powodzenia. "Beton"

p.s. jeżeli działam na szkodę warszawskich rowerzystów, to zgłoście o usunięcie mnie z forum WMK. Po co Wam taki beton na Forum jak ja?

Widze, że tutaj nie potrzeba dyskusja się wywiązała.
Tomuś, prawda taka, że nei powinno się jechać koło biegacza, ponieważ innym biegaczom może to przeszkadzać, miło, ze jesteś uczynny i pomagasz itd.
Nie proponuj komuś czegoś jezeli ktoś nie ma na to ochoty, skoro twój kolega zdecydował sie biec, to wie że podoła i wsparcie w twojej osobie to tylko luksus, regulamin regulaminem, ale jak biegnie ok 10000 osób, to teraz wyobraź sobie, ze kazdy ma taką dobra duszyczkę, uwierz mi, że nawet twój kolega byłby wsciełky, że ktos mu jeździ przed nosem.
Kończac tą nie potrzebną dyskuję, rowerzystów poza zabezpieczeniem i elita nie powinno byc na trasie, jak ktoś cie poprosi o zjechanie na bok to uprzejmie cię proszę zjedź, a koło kolegi mozesz być w najgorszych chwilach, niech ci machnie ręką, że cię potrzebuje np.

UPRZEDZAM WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI, POMAGIERÓW, ZE BĘDZIECIE PROSZENI O ZJAZD Z TRASY MARATONU, NA KTÓRYM MOGĄ PRZEBYWAĆ BIEGACZE I OBSŁUGA DO TEGO PRZYDZIELONA Z IDENTYFIKATORAMI. PROSZĘ
 NIE MIEĆ NIKOMU NICZEGO ZA ZŁE, PORZĄDEK POWINIEN BYĆ, DZIĘKUJE ZA UWAGĘ!!!
 Nie zapominajmy, ze nie jesteśmy sami i innym możemy przeszkadzać!


tomus1973

  • Gość
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #63 dnia: 23 Wrz 2013, 17:17:16 »
KTMko, nie będzie potrzeby proszenia mnie o zjazd na bok, gdyż ja będę jechał z boku. W większości ścieżkami rowerowymi lub chodnikami. Jeżeli będzie BARDZO luźno to czasem może przy samym krawężniku. Nie zamierzam nikomu przeszkadzać. Ale o tym już wspominałem w niejednym poście. Gdyby Forumowicze komentujący i krytykujący mnie czytali dokładnie co piszę, a nie jak ten koń z klapkami na oczach ciągnęli tylko w kółko to samo i wykazali odrobinę zrozumienia, to by nie było niepotrzebnej dyskusji. Także powtarzam jeszcze raz- czytajćie
 N I E   Z A M I E R Z A M   N I K O M U    P R Z E S Z K A D Z A Ć   J A D Ą C   Z    B O K U   P E L E T O N U.   Dla niedomyślnych- bok peletonu to ścieżki rowerowe, chodniki. I jak napisałem jeżeli będzie bardzo luźno przy samym krawężniku.

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #64 dnia: 23 Wrz 2013, 17:20:33 »
Diabeł narzekał, że podbieg pod Ursynów w zeszłym roku był z wybojami i dziurawy.
Przejechałam Arbuzową. Jedyne wyboje są na około 20-metrowym kawałku nie wiedomoczego, gdy z Alei Wilanowskiej zbiega się tunelem pod drzewami i między krzaczorami na Arbuzową. Reszta Arbuzowej na dole jest wyasfaltowana i zostały wymienione spowalniacze, są gładkie, a nie z krawężników na sztorc jak w ubiegłych latach. Sam podjazd pod górę Arbuzowej jest wykostkowany i są spowalniacze, też gładkie.

Za to te jedyne 20 metrowe wyboje są porządne, solidne.
 :P Jak popada deszcz to nogi w kałużach powyżej kostki, rowerowe koła do połowy szprychy w wodzie, potknięcia i wywrotki murowane.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz 2013, 12:46:08 wysłana przez jolajola1 »

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #65 dnia: 23 Wrz 2013, 21:17:28 »
Zostały na początku wątku pokazane przydziały do biegaczy, zabezpieczenia odcinków i zabezpieczenia końca maratonu.

Offline maciekt1000

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #66 dnia: 24 Wrz 2013, 11:46:08 »
to się wątek zrobił ;)
prośba do tomusia1973 - już dość tych dywagacji czy z boku, czy w tłoku, na plecy go weź tego swojego mistrza :D

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #67 dnia: 25 Wrz 2013, 22:42:29 »
Info od Szefa FMW. Odprawa o 12.15 w sobotę. Nie wysyłam SMS teraz bo późno i kogoś obudzę :P. Wyślę o 6:00 :)

Offline Fochna

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Wrz 2013, 22:23:31 »
A gdzie moje planiki? :P

Ha :) pojawiły się :)
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz 2013, 00:06:23 wysłana przez Fochna »

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #69 dnia: 29 Wrz 2013, 17:41:05 »
Dzięki wszystkim za wytrwałość i pochwalcie się kto z n Naszych doholował zwycięzce lub zwyciężczynię i jaki czas . Ja w tym roku robiłem za ORMO na 1 a później  10 więc wpadłem na metę z czasem 6 godzin i 26 minut z bosym maratończykiem z flagą . Dzięki jemu nikt nas nie przeganiał w tunelu.

Offline bogu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #70 dnia: 29 Wrz 2013, 19:24:47 »
Mój był 4 (3 w swojej kategorii wiekowej) - Wosen Zeleke Demse. Prowadził przez spooory kawałek, ale nie wyrobił na ostatnich 2 km.
Na którymś międzyczasie miał 1:01 min. przewagi nad drugim, a na mecie 22 sek. straty do Yareda.  :o
To był mój pierwszy raz w maratonie i nie obyło się bez przygód (gleba przed 39 km), do domu wróciłem pedałując jedną nogą. Pomimo tego uważam, że było super :)
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz 2013, 19:27:52 wysłana przez bogu »

Offline Ral

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #71 dnia: 29 Wrz 2013, 21:03:47 »
Nie należę do zabezpieczenia WMK, ale pochwalę się, że przypadła mi dziewczyna z Etiopii - Negash Hadush Letay. Dobiegła z czasem 02:36:41, zdobywając 4 miejsce w klasyfikacji K20.
Kross Evado 2.0

Na masie od 04.2013r
Od 11.2013r kilka razy w zabezpieczeniu.

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #72 dnia: 29 Wrz 2013, 22:30:07 »
mój malutki z nr 20, 5 miejsce, niestety pary zabrakło mu na samej końcówce, całą drogę w grupie z Yaredem, dopiero na pl. 3 Krzyży zaczął zostawać.... 2min straty... ale i tak mega kozak... a ja się nawet widziałem w dzisiejszych Faktach :P
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline Fochna

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #73 dnia: 30 Wrz 2013, 08:40:23 »
Dziękuję wszystkim za imprezę :) Zwłaszcza za wsparcie na polu walki.

"Mój" dobiegł z czasem netto 6:28 coś. Poprawiając się o godzinę w stosunku do roku ubiegłego ;)

Offline fottoman

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek alias fottoman
Odp: Szukam ochotników do 35 Maratonu Warszawskiego 29.09.2013 godz. 9:00
« Odpowiedź #74 dnia: 30 Wrz 2013, 10:07:23 »
Dzięki wszystkim za wytrwałość i pochwalcie się kto z n Naszych doholował zwycięzce lub zwyciężczynię i jaki czas . Ja w tym roku robiłem za ORMO na 1 a później  10 więc wpadłem na metę z czasem 6 godzin i 26 minut z bosym maratończykiem z flagą . Dzięki jemu nikt nas nie przeganiał w tunelu.

Dziękuję wszystkim za imprezę :) Zwłaszcza za wsparcie na polu walki.

"Mój" dobiegł z czasem netto 6:28 coś. Poprawiając się o godzinę w stosunku do roku ubiegłego ;)

35. PZU Maraton Warszawski 2013-09-29
Mce        Nr       Nazwisko          Imię           Kat    Mce Kat   Czas netto     Wynik
8504   1972      Mej                   Paweł         M40   1959        06:24:19     06:24:42
8505   12090   Czyruk               Zdzisław     M50   713         06:18:14      06:29:39
8506    5228    Kamaszewski    Wojciech     M50   714         06:24:49      06:33:26

ten bosy z flagą to Paweł.  tak kombinował aby być ostatni ale się jednak nie udało ...
a to jego oficjalna strona http://www.bosybiegacz.mojabochnia.pl/

ja także dziękuję za super udaną imprezę :)
nam się udało z maratonu 2 niesubordynowanych pijaczków wygarnąć ...

do następnego :)
« Ostatnia zmiana: 30 Wrz 2013, 10:22:36 wysłana przez fottoman »