Autor Wątek: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy  (Przeczytany 184689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #135 dnia: 19 Wrz 2011, 22:38:12 »
Skrócone zasady przejazdu :
stałość miejsca        -   plac Zamkowy, pod kolumną Zygmunta
stałość daty               -   dni powszednie
stałość czasu            -   10-ta rano i 10-ta wieczorem
A zatem, do zobaczenia na rowerze i szerokej drogi życzę !
Z rowerowym pozdrowieniem, Tanawis !

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #136 dnia: 19 Wrz 2011, 23:02:23 »
Straszne, odbędzie się dodatkowy przejazd, na który nie będzie można... oh wait, będzie można, bo jest planowany z wyprzedzeniem.
Ale jakim prawem oni chcą dostawiać meble do swojego wspólnego pokoju? Nie za dobrze im będzie? ;P

Lajt - jeśli coś wam się w działaniach założycieli nie podoba, mówcie. Jeśli wam się podoba - o to właśnie chodziło, też mówcie:) I bawcie się dobrze i bezpiecznie.

dwapedalymam

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #137 dnia: 20 Wrz 2011, 13:53:59 »
A mnie, już nie chce się gadać w tym temacie  ::)

Offline ar2r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ar2r - czytaj Artur
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #138 dnia: 20 Wrz 2011, 15:37:19 »
Ciągle te same zarzuty i ciągle te same odpowiedzi. Uczestnicy LR nie mają jakoś zastrzeżeń, a jeśli nawet mają to nie robią z tego problemu typu" być albo nie być dla LR". Po prostu Ci którym pasuje jeżdżą - a jak nie to nie. Chyba proste >:( ? A może nie dla wszystkich i nie wszystko  ??? .
Naprawdę nie rozumiem w czym problem, bo to ciągłe narzekanie na spóźnienia,organizację czy sens jazdy z taką a nie inną prędkością niczego nie wnosi. LR ma taką a nie inną formułę i tyle. :P
Jestem niespotykanie spokojny, do czasu !
I proszę nie zwracać się do mnie per Pan, bo to mnie postarza.
;)

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #139 dnia: 20 Wrz 2011, 15:57:20 »
Wracając do tematu, jacyś chętni na nockę z pt na sobotę?

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #140 dnia: 20 Wrz 2011, 16:11:42 »
Cytuj
Wracając do tematu, jacyś chętni na nockę z pt na sobotę?
Tak. :D
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz 2011, 22:38:53 wysłana przez DeXteR »

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #141 dnia: 20 Wrz 2011, 22:36:00 »
Ciągle te same zarzuty i ciągle te same odpowiedzi. (...) Naprawdę nie rozumiem w czym problem, bo to ciągłe narzekanie na spóźnienia,organizację czy sens jazdy z taką a nie inną prędkością niczego nie wnosi. LR ma taką a nie inną formułę i tyle. :P

Sądzę, że to wystarczy na podsumowanie - jakby ktoś nie zrozumiał z krytykujących LR - Zasady LR mimo że są określone - są tylko na forum a nie w życiu ! Więc wystarczy tego czepiania. NIC to nie zmieni bo nikt z LR nie dba o zasady :)
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz 2011, 22:37:21 wysłana przez DeXteR »

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #142 dnia: 20 Wrz 2011, 22:42:34 »
Zasady LR mimo że są określone - są tylko na forum a nie w życiu ! Więc wystarczy tego czepiania. NIC to nie zmieni bo nikt z LR nie dba o zasady :)
To powinno być napisane dużą, czerwoną czcionką.

dwapedalymam

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #143 dnia: 20 Wrz 2011, 23:27:18 »
Czytając w kółko to samo, aż ma się chęć olać takie forum, z takimi zasadami.  >:(

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #144 dnia: 20 Wrz 2011, 23:39:38 »
Jak się ma do powiedzenia tyle co w powyższym poście, to nie jest głupi pomysł...

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #145 dnia: 21 Wrz 2011, 06:40:11 »
Jak się ma do powiedzenia tyle co w powyższym poście, to nie jest głupi pomysł...
Drex coś się tak do Tanawisa przyczepił?
Jeśli Ci się nie podoba inicjatywa LR25 albo którykolwiek jej element, to nie interesuj się tym.
Przypominam, że Raffi napisał tutaj coś i prosił aby nie komentować.


Ja osobiście popieram to, co robi Tanawis. Robi on mianowicie jedną ważną rzecz, której Ty nie pojmujesz. On promuje rower i jeżdżenie na nim. Robi to na swój sposób i chwała mu za to.
Ty tylko wykręcasz kilometry i się przyczepiasz.


Drex czy naprawdę masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu?
Czy naprawdę nie widzisz, że znaczna większość osób ma już dość Twoich wypowiedzi w tym temacie?
Nie podoba Ci się, to poprostu olej to. Zniechęcasz ludzi do siebie, do forum, do masy i do jazdy na rowerze.
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz 2011, 06:42:08 wysłana przez Stanley »

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #146 dnia: 21 Wrz 2011, 07:02:49 »
 
Drex coś się tak do Tanawisa przyczepił?   
  Ależ drogi Stanleyu, zauważ, że nie jest to post w jakikolwiek odnoszący się źle do Tanawisa. Od kilku postów zgłaszam do moderacji posty niezwiązane z tematem LR, a jednak nie zostały skasowane.
Czytając w kółko to samo, aż ma się chęć olać takie forum, z takimi zasadami.  >:(
  Co do LR ma na przykład ten post? 
A mnie, już nie chce się gadać w tym temacie  ::)
A ten?
 
 
Ja osobiście popieram to, co robi Tanawis. Robi on mianowicie jedną ważną rzecz, której Ty nie pojmujesz. On promuje rower i jeżdżenie na nim. Robi to na swój sposób i chwała mu za to.
Ty tylko wykręcasz kilometry i się przyczepiasz.
A jak na razie nie zauważyłem promowania roweru przez LR, tylko prywatne wycieczki Tanawisa, które się odbywają tak jak jemu się chce a nie tak, jak napisał na forum- Dex zauważył celnie- Nie ważne co napisane jest w zasadach, na LR one nie obowiązują. I to jest promocja roweru? Najwidoczniej Wy tego nie pojmujecie.

A co do mojej promocji roweru- dostałem propozycję żeby brać udział w tym: http://cyclofotomaraton.pl/ ale do cholery wybrałem jazdę w kamizelce WMK na Maratonie Warszawskim. Ale wiesz, chyba mi się odechciewa promocja Masy po tym, jak traktuje się tu poronione imprezy które nie przestrzegają własnych zasad (i to już od momentu powstania) wynosząc je na piedestały a ludzi którzy coś chcą robić próbuje uciszać.


PS. Jeden z organizatorów FotoMaratonu ma być na najbliższej przedmasówce.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #147 dnia: 21 Wrz 2011, 07:42:38 »
A co do mojej promocji roweru- dostałem propozycję żeby brać udział w tym: http://cyclofotomaraton.pl/ ale do cholery wybrałem jazdę w kamizelce WMK na Maratonie Warszawskim. Ale wiesz, chyba mi się odechciewa promocja Masy po tym, jak traktuje się tu poronione imprezy które nie przestrzegają własnych zasad (i to już od momentu powstania) wynosząc je na piedestały a ludzi którzy coś chcą robić próbuje uciszać.
Drex, napiszę tak. Jaki jest Tanawis - wiedzą wszyscy. Koniec i kropka.
To jak podchodzi do organizacji różnych spraw - także wiedzą wszyscy.
Nikt nie stoi murem ani za Tanawisem, ani za Tobą.


Poprostu olej całą sprawę. Jeździsz z kim innym, jeździsz inaczej.


Swoją drogą, wspomniałeś o robieniu zdjęć. Przypomniało mi się, jak Ty zaczynałeś robić zdjęcia w masie. Pamiętam, że nie każdemu się one podobały, a mimo to, nikt Ciebie i Twoich zdjęć nie krytykował tak bardzo jak Ty teraz LR25 i Tanawisa.


Miej to na uwadze, zanim napiszesz kolejny post. :)

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #148 dnia: 21 Wrz 2011, 08:49:52 »
Stan, ale ja sie ucze. Slucham i czytam i wyciagam wnioski. Niestety nie wszyscy to potrafia.

Powiem tak: gdyby Tanawis zorganizowal to z glowa lub wyciagnal wnioski na poczatku, gotow bylem mu pomoc i zrobic z tego cos wiecej. Jak widac nie dociera do niego, ze godzina i miejsce stalej imprezy sa stale. Poza tym LR nie jest nawet organizowana przez niego. Na 10 (sic!) terminow tygodniowo jest na ilu?

To co jest teraz to sa zwykle wieczorne spontany i nic wiecej. Dorabianie do tego imprezy cyklicznej nierealnej do zrealizowania jest chore.

Moze jesienny LR ja zorganizuje? Na swoich zasadach? Niedlugo bede mial sprawnego gorala, wiec bede mogl sobie pozwolic na takie wyjazdy...
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz 2011, 08:57:03 wysłana przez Drex »

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #149 dnia: 21 Wrz 2011, 09:13:22 »

Powiem tak: gdyby Tanawis zorganizowal to z glowa lub wyciagnal wnioski na poczatku, gotow bylem mu pomoc i zrobic z tego cos wiecej. Jak widac nie dociera do niego, ze godzina i miejsce stalej imprezy sa stale. Poza tym LR nie jest nawet organizowana przez niego. Na 10 (sic!) terminow tygodniowo jest na ilu?


I komu z jeżdżących to przeszkadza? Proszę o konkretny przykład jakiejkolwiek osoby, która zgłaszała zastrzeżenia.