Inne sprawy rowerowe > Sprzęt

Typy rowerów - speedbike, fittnessbike, trekking

(1/4) > >>

SeBeQ:

--- Cytat: Raffi ---
--- Cytat: wiacek ---Najważniejsze są moim zdaniem zbliżone możliwości grupy. Podobna kondycja, podobne rowery.

--- Koniec cytatu ---
nasz wyjazd do Żelazowej Woli nie był otwarty. Chcieliśmy poszaleć z prędkością.

--- Koniec cytatu ---
Z tą prędkością to można powiedzieć, że udało się połowicznie, bo wiatr studził nasze zapały w tamtą stronę - za to rozwinęliśmy się w powrotną :D
Tylko z tymi podobnymi rowerami to nie do końca tak - zależy kto na czym lubi: poziomka, szosówka, speed bike i uszosowiony góral to bynajmniej nie podobne rowery, ale dobrze się na nich km nawija, a o to głównie chodziło :P

Raffi:

--- Cytat: SeBeQ w 19 Kwi 2010, 11:39:42 ---Z tą prędkością to można powiedzieć, że udało się połowicznie, bo wiatr studził nasze zapały w tamtą stronę - za to rozwinęliśmy się w powrotną :D
--- Koniec cytatu ---

Ja tam w powrotną miałem spory zapas. Z takim wiatrem na plecach to ja mogę dołożyć i utrzymać te 40km/h. Ty i Pimpf z resztą pewnie też byście dali radę. Ale nie zostawimy przecież płci pięknej na pastwę rozpędzonych Ikarusów ;-)


--- Cytat: SeBeQ w 19 Kwi 2010, 11:39:42 ---Tylko z tymi podobnymi rowerami to nie do końca tak - zależy kto na czym lubi: poziomka, szosówka, speed bike i uszosowiony góral to bynajmniej nie podobne rowery, ale dobrze się na nich km nawija, a o to głównie chodziło :P

--- Koniec cytatu ---

Fakt, jakby nie patrzyć, nasze rowery ni cholery nie są podobne do siebie i to niezależnie czy porównywać je wszystkie naraz czy parami.

Ale podobnie jeżdżą z nami w fote... o sorry, w siodłach :-P A tylko to się liczy ;-)

wiacek:

--- Cytat: Raffi w 19 Kwi 2010, 16:50:46 ---Fakt, jakby nie patrzyć, nasze rowery ni cholery nie są podobne do siebie i to niezależnie czy porównywać je wszystkie naraz czy parami.
--- Koniec cytatu ---
Bynajmniej nie o podobieństwo zewnętrzne mi chodziło, a o właściwości jezdne raczej :) Inaczej jeździ się na MTB, inaczej na rowerze szosowym, jeszcze inaczej na BMX, a do tego dochodzą jeszcze jakieś różności jak riksze i jeżdżące foteliki :)

pimpf:

--- Cytat: SeBeQ w 19 Kwi 2010, 11:39:42 ---Tylko z tymi podobnymi rowerami to nie do końca tak - zależy kto na czym lubi: poziomka, szosówka, speed bike i uszosowiony góral to bynajmniej nie podobne rowery, ale dobrze się na nich km nawija, a o to głównie chodziło :P

--- Koniec cytatu ---
Hmmmmm...
poziomka - to wiadomo - Raffi
szosówka - to Małgosia
uszosowiony góral - to pimpfowy Radon vel Radone
a kto był "speed bikiem"?
bo o ile pamiętam to Ty byłes uszosowionym trekingiem:)

Raffi:

--- Cytat: pimpf w 19 Kwi 2010, 18:35:37 ---
--- Cytat: SeBeQ w 19 Kwi 2010, 11:39:42 ---Tylko z tymi podobnymi rowerami to nie do końca tak - zależy kto na czym lubi: poziomka, szosówka, speed bike i uszosowiony góral to bynajmniej nie podobne rowery, ale dobrze się na nich km nawija, a o to głównie chodziło :P

--- Koniec cytatu ---
o ile pamiętam to Ty byłes uszosowionym trekingiem:)

--- Koniec cytatu ---

I tu się mylisz Pimpfie. Bagażnik i błotniaki to Seba do tego roweru dużo później dokupił.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej