Autor Wątek: jakiego mieszczucha kupic.  (Przeczytany 13283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GFM

  • Gość
Odp: jakiego mieszczucha kupic.
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Lut 2013, 09:45:06 »
Zbiorkomem jechałem ostatnio... kurcze, nie pamiętam, chyba w Sylwestra :P

Znaczy wozisz swoje szanowne 4D blachosmrodem.  A fe!
Nawet pod Zielone na przedmasówkę nim przyjechałeś.  To wręcz profanacja.
Nie chciałem Ci tego wypominać, ale skoro sam się przyznajesz.

A tak poważnie to zdrowia Ci życzę, żebyś mógł na rower wrócić.
« Ostatnia zmiana: 22 Lut 2013, 09:46:07 wysłana przez GFM »

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jakiego mieszczucha kupic.
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Lut 2013, 10:50:14 »
Witam fionotron                                                                                                                                                                                     .Nie wiem czemu ale widze tendencje krzywego patrzenia na ludzi na tego typu rowerach.Moge tu stwierdzić ze uczestnicy nawet masy nie sa przychylni ludką na takich rowerach.Hmmm.... ciekawe dlaczego  ?????? :-\

Zazdrość, a poważnie to patrzą się krzywo bo patrzą się na rower  :)
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jakiego mieszczucha kupic.
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Lut 2013, 11:21:53 »
No Tak - Niech Rowerowa Moc będzie z Nami Wszystkimi!!

@jacofree
JEżeli zrobiłeś 136tys w 9lat i 8miesięcy to jest to BArdzo dobry wynik. To ciągle musiałeś nawet i w nocy ''kręcić'' - prawda?
A te 87miejsce na 560zawodników to jaka to była edycja maratonów?

P.S. A w Bydgoszczy - jakoś w maju(?) będzie jeden z tegorocznych maratonów Mazovii MTB...


A co do nadgarstków - to najbardziej bolą one - podczas agresywnej i mocnej jazdy w terenie no i na jakiś sztywnych podjazdach - jak ''siłowo'' je pokonujemy -''kręcąc'' a jednocześnie pracując przedramionami , ramionami - no i pracuja także nadgarstki...
W tym sezonie zimowym ćwiczę je sobie,aby dawały radę w terenie i wlaśnie na podjazach    :)    .
Pozdro.

Offline jacofree

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jakiego mieszczucha kupic.
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Lut 2013, 18:55:56 »
No tak.Czasem i w nocy się jezdziło.Byłem maniakiem z wolnym czasem.W powszedni dzien robiłem 50km.Ale sobota czy niedzielka to było po 150 z hakiem.Mój rekord w ciagu dnia to 218km.I zeby nikt tu nie pomyslał ze się przechwalam.Odpowiadam na pytanie kolegi  :P Co do maratonu to była liga bikeboardu puchar polski z 2003roku.Bydgoszcz-chełmno-bydgoszcz.Tu szału nie zrobiłem.Fajnie by było złapac się w pierwszej trzydziestce.Hmm...no ale cóż i tak byłem zadowolony  ;D

Offline jacofree

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jakiego mieszczucha kupic.
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Lut 2013, 18:58:59 »
Żałuję ze nie mogłem jechać na dzisiejszą mase.Niestety mam mało okazji bo pracuje do 19,tak to jest w branży rowerowej  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jakiego mieszczucha kupic.
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Lut 2013, 22:29:56 »
Zbiorkomem jechałem ostatnio... kurcze, nie pamiętam, chyba w Sylwestra :P
Znaczy wozisz swoje szanowne 4D blachosmrodem.  A fe!

Właściwie to teraz wcale i nigdzie nie jeżdżę. Siedzę w domu na chorobowym, pracuję zdalnie, a jak ktoś coś do mnie ma to przyjeżdża do mnie lub dzwoni. Ale tak, od początku choroby znacznie częściej jeżdżę samochodem niż wcześniej. Przecież po to wymyślono samochód - dla inwalidów, emerytów i innych niedojd nie będących w stanie jeździć normalnie ;)

Choć prawda jest taka, że nawet gdy nie chorowałem, nie korzystałem z komunikacji zbiorowej zbyt często. Na ten przykład mija już chyba 3 czy 4 rok jak weszły spersonalizowane karty miejskie. A ja wciąż takiej nie mam, bo po prostu nigdy nie była mi potrzebna.
W zbiorkom wsiadam, gdy mam chęć poobcować z ludźmi (np posłuchać opowieści o powstaniu od babć), przejechać się nowym typem taboru (w grudniu jeździłem Swingiem - czad :D), albo gdy jest ku temu inna okazja (np Dni Transportu Miejskiego z prezentacją odbudowanego zabytku). Zbiorkom traktuję raczej hobbystycznie. Jako środek codziennego transportu jest dla mnie nieatrakcyjny - za drogi i zbyt wolny.


Nawet pod Zielone na przedmasówkę nim przyjechałeś.  To wręcz profanacja.

Ty mnie chyba nie widziałeś pod ZM jak jechaliśmy na Masę do Budapesztu - Fordem Transitem :P  Ta mała zielona pierdzikółka to pikuś jest w porównaniu z tamtą profanacją :D

Buduj stos :D


A tak poważnie to zdrowia Ci życzę, żebyś mógł na rower wrócić.

Już niedługo. Za miesiąc jeszcze jeden zabieg, a potem już z górki.

Ale jeździć rowerem może zacznę nawet wcześniej. Sporo zależy od wyników morfologii, którą zrobię sobie tak gdzieś 10-15 marca.


Nie wiem czemu ale widze tendencje krzywego patrzenia na ludzi na tego typu rowerach.Moge tu stwierdzić ze uczestnicy nawet masy nie sa przychylni ludką na takich rowerach.

Pojeździłbyś poziomem to być zobaczył jak ludzie potrafią być zniesmaczeni, zdziwieni lub zszokowani. Przywykłbyś do wszystkiego.
Cruiser to rower wyglądający jeszcze całkiem normalnie w porównaniu z takim Flevo ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Lut 2013, 22:32:19 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jakiego mieszczucha kupic.
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Lut 2013, 23:59:00 »
Mój rekord w ciagu dnia to 218km.

@jacofree

Ale to jest rekord szosowy - prawda?

Mam trochę gorszy. Ale jeżeli jest to przejazd szosowy - to nie zrobiłem jeszcze niczego porównywalnego - bo niezbyt lubię takie dłuższe szosowe przejazdy. Do 200km można dojechać nawet i w jakiś krótszy jesienny dzień...
 
Zawsze pozostaje mi się ''Krwawa Pętla'' - 240km wokół Stolicy ale Terenem i to poniżej 24h - to jest dopiero wyzwanie!
Pozdro.

Offline jacofree

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jakiego mieszczucha kupic.
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Lut 2013, 06:52:32 »
Jasne ze te 218 to asfaltem.O ile pamiętam to od 6 tej do 22giej.  ;D
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2013, 06:54:07 wysłana przez jacofree »