Autor Wątek: Ostrzeżenie: baloniki przyczepione do lusterek samochodów  (Przeczytany 1757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Jakiś idiota poprzyczepiał do lusterek samochodów od strony jezdni baloniki na długch sznurkach. Baloniki te, z powodu wiatru, wylatują na jezdnię. Mnie godzinę temu jeden zaczepił się o kierownicę podczas jazdy (na szczęście bez konsekwencji). Na razie zaobserwowałem na ulicach Żoliborza, ale - sądząc po wyglądzie baloników - to nie jest lokalny wybryk kogoś po imprezie.

Policja została powiadomiona. Funkcjonariusze stwierdzili istnienie baloników i stwierdzili, że oni nie są od zbierania i zawiadomią odpowiedne służby. Co z tego zwiadamiania wyniknie - się zobaczy.

Nie mogę powiedzieć, kto powiesił baloniki, ponieważ mógłbym w ten sposób narazić wizerunek pewnej firmy (a przecież "takie baloniki to każdy może w sklepie kupić i sobie powiesić"), więc załączam zdjęcie balonika do samodzielnej oceny.

Offline remitent

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostrzeżenie: baloniki przyczepione do lusterek samochodów
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Paź 2014, 13:39:26 »
Trochę więcej poczucia humoru życzę.
(uwaga na liście, jest jesień, mogą się w koła wkręcać!:)
Nocna Masa Krytyczna - 2. sobota miesiąca - godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostrzeżenie: baloniki przyczepione do lusterek samochodów
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Paź 2014, 13:51:56 »
Jakoś mamy różne poczucie humoru. Mnie nie bawi ani wizja przywalenia w zaparkowany samochód, ani ewentualne nagłe manewry w celu ominięcia balonika, ani zaśmiecanie wszystkiego.
« Ostatnia zmiana: 20 Paź 2014, 13:53:51 wysłana przez biały »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostrzeżenie: baloniki przyczepione do lusterek samochodów
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Paź 2014, 15:20:07 »
Nowy komercyjny syf reklamowy.

Czy oni na tych marketingowych studiach już nie uczą się, że samo poznanie i zapamiętanie marki na nic się nie zna jeżeli zapamiętasz tą marke w złym kontekście - jako kogoś zaśmiecającego przestrzeń, mającego Ciebie i Twoją okolicę w dupie, z kim absolutnie nie chcesz współpracować i mieć nic wspólnego?

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostrzeżenie: baloniki przyczepione do lusterek samochodów
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Paź 2014, 19:53:39 »
Gen, Zajączka i Dymińska tam różne cuda się zdarzają . Czyżby okolica Cytadeli tak wpływała?

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostrzeżenie: baloniki przyczepione do lusterek samochodów
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Paź 2014, 22:51:09 »
Czy oni na tych marketingowych studiach już nie uczą się, że samo poznanie i zapamiętanie marki na nic się nie zna jeżeli zapamiętasz tą marke w złym kontekście - jako kogoś zaśmiecającego przestrzeń, mającego Ciebie i Twoją okolicę w dupie, z kim absolutnie nie chcesz współpracować i mieć nic wspólnego?
A sądzisz, że ludzi to interesuje, że ktoś coś zaśmiecił? :-\
Marketingowcy wcale nie są tacy głupi. Zamiast wzniosłych teorii o budowaniu wartościowe marki stosują skuteczną, realistyczną praktykę.

Gen, Zajączka i Dymińska tam różne cuda się zdarzają . Czyżby okolica Cytadeli tak wpływała?
Te baloniki widziałem też na innych ulicach, aż do Pl. Grunwaldzkiego.