Autor Wątek: Parkowanie rikszy w Warszawie  (Przeczytany 5842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Parkowanie rikszy w Warszawie
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lis 2011, 16:11:33 »
A czy jak riksza bylaby na miejscu do wynajecia to nie zarobilaby na siebie? w sezonie letnim przy odpowiedniej reklamie na pewno na kilka miesiecy na parking by spokojnie starczylo.

Pytasz, czy wiesz i po prostu nas informujesz? Pytam, bo najpierw zadałeś pytanie, a później pojawiło się zdanie z tezą w charakterze twierdzącym. I teraz już nie wiem.


Poza tym kto jak nie "aktywisci" Masy, czyli ty tez, powinni sie interesowac, bylo nie bylo, juz jednym z symboli comiesiecznych przejazdow?

Zapewne masz rację. Jako "aktywista" Masy dowiedz się u Skelera i napisz nam wszystkim odpowiedź ;)


Czy tu trzeba- tak jak z forum bylo- pol roku "wiercic dziure w brzuchu" zeby sie "grono organizatorskie" zainteresowalo?

Możesz wiercić i rok, ale rikszą zajmuje się Skeler i to jest właściwy adres wszelkich żali, próśb, gróźb, lub innych spraw dotyczących rikszy. Ja, co wielokrotnie podkreślałem, nie chcę się tym tematem zajmować.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Parkowanie rikszy w Warszawie
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lis 2011, 16:49:08 »
Czyli przeczysz sam sobie. Zachecasz ludzi do pisania, robienia czegos bo jak jest nas duzo to jest latwiej, a mi samemu kazesz gadac ze Skelerem.

Nie wiem czy zauwazyles, ale napisalem juz ze gadalem i co uslyszalem w zamian. A ze Ty masz to gleboko w... powazaniu to wlasnie widac. Zamiast zmobilizowac wszystkich- zeby uderzyli do Skelera, piszesz "mam to gdzies bo to nie moja dzialka, zrob se sam". Jak to czytam, to mi sie odechciewa robic dla Masy cokolwiek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Parkowanie rikszy w Warszawie
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lis 2011, 17:33:59 »
Czyli przeczysz sam sobie. Zachecasz ludzi do pisania, robienia czegos bo jak jest nas duzo to jest latwiej, a mi samemu kazesz gadac ze Skelerem.

Nie widzę tu sprzeczności. Wręcz przeciwnie, widzę tu konsekwencję w działaniu. Gdy czyjaś pomoc ma polegać na tym, że to ja zrobię wszystko za niego, albo będę go prowadził za rączkę przez cały czas, to nie jest to pomoc, a utrudnienie i dokładanie mi roboty.

Zachęcam ludzi to samodzielnego robienia czegoś, pisania, a nie do przyjścia do Raffiego i powiedzenia "hej, dowiedz się tego za mnie od Skelera" albo "załatw to za mnie u Skelera". Ja mogę wskazać drogę, ale nie mam czasu na niańczenie.


Nie wiem czy zauwazyles, ale napisalem juz ze gadalem i co uslyszalem w zamian.

Zauważyłem. Nawet odpowiedziałem, że ufam w to iż Skeler miał swoje powody.


A ze Ty masz to gleboko w... powazaniu

Oczywiście, że tak. Temat parkingu w Arkadii był już przerabiany do znudzenia i nie zamierzam tracić czasu na robienie tego ponownie. Jeżeli Ty odczuwasz taką potrzebę -> męcz Skelera, bo to Jego działka :P


Zamiast zmobilizowac wszystkich- zeby uderzyli do Skelera

Na razie mobilizuję Ciebie byś uderzył bezpośrednio do Skelera, bo to Ty masz do Niego żal, że Twoja oferta Mu się nie spodobała. Gdybyś zrobił to zamiast wyżalać się po raz wtóry na forum, pewnie już byś poznał wszystkie motywacje i powody Skelera ;)


piszesz "mam to gdzies bo to nie moja dzialka, zrob se sam". Jak to czytam, to mi sie odechciewa robic dla Masy cokolwiek.

Jeżeli to Cię tak zniechęca, że moja doba ma 24-h, a ja nie zamierzam Masie poświęcać jej w całości, to chyba będziesz musiał z tym żyć, bo to się nie zmieni. Krytykować mnie za nieróbstwo będziesz mógł wtedy, gdy będziesz robił więcej niż ja :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Parkowanie rikszy w Warszawie
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Lis 2011, 18:25:47 »
Dzieki takim jak Ty nie bede robil wiecej. Skutecznie zniechecasz. Ale co ja bede strzepil jezyk. Znowu.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Parkowanie rikszy w Warszawie
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Lis 2011, 20:02:11 »
Dzieki takim jak Ty nie bede robil wiecej. Skutecznie zniechecasz.

I tu się różnimy. Mnie do Masy się nie zniechęci, bo w Masie działam dla idei, a nie z powodu ludzi i tego co o mnie mówią. A idea się nie zmienia od tego co mówi ktokolwiek.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Parkowanie rikszy w Warszawie
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Lis 2011, 20:26:06 »
Akurat cele mamy inne, bo ja wole jezdzic po ilicach niz ddrkami i jakos nie zalezy mi na masowym ich powstawaniu. Do Masy przylaczylem sie bo uwazam ze to jest swietna impreza, ale jak kazda rzecz ktora ma na celu poprawienie imprezy trzeba przewalczyc, to tych checi zaczyna brakowac. A idealista to bylem jak mialem lat 18- 20. Teraz idee zjadla proza zycia.