Autor Wątek: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki  (Przeczytany 19819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lis 2011, 10:42:28 »
Zgodnie z prośbą wydzieliłam wątek o parkowaniu rikszy.

Woydzio

  • Gość
Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lis 2011, 11:36:48 »
To może jeszcze byś temat zmieniła?  ;)
Woydzio

Savil  Uwagi do moderatorów i prośby o interwencję wciąż prosimy kierować poprzez prywatne wiadomości.
« Ostatnia zmiana: 18 Lis 2011, 11:50:08 wysłana przez Savil »

Drex

  • Gość
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lis 2011, 11:41:37 »
Po co? ten juz jest trzeci o abdykacji. :-)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Lis 2011, 15:44:41 »
Drex nie trolluj!

Cytat: WIKIPEDIA
Trollowanie (trolling) ? antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[2], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

Całość pod hasłem Trollowanie.

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Lis 2011, 16:51:42 »
Widze, ze komus sie pojecia pomylily. :-D

Rano1

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Lis 2011, 18:58:03 »
Jedno mi się tylko nie podoba - jeśli pod "flagami WMK" popiera się jakąś wybraną opcję polityczną lub sex-odmienną.
Dobry tekst rzucił 11-11 Czajnik do jednej osoby - "To Twoje poglądy, niekoniecznie nasze".
To tyle. Nie chcę nikogo drażnić 

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Lis 2011, 22:36:57 »
Rano - i dlatego Masa jako taka nie popiera żadnych opcji innych niż rowerowe. Natomiast jej uczestnicy, jako prywatni ludzie, popierają co im się żywnie podoba, nawet rodzynki w cieście, co już jest odchyłem skrajnym ;)

Na imprezie o określonej ideologii nie pojawiłby się sprzęt z emblematami Masy, natomiast wypożyczona od Masy przyczepka czy coś takiego może się pojawić jako neutralny pojazd. Tak było z Paradą Równości, gdzie była sobie Karma Kameleon jako zwykła przyczepka muzyczna. Napędzana osobiście przeze mnie :)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Lis 2011, 23:25:34 »
Ja na paradzie równości nie widziałem logo masy. Zawsze było mówione, że masa jest APOLITYCZNA I ponad podziałami społeczno-religijnymi.
Nigdy nie było agitacji politycznej. Patrz jaka była reakcja na wygłup Skelera.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Lis 2011, 00:04:46 »
Ja na paradzie równości nie widziałem logo masy. Zawsze było mówione, że masa jest APOLITYCZNA I ponad podziałami społeczno-religijnymi.
Nigdy nie było agitacji politycznej. Patrz jaka była reakcja na wygłup Skelera.

Ja widziałem chłopca z koszulką z Masy na Autyzm, też prowadził rower. Cóż ja miałem szprychówki, na których też jest Logo Masy  ;)
 
Generalnie to do ciągnięcia roweru obok siebie w kolumnie pieszych warto na wszelki przypadek okręcić przeciwny pedał jakąś starą dętką, żeby kogoś przypadkiem nią nie pokaleczyć. Ja tak robię od pierwszej Parady, gdy jakiejś wyczulonej dziewczynie wszedłem pedałem roweru w stopę.
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Lis 2011, 11:21:32 »
@QwerJA a czy po tym zahaczeniu usłyszałeś okrzyk: Pedał! ;)


No to faktycznie Logo masy było, ludzie z masy też byli... czy to już jest powód, żeby używać stwierdzenia "pod flagą masy"?
Czy dostałeś maila z informacją o paradzie równości z mailingu masowego?
Czy znalazłeś na stronie www.masa.waw.pl informację o paradzie równości i naszym udziale?
To, że wokół każdego rowerzysty kręcą się zawsze przynajmniej 2 pedały, to jeszcze nie powód, żeby brać udział (jako organizacja) w paradzie równości. :)

Drex - tak jak powiedział Czajnik: "To Twoje poglądy - nie nasze!"

Już nie raz była poruszana kwestia przyłączania się do masy organizacji politycznych, religijnych itp.
Za każdym razem mówiliśmy stanowczo NIE.
Na przykład Wolny Tybet.
Teraz Ty wyskakujesz z hasłami anty lewicowymi.
Tak samo jak podziękowaliśmy osobom walczącym o Wolny Tybet, tak Tobie teraz podziękujemy za agitację polityczną.
Warszawska Masa Krytyczna jest Ponad to i właśnie dlatego na tą imprezę przyjeżdża tyle fajnych osób.
Za co jesteśmy im wdzięczni, bo to pokazuje, że Polacy potrafią złączyć się pozytywnie w słusznej sprawie i nie angażować w to religii, polityki i ideologii.
« Ostatnia zmiana: 19 Lis 2011, 11:22:39 wysłana przez Stanley »

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Lis 2011, 11:57:15 »
Czekaj, czekaj... Gdzie widziałeś mój wpis w stylu "ja- Masa"? To, że wrzuciłem filmik z tego jak było naprawdę o tym świadczy? Jest tam cokolwiek o Masie?

A w temacie Trawersa jest jak byk: "[FOTO TRAVERS] Delegacja WMK na Paradzie Równości - 11.06.2011". I jakoś o to nikt się nie przyczepił. To jasno pokazuje jakie poglądy się tu faworyzuje.

Ba- w czasie powstania tamtego tematu JA byłem administratorem tego forum, więc nie próbuj nawet komuś wmawiać, że jestem stronniczy i faworyzuję którąkolwiek stronę. Gdyby tak było to bym zmienił temat- albo usunął. Wzorem obecnej administracji i moderacji mógłbym to zrobić. Tym bardziej, że to było w dziale "masowym" a nie w "Hydeparku".

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Lis 2011, 13:03:42 »
Drex - fotki są na stronie Trawersa.
Tak samo Ty masz prawo umieszczać filmiki na których widać zamieszki w Warszawie.

Tak to jest jak się wyrywa z kontekstu zdania...

Pozwól, że zacytuję autora wątku:
Cytat: trawers
Nie wydaje mi się, żeby to było jakieś oficjalne uczestnictwo WMK w paradzie. Akurat (tak jak i Ty) ja często jeżdżę w masowej kamizelce i nie uważałem za konieczne zdejmować ją. Nie nieśliśmy żadnych transparentów, nie propagowaliśmy haseł, chociaż - jako osoby prywatne - mamy do tego prawo jak każdy. Osobiście nie utożsamiam się z większością poglądów głoszonych przez najróżniejsze partie polityczne, raczej chodzi o popieranie wolności i tolerancji jako takich a zwalczanie ksenofobii, faszyzmu, kołtuństwa, dewocji i nietolerancji. Dopóki ludzie nie łamią prawa i swoim postępowaniem nie wyrządzają innym krzywdy, powinni mieć prawo żyć jak chcą i kochać kogo chcą. Krzyczymy, że jesteśmy Europejczykami a zachowujemy się jak ludzie z buszu kierowani przez jakiegoś oszołoma...

i jednej z osób widniejącej na zdjęciach o których mówisz:
Cytat: Savil
Masa jest związana z polityką tylko o tyle, o ile dotyczy to rowerów. W tym przypadku "delegacja WMK" oznaczała grupę Masowych znajomych, którzy przyszli na Paradę i dobrze się bawili. Na przykład ciągnąc przyczepkę z muzyką i tańcząc na postojach :)

I nie wiesz czy nikt się do niego nie doczepił o temat, więc nie gadaj głupot.

Drex

  • Gość
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Lis 2011, 17:02:04 »
Wiem, że nikt się nie doczepił, bo do mnie wtedy dochodziły wszystkie zgłoszenia. I wtedy ja decydowałem czy na forum coś jest akceptowane czy nie.

Poza tym, biorąc z Twojej wypowiedzi przykład- film jest na YouTube a nie na masowym serwerze i nie ma tam nawet wzmianki o Masie, więc czego się czepiasz? Nie ma w nim nawet "ludzi związanych z Masą"...

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Lis 2011, 21:46:39 »
A w temacie Trawersa jest jak byk: "[FOTO TRAVERS] Delegacja WMK na Paradzie Równości - 11.06.2011". I jakoś o to nikt się nie przyczepił. To jasno pokazuje jakie poglądy się tu faworyzuje.

Nigdy nie było takiego tytułu przy zdjęciach z czerwca 2011, był w roku 2007...
Szanuję Twoje poglądy Drex, choć z satysfakcją mogę stwierdzić, że ewoluują, bo miło było Cię spotkać w tym roku na paradzie równości (http://travers.pl/parada_11062011/imagepages/image107.html).
Nie sądziłem, że z tego powodu powstanie taka burza. To mój błąd, dałem niefortunny tytuł gdyż nie było tam żadnej "delegacji WMK". Spotkaliśmy się tam przypadkiem a ja bywam na różnych kontrowersyjnych imprezach ponieważ są często ciekawym tematem do zdjęć. W kamizelce masowej jeżdżę po mieście i nie będę jej zdejmował na paradzie czy zlocie punków. Jakoś jeszcze nikt mi z tego powodu nie zwracał uwagi czy czynił jakieś komentarze.
Przepraszam za mój błąd; postaram się szybko zmienić ten tytuł.
« Ostatnia zmiana: 19 Lis 2011, 22:02:39 wysłana przez trawers »
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Lis 2011, 13:07:57 »
Drex skoro nadal nie widzisz różnicy, to napiszę Tobie wprost.
Zdjęcia i temat Trawersa nie nawołują do kłótni, nie wywołują agresji, nie zrażają nikogo.
Umieszczane przez Ciebie filmiki i wypowiedzi właśnie wywołują takie odczucia.
Trawers nie umieszcza tekstów obrażających jedną "pedał" czy drugą "ksenofob" stronę. Ty już obraźliwe teksty zacząłeś stosować "lewackie ś*****o".

No i przede wszystkim klasa wypowiedzi Trawersa, gdy przeczytał, że ktoś poczuł się urażony jego tematem.
Przeprosił publicznie. Zachował się z klasą i okazał szacunek wszystkim użytkownikom.
A Ty? Jak zwrócono Tobie uwagę, to zacząłeś wrzeszczeć, że nie łamiesz regulaminu, że masz prawo mówić co Ci się podoba, że to jest Hydepark.

No ale każdy swoimi czynami świadczy za siebie.

Ty obrażasz innych, wywołujesz awantury i próbujesz wszystko zepsuć.
No a potem boisz się przyjść na przedmasówkę i spojrzeć wszystkim prosto w oczy Drex. To się nazywa "brak cywilnej odwagi".
Łatwo jest usiąść sobie w domu i ze swojego komputera obrażać innych i podżegać do kłótni.

Ja konsekwencją swoich czynów zrażę do siebie Ciebie i może jeszcze dwie - trzy osoby, ale tym samym nie pozwolę Tobie zepsuć kilkunastu lat budowania wzajemnego zaufania i szacunku ludzi, którzy tworzyli masę.

Żeby była jasność. To nie Ty jesteś nie mile widziany na masach czy masowym forum, wręcz przeciwnie masa jest otwarta na każdego, bez względu na jego pochodzenie, wyznanie czy poglądy polityczne.
To Twoje zachowanie przyczyniające się do skłócenia innych jest niemile widziane.

Masa zawsze miała i ma nadal łączyć a nie dzielić.

Tego będę starał się pilnować i jeśli wiąże się to z tym, że moderatorzy będą zmuszeni zbanować kilku użytkowników, to ja nie widzę przeszkód. Zbanujemy dwie - trzy osoby antyspołeczne i więcej osób będzie miało spokój, bo wchodząc na forum, będą mieli większą pewność, że znowu nie przeczytają wyzwisk.

Skoro nie odpowiada Ci nowy regulamin, a sądząc po Twoich wpisach wnioskuję, że tak właśnie jest, to poproś o usunięcie swojego konta.
« Ostatnia zmiana: 20 Lis 2011, 13:10:58 wysłana przez Stanley »