Autor Wątek: Tunel wzdłuż Al. Prymasa (obok Dw.Zach.)  (Przeczytany 20502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akesis

  • Początkujący
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tunel wzdłuż Al. Prymasa (obok Dw.Zach.)
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Sie 2012, 22:00:48 »
Owszem, przycięli krzaki. Co prawda nadal nie jest idealnie, ale jednak lepiej.

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tunel wzdłuż Al. Prymasa (obok Dw.Zach.)
« Odpowiedź #46 dnia: 27 Lut 2013, 22:42:02 »
W połowie grudnia dzwoniłam do Pogotowia Drogowego, aby oświetlili tunel - nie działało ok 20 lamp. Prosiłam też o umycie opraw świetlnych. Do stycznia naprawili połowę. 26 stycznia dzwoniłam z reklamacją, bo nie została umyta żadna oprawa, a ciągle nie działało ok 12.
Ostatnio rzucili się - nareperowali kolejne. Zostało chyba 5 (w dodatku pod rząd). Jak można się domyślić, żadna oprawa nie jest umyta. Nadal jest ciemno i nieatrakcyjnie, można się władować na szkła, albo jeszcze dostać w mordę.
I nie wiem co robić - dzwonić, pisać, nękać?

PS Część samochodowa też miała wybrakowane lampy, ale tam to mniej doskwiera.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tunel wzdłuż Al. Prymasa (obok Dw.Zach.)
« Odpowiedź #47 dnia: 28 Lut 2013, 07:26:01 »
W połowie grudnia dzwoniłam do Pogotowia Drogowego, aby oświetlili tunel - nie działało ok 20 lamp. Prosiłam też o umycie opraw świetlnych. Do stycznia naprawili połowę. 26 stycznia dzwoniłam z reklamacją, bo nie została umyta żadna oprawa, a ciągle nie działało ok 12.
Ostatnio rzucili się - nareperowali kolejne. Zostało chyba 5 (w dodatku pod rząd). Jak można się domyślić, żadna oprawa nie jest umyta. Nadal jest ciemno i nieatrakcyjnie, można się władować na szkła, albo jeszcze dostać w mordę.
I nie wiem co robić - dzwonić, pisać, nękać?

Pisać. Dla odmiany od telefonu będziesz miała papier. Nie zapomnij wspomnieć, że było to 2 razy zgłaszane na Pogotowie Techniczne i nie przyniosło pełnego efektu (naprawiono tylko część opraw, nie umyto żadnej). Ślij na zdm@zdm.waw.pl - podobno czasem czytuje Go Pani Dyrektor Lędzion, to może kogoś tam weźmie w obroty, że było zgłaszane 2 razy i nic ;)

Możesz też napisać skargę na niepełne działanie ZDM w zgłoszonej do gledzion@zdm.waw.pl - to już bezpośredni adres do Pani Dyrektor Grażyny Lędzion :D
« Ostatnia zmiana: 28 Lut 2013, 07:27:14 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)