Autor Wątek: Coś z zupełnie innej beczki - hałas  (Przeczytany 5061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Coś z zupełnie innej beczki - hałas
« dnia: 08 Paź 2010, 14:38:16 »
Wiem, że mógłbym pytać w ZM ale łatwiej mi tutaj  ;)

Ze sprawami rowerowymi jakoś poszło - napisałem o problemach i nawet dostałem z urzędu odpowiedzi. Teraz chciałbym zawalczyć z hałasem ulicznym, również metodą "kartki i długopisu", ale nawet nie bardzo wiem do kogo pisać. Może ktoś z obecnych na forum ma doświadczenia w tej materii i by się podzielił?
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

marekantoniusz

  • Gość
Odp: Coś z zupełnie innej beczki - hałas
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Paź 2010, 19:21:02 »
Zależy chyba co powoduje hałas? Typowy ruch uliczny, TIR-y, pracownicy z dmuchawami "zamiatający" liście (masakra u mnie) etc. Myślę że są od tego odpowiednie wydziały w Urzędzie Miasta lub dzielnicy?

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś z zupełnie innej beczki - hałas
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Paź 2010, 18:10:31 »
O rany to u Was zamiatają czy przedmuchują ścieżki rowerowe??? Ja jeżdżę od Dickensa aż do Marymonckiej i nigdy nie widziałem sprzątających  a przy  Obozowej na Prymasa 1000-lecia pod nr 143-145 to już wolę trawnikiem jechać - zawsze szkła.  Tak więc jak piszecie to pochwalcie za to że ktoś od czasu do czasu zajrzy na ścieżkę - może zawsze być gorzej.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Coś z zupełnie innej beczki - hałas
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Paź 2010, 14:48:00 »
Jerzy - ścieżka wzdłuż Bitwy Warszawskiej po południowej stronie bywa czyszczona z liści, a to jest "u nas" ;)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś z zupełnie innej beczki - hałas
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Paź 2010, 15:52:42 »
Sawil nie żartuj pod technikum kolejowym to jeszcze liście z zeszłego roku były. ale przynajmniej nie ma rozbitych butelek jak dalej na Woli. :)