Autor Wątek: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego  (Przeczytany 46197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Sie 2011, 13:57:10 »
Jak się okazuje wiele można dowiedzieć się telefonicznie.

Najpierw szybki telefon do sekretariatu żeby sprawdzić czy email dotarł - TAK. O dziwo oficjalnie wpłynął w dniu wysłania ;]

Miła Pani podała numer telefonu do osoby zajmującej się sprawą dzięki czemu wiadomo że:

- obecna sytuacja jest spowodowana tym że "mieliśmy problem z drzewem". Mianowicie drzewo które rośnie tuż przy ścieżce a dokładniej jego korzeń nie pozwala na dokończenie ścieżki. Nie można go też sfrezować bo WOŚ nie wyraził na to zgody. Zwłoka wynika z konieczności przeprojektowania drogi (kolejne zygzaki ? :( ).

"Lada dzień ma być zrobione"

I tak bodajże już ze 2 miesiące asfaltu nie uświadczysz..
« Ostatnia zmiana: 25 Sie 2011, 14:10:48 wysłana przez mateyko »

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Wrz 2011, 15:33:35 »
Jak się okazuje wiele można dowiedzieć się telefonicznie.

Najpierw szybki telefon do sekretariatu żeby sprawdzić czy email dotarł - TAK. O dziwo oficjalnie wpłynął w dniu wysłania ;]

Miła Pani podała numer telefonu do osoby zajmującej się sprawą dzięki czemu wiadomo że:

- obecna sytuacja jest spowodowana tym że "mieliśmy problem z drzewem". Mianowicie drzewo które rośnie tuż przy ścieżce a dokładniej jego korzeń nie pozwala na dokończenie ścieżki. Nie można go też sfrezować bo WOŚ nie wyraził na to zgody. Zwłoka wynika z konieczności przeprojektowania drogi (kolejne zygzaki ? :( ).

"Lada dzień ma być zrobione"

I tak bodajże już ze 2 miesiące asfaltu nie uświadczysz..

Już coś się dzieje. Ścieżka została przesunięta kilkadziesiąc cm od drzewa. Tylko czekać na nawierzchnię.





Stan na 16.09.2011

tomus1973

  • Gość
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Wrz 2011, 20:30:08 »
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że ścieżka rowerowa na Sobieskiego przy Czarnomorskiej już wykończona. Czekałem na ten moment jak na zbawienie, za każdym razem jak wracałem wieczorem z pracy to musowa jazda po trawniku. A dzisiaj.....niespodziewanka, jadę, jadę i patrze a ścieżka się nie kończy. Jakże byłem szczęśliwy.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz 2011, 20:41:20 wysłana przez tomus1973 »

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Wrz 2011, 20:46:12 »
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że ścieżka rowerowa na Sobieskiego przy Czarnomorskiej już wykończona. Czekałem na ten moment jak na zbawienie, za każdym razem jak wracałem wieczorem z pracy to musowa jazda po trawniku. A dzisiaj.....niespodziewanka, jadę, jadę i patrze a ścieżka się nie kończy. Jakże byłem szczęśliwy.
Czy odnosi się to zarówno do odcinka przy przystanku Czarnomorska jak i Instytut Neurologii?

tomus1973

  • Gość
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Wrz 2011, 20:50:43 »
Przystanek Czarnomorska (fotki wyżej), dalej moja trasa powrotna się kończy, więc nie wiem czy przy Instytucie Neurologi jest wykończona.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz 2011, 20:52:12 wysłana przez tomus1973 »

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Wrz 2011, 21:17:04 »
Dzięki za info. W końcu! weee  :D

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Mar 2012, 14:28:37 »




https://picasaweb.google.com/komax14/Sob#
 
Czy coś jeszcze dodać?
 
 
 
 
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Mar 2012, 14:39:19 »
Dorzuciłbym niepoprzycinane gałęzie aczkolwiek byłem tam ostatnio miesiąc temu:

1. DDR po zachodniej stronie Sobieskiego na południe od skrzyżowania z nałęczowską.

2. DDR po zachodniej stronie Sobieskiego tuż przed skrzyżowaniem z Bonifacego, południowa strona.

Jakbyś był jeszcze w okolicy daj znać możemy zrobić audyt ;]

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Mar 2012, 08:48:22 »
Dorzuciłbym niepoprzycinane gałęzie aczkolwiek byłem tam ostatnio miesiąc temu:

1. DDR po zachodniej stronie Sobieskiego na południe od skrzyżowania z nałęczowską.

2. DDR po zachodniej stronie Sobieskiego tuż przed skrzyżowaniem z Bonifacego, południowa strona.

Jakbyś był jeszcze w okolicy daj znać możemy zrobić audyt ;]
Pismo poszło.
Dotyczy oczywiście wschodniej części DDR a nie zachodniej - mapę w guuglu też da się trzymać do góry nogami ::) .
DDR nie uległa uszkodzeniom a przynajmniej ich nie widać, po ostatniej awarii rury. Co do krzaków to nie wiem, bo tak jak wyżej - jechałem po wschodniej stronie.
 
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Kwi 2012, 16:35:33 »

https://picasaweb.google.com/lh/photo/kAiH0CyqxqRRbgTsvYKSAtMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink
Rozpoczyna się "Śmietnik story"
    I zagadka.  W którym  miejscu wnioskowałem o likwidacje oznakowania poziomego? ::)

IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Kwi 2012, 19:44:01 »
W którym  miejscu wnioskowałem o likwidacje oznakowania poziomego? ::)

Może to Kononowicz "i nie będzie niczego(w tym oznakowania poziomego)"  :D

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Kwi 2012, 20:42:15 »
W związku z jutrzejszym zamknięciem Sobieskiego z powodu prac ciepłowniczych już nieprzejezdne są ścieżki pomiędzy Sikorskiego a Idzikowskiego po obu stronach Sobieskiego- nie jest raczej problemem zjechać na tym odcinku (niecałe 100 metrów) na jezdnię w czasie zielonego światła w poprzek Sobieskiego, ale sądzę, że dla rowerzystów nieobytych z jezdnią może być to problem...
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Kwi 2012, 22:07:09 »
W związku z jutrzejszym zamknięciem Sobieskiego z powodu prac ciepłowniczych już nieprzejezdne są ścieżki pomiędzy Sikorskiego a Idzikowskiego po obu stronach Sobieskiego- nie jest raczej problemem zjechać na tym odcinku (niecałe 100 metrów) na jezdnię w czasie zielonego światła w poprzek Sobieskiego, ale sądzę, że dla rowerzystów nieobytych z jezdnią może być to problem...

Będzie ulica zamknięta? :O To mi nieco krzyżyje plany.. Wiesz coś więcej? Jaki odcinek?