Autor Wątek: Policjanci sprawdzają rowerzystów  (Przeczytany 27601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Sie 2011, 12:19:26 »
Święta zasada poruszania się po drogach, ścieżkach i stokach narciarskich - uważasz na wszystkich przed Tobą, a wszyscy za Tobą uważają na Ciebie.

Nie dla Storma. On wali, demoluje, a później jeszcze ma pretensję, że się kumplowi z przodu tego samego nie zrobiło :) No i na pewno winne jest to, że nie jechaliśmy Krajówką. Na DK przecież obowiązuje jazda na KK (koleina i kima). Tam się nie hamuje, nawet na czerwonym :D

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #76 dnia: 24 Sie 2011, 14:30:15 »
Storm - jechałam w peletonie nie raz. Abstrahując już od Masy Krytycznej [w której, wyobraź sobie, zdarza mi się jeździć. Gdybym była złośliwa, dodałabym, że częściej niż Tobie], to jeżdżę nieraz z ludźmi: ostatnio w niedzielę na Medium Rowerze, wcześniej z grupą gdzieś tam, wcześniej przy otwarciu Andersa... A i na nartach jeżdżę od lat, bo prawo uważania na tych z przodu jest uniwersalne. Nikomu w tyłek nie wjechałam, ani ostatnio ani wcześniej. Bo - niespodzianka - staram się zachowywać bezpieczną odległość i uważać na to, co oni robią.

storm

  • Gość
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Sie 2011, 21:14:13 »
Gdybym była złośliwa, dodałabym, że częściej niż Tobie]


ROTFL. Bez komentarza :D
LOOOOOOOOOOOOOL :D


Offline Cezex

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #78 dnia: 25 Sie 2011, 11:58:57 »
A i na nartach jeżdżę od lat, bo prawo uważania na tych z przodu jest uniwersalne. Nikomu w tyłek nie wjechałam, ani ostatnio ani wcześniej. Bo - niespodzianka - staram się zachowywać bezpieczną odległość i uważać na to, co oni robią.

Nie skosił Cię nikt nigdy od tyłu? :) U mnie na desce to rok w rok trafiali się ludzie, którzy co zjazd zaglądają na grzańca i potem jest kraksa :)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Sie 2011, 15:12:27 »
Koszenie mnie od tyłu [jakkolwiek by to brzmiało ;)] to nie moja wina ani mojego uważania, więc nie uwzględniłam w temacie. Raz czy drugi trafił się ktoś, ale przeprosił się i sumitował, wiedząc, że jest winny.

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Sie 2011, 21:29:18 »
Heh pewnie znalazłby się ktoś chętny kto by (jakkolwiek to zabrzmi ;)  podjedzie puknie cię od tyłu, potem przeprosi, i pojedzie dalej :P
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)