Autor Wątek: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...  (Przeczytany 115964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beju

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Maj 2010, 23:59:30 »
Cześć. Mam 22 lata i jeżdżę rowerem codziennie. Mam różowy rower single speed. Jestem Hartkorem. Noszę torbę marki tajmbąb.

Pozdrawiam.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Cze 2010, 16:32:15 »
Cześć jestem Tomek mam 33 lata. "Uprawiam" rowerowanie od dłuższego czasu zaczynając w Jeleniej Górze (po górach wzniesieniach itp). Obecnie w Warszawie zdobywam płaszczyzny poziome ;)

Może bym się do czegoś przydał ? :)
« Ostatnia zmiana: 03 Cze 2010, 16:35:12 wysłana przez chrupek »
Komu w drogę temu rower.

Drex

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Cze 2010, 17:12:45 »
Witaj! :)

Może bym się do czegoś przydał ?
Jeśli chcesz pomóc to zerknij tam: http://forum.masa.waw.pl/index.php?topic=2.0 :)

Offline cameledon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Cze 2010, 19:36:11 »
Witam.

Mam na imię Kamil (nie do końca wiem skąd się wzięło cameledon) i mimo tego że MK znam od bardzo dawna (kolega brata jeździł z Wami już lata temu), to dopiero w maju br. zdecydowałem się do Was dołączyć (bo niedawno kupiłem sobie rower). Oczywiście nie muszę chyba mówić jak bardzo mi się spodobało ;] Niestety nie za często będę zaglądał na forum (miałem wybór: komputer albo rower), ale mam nadzieję że nie opuszczę żadnej MK :)
Pozdrawiam organizatorów oraz uczestników i do zobaczenia w najbliższy (jak i oczywiście każdy inny) ostatni piątek miesiąca, oraz życzę Masie zawsze dobrej pogody i dużej frekfencji ;)

cameledon

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Lip 2010, 10:20:56 »
Hej, chyba na każdym forum jest taki wątek, ale czytając po kolei wszystkie posty dopiero teraz na niego trafiłem.  ;)

Mam na imię Łukasz i jestem Anonimowym Rowerzystą. Mój problem narasta - zaczynam jeździć do pracy na dwóch kółkach. Proszę o wsparcie duchowe :)

Masę popierałem nawet w okresie, gdy nie miałem roweru, nawet gdy musiałem czekać aż cała ta banda zbuntowanej młodzieży ;) pozwoli mi przejść przez ulicę. Wcześniej Masy nie było a jeszcze wcześniej było Wigry3 - najlepszy rower ;) do dirtu, który jednak skutecznie uśmierciłem na placach budów.
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

enejeio

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Lip 2010, 12:54:53 »
Hejka!

Na tym forum nie mogło zabraknąć enejeio, a zatem jestem. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę udanego pedałowania zawsze i wszędzie.
Grande szacun dla organizatorów i uczestników WMK!
e.

Trauer

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #36 dnia: 31 Lip 2010, 09:30:29 »
O, nie wiedziałem, że jest taki wątek, bo bym się przedstawił dużo wczesniej :)

A więc mam na imię Marek. Jestem nowicjuszem, jak zresztą jest napisane pod moim nickiem. Od kiedy podziurawiłem opony w swoim Wigry 3 (czyli ok 18 lat temu) nie jeździłem w ogóle. Wróciło do mnie jednak ze zdwojoną siłą, gdy od stycznia do czerwca 2010, będąc na wymianie studenckiej w kraju bardziej przyjaznemu rowerzystom, kupiłem sobie używany rower i, nie zważając na oblodzoną i zasnierzoną nawierzchnie, już nie mogłem się z nim rozstać.

Niestety na Masie żadnej jeszcze nie byłem, bo wczesniej roweru nie miałem (moja Kuwahara została w Finlandii), ale teraz już mam, jednak wczoraj byłem poza Wwą, więc widzimy się w sierpniu! ;)

Oto, pokrótce, moja historia.

*kłania się*
« Ostatnia zmiana: 31 Lip 2010, 09:37:19 wysłana przez Trauer »

blue_bicycle

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Sie 2010, 23:20:17 »
Witam,
pojechałam z Wami w tegorocznej Powstańczej, pierwszy raz, bo od tygodnia mam rower. Po latach tłumaczenia się na wszystkie możliwe sposoby, że nie mam miejsca, że nie da rady (nawet na ścianie) by rower trzymać, kupiłam składanego dahona.
Fajnie być właścicielem dwóch kółek :) Zaczęłam jeździć codziennie do pracy. Miłe uczucie :) Do zobaczenia na kolejnych stołecznych przejazdach krytycznych. Pzdr. ciepło :)

Offline Sprężynka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Sie 2010, 17:25:46 »
Witam ekipę teraźniejszą jak i przyszła MK 27 będzie moja pierwsza masa zapewne w doborowym towarzystwie ;D śmigam sobie do pracy i z pracy po puławskiej ku nie zadowoleniu kierowców że droga jest też nasza ;-)a z Kellys-Salamander jestem od 2008 roku ale mocniej pedałująca od kwietnia tego roku to ja Ania

barthezz

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #39 dnia: 18 Sie 2010, 17:48:16 »
Witam! Na imie mam Bartek, do dluzszej przerwie z Masa i rowerem znowu powrocilem :)
Tym razem jezdze z RGR, oczywiscie w bede pojawial sie na kolejnych masach i w miare mozliwosci na przedmasowkach. Pozdrawiam i do zobaczenia

235mada

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Sie 2010, 13:40:53 »
Jestem Adam ,
jeżdżę na zwykłym miejskim rowerze, na treningi na Smoczej Łodzi, na przystań KS Spójnia Warszawa, ul. Modlińska 14. Zapraszam wszystkich chetnych do pływania na takiej łodzi, 10 lub 20 osobowej. Pływam od 3 miesiecy ale mnie mocno wciagnęło. Zalogowałem sie poprzednio na tym forum ale nie odnalazłem się , dlatego mam nowy nick.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,25821,100778803,100778803,Zawody_Samorzadowcow_na_Smoczych_lodziach.html

Offline mala

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Płeć: Kobieta
  • chwytaj dzień i noc:p
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Wrz 2010, 19:52:56 »
czesc wam:d
 A ja jestem Marysia mam 23 prawie juz ale wygladowo wygladam na 15-16:d
na roweerze jezdze od zawsze .jeden juz niestety zostal zezlomowany haha od czasu jak wpadlam na samochod

a aktualnie to eeee mam krossa:o bIalo niebieskiego:D hexagonka 3

aaa i co jeszcze moze jakos rozruszac ten watek i zagramy w jakas gre?;p
szczęśliwa bo z Nim;)

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Wrz 2010, 20:02:26 »
czesc wam:d
 A ja jestem Marysia mam 23 prawie juz ale wygladowo wygladam na 15-16...

...aaa i co jeszcze moze jakos rozruszac ten watek i zagramy w jakas gre?;p

a mentalnie na 8-10...?
to nie forum onetowe.

PS. Witamy :D

Offline mala

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Płeć: Kobieta
  • chwytaj dzień i noc:p
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Wrz 2010, 20:41:02 »
haha moze pisze jak potluczona ale grypke mam wiec moge nie myslec logicznie e:d

szczęśliwa bo z Nim;)

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Wrz 2010, 20:45:00 »
grypke mam wiec moge nie myslec logicznie
to weź lekarstewko, połóż się do łóżeczka, poczytaj książeczkę...