Autor Wątek: Nowa strona rowerowa www.navime.pl  (Przeczytany 2619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marwask

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.navime.pl
Nowa strona rowerowa www.navime.pl
« dnia: 26 Maj 2010, 00:40:58 »
Witam,

Nie wiem, czy to dobre miejsce na takiego posta, ale gdzies sprobowac trzeba, wszak to jakas inicjatywa ;)

Od dluzszego czasu pisze strone na ktora mozna wrzucic trasy gps, podzielic sie lokalizacja jakiegos ciekawego miejsca, dodawac zdjecia, galerie, ogladac statystyki, rankingi, itp. itd. Niby ktos moze powiedziec, ze takich stron jest bardzo duzo, ale dla mnie kazdej czegos brakowalo. Stad pojawil sie pomysl stworzenia czegos bardzo uniwersalnego. Nie bede rozpisywal sie co do funkcjonalnosci, bo wystarczy wejsc i zobaczyc co tam jest. Serwis z zalozenia ma oferowac wszystko w jednym miejscu, aczkolwiek narazie teoretycznie ukonczona jest funkcjonalnosc bardziej turystyczna, natomiast ta bardziej treningowa lezy w powijakach... Jest jeszcze pare rzeczy rozpoczetych, ale nieskonczonych np. planer podrozy, znajomi, itp.

Nie chce, zeby ten post zostal potraktowany jako reklama, tylko raczej jako prosba o przetestowanie i w pewnym sensie pomoc w dalszym jego rozwoju serwisu. Jestem swiadomy, ze jest jeszcze sporo niedorobek, ale dopoki ktos mi tego nie wytknie, to moge ich poprostu niedostrzegac:(

Adres strony: www.navime.pl

Wszelkie uwagi o bledach, problemach, nieprawidlowym dzialaniu lub brakach funkcjonalnosci sa mile widziane:)
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2010, 00:19:05 wysłana przez marwask »

www.navime.pl - piesze i rowerowe trasy gps