Autor Wątek: European Cycling Challenge 2015  (Przeczytany 22720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Maj 2015, 14:29:49 »
Specjalistą nie jestem ,a wręcz ciemniak jak to się robi -(uczył mnie mk1111 -a Czajnik namówił do grupy którą założył -wcześniej niż ZM ) po polsku brzmiącej ojcowie i matki Warszawy i tam się zalogowałem i z wielkimi trudami udaje mi się bezpośrednio wklepywać trasy .  Co do stania w kolejkach ,to nadal uważam że jest to przedłużenie nawyku z PRL-u - skoro wszystko jest to po co stanie?  Jeżeli do przychodni zdrowia to po co ?- przecież dr. Google już od lat leczy ,a teraz też widziałem reklamę że na Fb też można  :P A skoro jest wszystko to może wiesz gdzie naprawić kamerę sportową Rollei Bullet Hd ?- jest pełno elektroników ,ale oni tylko baterie wymieniają(jak mają) a inne naprawy to raczej mruczą pod nosem i mawiają "NIE DA SIĘ" :(

Offline fottoman

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek alias fottoman
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Maj 2015, 07:54:05 »
jerzy1234 - jeszcze parę tygodni temu był taki serwis - teraz budynek w którym się znajdował poszedł pod buldożer, jak się dowiem gdzie ich przenieśli lub inny serwis dam namiar.

możesz spróbować tutaj:
byłem tam parę razy ale nie wiem czy dobrze naprawiają

Jagiellońska 5A
03-721 Warszawa
woj. mazowieckie
powiat Warszawa

tel: 531531961

e-mail: info@elektrooptyka.pl

pozdrawiam.

 

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Maj 2015, 11:51:52 »
Zmiana dedykowanej aplikacji w ECC 2015 wynika z tego, że w Endomondo nie dało się zablokować tras poza granicami administracyjnymi miast uczestników oraz tworzyć podzespołów. Możliwość dopisywania się do dwóch podzespołów też ma być zablokowana. Można się "wypisać" z podzespołu klikając w niego dwukrotnie.
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2015, 13:13:10 wysłana przez mk1111 »
życie nie znosi próżni...

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: European Cycling Challenge 2015 - Mothers and Fathers from Warsaw
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Maj 2015, 21:11:30 »
Witam Wszystkich,

Serdecznie zapraszam do mojego teamu -  Mothers and Fathers from Warsaw!

Dla ułatwienia - każdy z nas jest ojcem i matką lub może nim być:) czy chcemy czy nie, więc marzyło mi się, by wreszcie pod jednym czytelnym szyldem nas zebrać. Tylko głosując codziennie własnymi nogami właśnie, a jako rodzic codziennie, jadę do pracy rowerem wraz z żoną, a do tego z naszą 3,5 letnią córą Różą. Codziennie w obie strony rowerkiem biegowym robi Róża do przedszkola 3,0 km!
A bardzo często w drodze powrotnej odwiedzamy sklepy czy inne przybytki, by zrobić zakupy i mała twardo jedzie z opcjami całusów i dobrego słowa:)

Dlatego raz jeszcze namawiam Was na dołączenie do nas - obecny skład wygląda tak:
Marek, Agnieszka, Jerzy, Bogdan, Rafał (Raffi), Michał, Paweł (Cosmit). Jak ktoś pominięty - to proszę o info sms na koma!

pozdrawiam twarde matki co codziennie do pracy rowerem mkną i ojców co moc na wytrzymanie z nimi mają;)

Dziękuję całej ekipie i nowym ale starzy wiecie - którzy, dajcie więcej mocy bo dzielnice BIA i BIE cieniutko tych km mają.

Czajnik


Mothers and Fathers from Warsaw - 1326 km stan na 6.05.2015 godzina 20.53!  :D :D
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Maj 2015, 11:04:34 »
Mothers and Fathers from Warsaw - 1326 km stan na 6.05.2015 godzina 20.53!  :D :D
A gdzie to można sprawdzać? Pytam z ciekawości, bo szukałem tych statystyk ile już wyjeździliśmy i nic nie znalałem :)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline fottoman

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek alias fottoman
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2015, 11:39:16 wysłana przez fottoman »

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Maj 2015, 16:33:22 »
Jak mam się dopisać? Nie mam komputera z funkcją telefonu (smartfona). Jakoś da się ręcznie wpisywać swoje dzienne dystanse. Jak to zrobić?
I jestem tatą po raz drugi!

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Maj 2015, 20:30:53 »
Da się ręcznie, tylko jest z tym trochę roboty
Jak już założysz konto, to w panelu użytkownika po lewej stronie klikasz My Trascks, tam można dodawać trasy z innych apek lub rysować ręcznie.

Jeżeli używasz jakiejś aplikacji zapamiętującej trasę (Endomondo, Strava itp - nie potrzebują neta w telefonie, wystarczy im GPS.), to exportujesz trasę do plików .gpx, do komputera i po zalogowaniu się do swojego profilu, My Tracks, ładujesz je za pomocą opcji "Upload .gpx file". W tym samym miejscu, obok jest też opcja "Insert track manually", gdzie można narysować swoją trasę na mapie. W obu przypadkach należy zapisać załadowaną/narysowaną trasę ("Save track", na dole). Obowiązuje limit dzienny zaimportowanych/narysowanych ręcznie tras: do 8 razy dziennie.

Uprzedzam tylko, że z ręcznym rysowanie jest drobny kłopot, aplikacja przyjmuje tylko trasy wyznaczone po jezdniach i to zgodnie z wyznaczonym na nich kierunkiem ruchu. Jeśli jeździsz jakims skrótem, kawałek po chodniku, przez podwórka, to apka bedzie z uporem robiła objazdy jezdniami. Jak jest z jazdą przez park, nie sprawdzałam


Offline rowerozof

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 331
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Maj 2015, 22:26:42 »
Trzeba przytrzymac shift zeby rysowac dowolna trase

Offline vit

  • Moderatorzy globalni
  • ******
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Maj 2015, 11:13:45 »
Chciałem wyprzedzić Rzym, ale durny system mi traków nie przyjmuje.
Trudno.

46,339 Km. 3 Roma
46,336 Km. 4 Warszawa

Do dupy ten cały system i chyba już z nim nie chcę współpracować
Nawet zabawa powinna być dopracowana, a nie byle jak i po partacku tj. europejsku

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Maj 2015, 12:03:42 »
w ogóle nie przyjmuje czy przyjmuje z dobowym opóźnieniem?
bo moje z Endo sumuje od razu, a te kawałki ręcznie rysowane w swoim panelu od razu widzę, ale w statystykach grupowych dopiero po co najmniej pół doby

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Maj 2015, 09:19:34 »
Mothers and Fathers from Warsaw - kręcimy rodzice i moi kochani sympatycy!

Nasz zespół się rozkręca, jestem pod wrażeniem!

Raffi - poradziłeś sobie? instrukcja koleżanki była sensowna-więc jak? Jak są większe jakieś problemy pisz/piszcie na skrzynkę gdzie fachową pomoc uzyskacie, a parę osób miało znowu problemy właśnie jak mi zgłaszało ostatnio telefonicznie: rowery@um.warszawa.pl.

Ciepłe gratulacje dla lidera naszego zespołu Marka oraz tych z zespołu co przekroczyli 100 km/osobę oraz WSZYSTKICH pozostałych co codziennie dają radę by NASZ team kilometrami wesprzeć!
Wczoraj przekroczyliśmy 3500 km 8)
Serdeczności dla wszystkich na dość chłodny dzionek :-* :D :D

Czajnik
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Maj 2015, 09:25:43 »
Raffi - poradziłeś sobie? instrukcja koleżanki była sensowna-więc jak?

Nie było łatwo, instrukcja była dość lakoniczna i przyswojenie jej wymagało płynów :-) Ale czego to człowiek nie robi dla drużyny :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Maj 2015, 16:12:55 »
Powiem Wam że ręczne dodawanie tras to masakra... Jak sobie z tym poradzić?
I jestem tatą po raz drugi!

Offline rowerozof

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 331
Odp: European Cycling Challenge 2015
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Maj 2015, 19:33:13 »
Powiem Wam że ręczne dodawanie tras to masakra... Jak sobie z tym poradzić?
Przytrzymujac SHIFT mozesz rysowac dowalna trase. Jest tez przysk UNDO ktory cofa ostatni odcinek