Autor Wątek: przejazd Świeczkowy Czajnika  (Przeczytany 18014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Wrz 2014, 19:30:10 »
Już dzisiaj podejmiemy decyzje, zresztą już wiesz i czynnie (na ochotnika  :P sam się zgłosiłeś do organizowania -tej "sekty") . Mam nadzieję że parę osób dołączy ,choć ostatnio ludziom wzrok zatrzymał się tylko na czubku własnego nosa, a poznawanie prawdziwej historii jest "passę"

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Wrz 2014, 22:38:56 »
Na mnie i Pafkę możesz liczyć, będziemy, pojedziemy!
I jestem tatą po raz drugi!

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Wrz 2014, 07:54:43 »
Dzięki ,Pafka już był i na razie jest nas - 6 sztuk.

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Wrz 2014, 11:27:22 »
Jerzy zostało mało czasu. Trzeba się wreszcie określić - jedziemy czy odpuszczamy?
życie nie znosi próżni...

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Paź 2014, 12:06:40 »
Ponieważ do tej pory nie ma jasnej deklaracji czy przejazd będzie czy też nie domyślam się że przejazdu nie będzie?
życie nie znosi próżni...

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Paź 2014, 12:37:19 »
Niestety główny organizator nawala ,więc zróbmy bunt i jedźmy sami bez urzędniczej oprawy ,czyli jak zaproponowałeś -"mk" skrócona wersja- plac Krasińskich i kopiec , a za rok (zmienimy nazwę i przygotujemy się lepiej). Tylko która godzina ludziom lepiej pasuje 17 czy 18 pod kolumną?

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Paź 2014, 13:03:51 »
Ok. Skoro mamy jasność, że nikomu nie wchodzimy w drogę to faktycznie pojedźmy zgodnie z moją sugestią z Pl. Krasińskich na Kopiec Powstania (rejon ul. Bartyckiej). Na przyszły rok trzeba po prostu zacząć organizować się wcześniej. Odnośnie godziny to najlepiej byłoby o 17 (z uwagi na coraz wcześniej zapadający zmrok) ale podejrzewam, że dla kilku osób będzie to zbyt wcześnie. Proponuje aby do jutra do południa poczekać na opinie i wtedy podejmiemy ostateczna decyzję czy 17 czy 18.
życie nie znosi próżni...

Offline vit

  • Moderatorzy globalni
  • ******
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Paź 2014, 15:36:06 »
Niestety główny organizator nawala ,więc zróbmy bunt i jedźmy sami bez urzędniczej oprawy ,czyli jak zaproponowałeś -"mk" skrócona wersja- plac Krasińskich i kopiec , a za rok (zmienimy nazwę i przygotujemy się lepiej). Tylko która godzina ludziom lepiej pasuje 17 czy 18 pod kolumną?
Jerzy, rysuje się drobny problem ....
Nie wiem do końca kto nawala i czy to czasem nie ja :( Propozycję przejazdu na zakończenie Powstania rzuciłem ja. Do końca jednak nie wiedziałem czy będę wtedy w Warszawie.
Teraz wydaje się, że jednak będę i chętnie wezmę udział w przejeździe.
 
Myślałem, żeby zacząć na kopcu o 18 - tak żeby się nie wbić w uroczystości gaszenia ogniska - nie wiem czy takowe się odbędą. Niemniej zgadzam się ;) na 18 pod kolumną. Myślę, że na 17 ciężko się będzie wyrobić z pracy.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #38 dnia: 01 Paź 2014, 16:47:44 »
Nie myślałem o głównym pomysłodawcy , który zaczął  cyklicznie przejazdy 1 sierpnia i od jego nazwiska jest nazwany "Czajnikowy". Ja też wolałbym 18 pod kolumną.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Paź 2014, 16:59:00 »
Nie myślałem o głównym pomysłodawcy

Może warto przedzwonić do Czajnika? Jestem pewien, że nawet jak nie da rady organizacyjnie (bo dziecko), to chętnie przyczłapie jako uczestnik. Szkoda go pomijać, w końcu to Jego pomysł :-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #40 dnia: 01 Paź 2014, 20:53:49 »
Raffi myślisz ze on o tym nie wie? Doskonale wie i cały czas jest na bieżąco informowany ( :-[ ja codziennie mam kontakt).

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Paź 2014, 03:25:37 »
Raffi myślisz ze on o tym nie wie? Doskonale wie i cały czas jest na bieżąco informowany ( :-[ ja codziennie mam kontakt).

Aha, w takim razie super.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Paź 2014, 07:58:29 »
Cytuj
Myślałem, żeby zacząć na kopcu o 18 - tak żeby się nie wbić w uroczystości gaszenia ogniska - nie wiem czy takowe się odbędą. Niemniej zgadzam się ;) na 18 pod kolumną. Myślę, że na 17 ciężko się będzie wyrobić z pracy.

Vit uroczystości będą ale w czwartek wieczorem bo ognisko gaszą w dniu zakończenia walk, a nie podpisania kapitulacji. Z reguły za zakończenie walk/wojen itp uznaje się dzień podpisania stosownych dokumentów natomiast przy Powstaniu obchodzi się uroczyście zakończenie walk. Różnica jest raptem kilku godzin (dokładnie 6 ) ale jest. Poza tym jak możesz przeczytać powyżej to planujemy przejazd dokładnie odwrotnie do tego co piszesz. Zacząć przy pomniku, a skończyć na Kopcu w miejscu gdzie skończyła  większość przedpowstańczej Warszawy. Trochę symboliki. Jerzy1234: Ponieważ czasu jest mało, a już są głosy że 17 jest zbyt wcześnie to proponuje jednak 18 i to od razu na pl. Krasińskich przy pomniku.
życie nie znosi próżni...

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Paź 2014, 21:04:23 »
Więc Panie i Panowie jutro o godzinie 18  pod Zygmuntem spotykamy się i wyruszamy grupką na objazd zakańczający powstanie, krótki ale treściwy.treściwy.  Proszę o parę świeczek ze sobą zabrać .

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Paź 2014, 21:54:11 »
Przyjęte. Trzeba tylko dopilnować żeby powiadomić Pafkę.
życie nie znosi próżni...