Autor Wątek: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo  (Przeczytany 5859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline remitent

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 530
  • Płeć: Mężczyzna
Nocna Masa Krytyczna - 2. sobota miesiąca - godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Cze 2013, 10:28:14 »
O, widzę, że mnie uprzedziłeś :)

Miał 0,9 promila.

A po ponownym przebadaniu 0,39...


I komu to szkodziło, pytam się? :))

W ten sposób nasza dzielna i niestrudzona policja uchroniła miliony śpiących w nieświadomości obywateli przed zagrożeniem życia i zdrowia usuwając z ulicy kolejnego groźnego kryminalistę siejącego terror i spustoszenie na ulicach stolicy. Czy jakoś tak ;)


A tak bardziej serio - szkoda Grzegrzółki. Był szansą Białołęki na coś nowego, bo do tej pory to tam te same stare dziady siedziały (ze Smoczyńskim na czele), co to wszystko wiedziały leppiej w temacie rowerów. No i już po szansie na zmiany.
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2013, 10:32:35 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

tomus1973

  • Gość
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Cze 2013, 10:30:39 »
Szkodzić to nie wiem komu szkodziło, ale pan "melicjant" czuje się dowartościowany i ma czym się chwalić przed kolegami. Szkoda jednak, że w naszym kraju nie można po jednym czy dwóch browarkach jechać rowerem.

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Cze 2013, 11:20:27 »
Ogromny sukces stołecznej policji, od razu poczułem się bezpieczniejszy.

Offline robertrobert1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 762
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Cze 2013, 11:22:13 »
Szkoda jednak, że w naszym kraju nie można po jednym czy dwóch browarkach jechać rowerem.

Jechać jak najbardziej można i to całkiem sprawnie. Cały problem polega na tym aby nie dać się złapać.;)

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Cze 2013, 12:53:38 »
Ekhem... 0.9? to nie jest jedno piwo. Jakkolwiek uważam, że w przypadku rowerzystów limit powinien być wyższy, to 0.9? to nie jest już drobna sprawa.

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Cze 2013, 13:36:55 »
Cytuj
o wpół do czwartej rano jazda na rowerze po zupełnie wyludnionym placu wydawała się czymś bezpiecznym

A otóż nie - jest to niebezpieczne, gdyż można się natknąć na Policję  :)

Ładnie zabalował... Teraz będzie temat, żeby "jeździć" po "niebezpiecznych" rowerzystach, którzy nocami szaleją pijani na spokojnych ulicach miasta. Po PO też będzie można "jeździć", ale to akurat mnie nie obchodzi.
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Cze 2013, 15:32:54 »
Zastanawiam się czy nie zadzwonić na praską komendę, bo skoro wzięli się za likwidowanie wymyślonych przez siebie zagrożeń, to na pewno poradzili sobie już z realnymi. Ciekawe czy pani, która nie ma czasu wezwać gościa, który mnie potrącił, bo ma 60 ważnych spraw na biurku zdążyła już odhaczyć wszystkie i też z nudów gania rowerzystów.

Żeby przebić newsy o pijanych rowerzystach na TVN Warszawa potrzeba aż ewakuacji kilku szpitali i prokuratur. Trzeba stąd wyjeżdżać:/
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2013, 15:43:42 wysłana przez uasic »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Cze 2013, 19:32:47 »
Ekhem... 0.9? to nie jest jedno piwo. Jakkolwiek uważam, że w przypadku rowerzystów limit powinien być wyższy, to 0.9? to nie jest już drobna sprawa.

Na komendzie ponoć (tak twierdzi TVN) wyszło tylko 0,36... ale oczywiście podają wynik bardziej medialny, ten z alkomatu ręcznego, który służy tylko do wstępnej weryfikacji i którego pomiar zawsze trzeba potem powtórzyć na komendzie na urządzeniu stacjonarnym.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Cze 2013, 20:29:36 »
Mea culpa, niedopatrzenie. Faktycznie, miał szansę jechać prosto i mogły to być 2-3 piwa.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Cze 2013, 21:44:56 »
Trzeba być niezrównoważonym umysłowo, żeby z Białołęki jechać na Śródmieście rowerem.
Na trzeźwo zrobiłem tak cztery razy (Mokotów - Białołęka) i powtarzać nie zamierzam.
To jest jakieś chore, cztery razy kursowałem Mostem Północnym przed oddaniem DDR.

Ja lubię jeździć po ulicy ale jazda po autostradzie i zmienianie na niej pasów ruchu, rowerem mnie odrobinę przerastało.

Pamiętam jeszcze jak kiedyś jechałem Tam za jakimś miejscowym rowerzystą by pod prąd ominąć jakiś remont i obaj zatrzymaliśmy się przed kobietą z wózkiem, która szła po jezdni, takiej dużej trzypasmowej i TIRy nas musiały mijać.

Już nigdy więcej nie będę narzekać na miejsce w którym mieszkam :D ;D :) 

''Tam jest piekło, czy dopiero czyściec ?!!''   


 
« Ostatnia zmiana: 26 Cze 2013, 05:06:25 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Cze 2013, 22:28:39 »
Poza Masą nigdy nie zapuszczałem się na północno-wschodnią część Warszawy rowerem, więc nie wiem, jak się jedzie np. Jagiellońską, ale z Białołęki do Śródmieścia nie trzeba jechać mostem Północnym albo Grota-Roweckiego (tam to nawet samochodem strach przez koleiny ;)). Można pojechać mostem Gdańskim, a ten już wygląda całkiem przyjaźnie.
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2013, 22:29:46 wysłana przez biały »

Offline remitent

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Cze 2013, 22:31:48 »
To jest jakieś chore, cztery razy kursowałem Mostem Północnym przed oddaniem DDR.

Jednakże obecnie DDR już działa, więc w czym problem?
Nocna Masa Krytyczna - 2. sobota miesiąca - godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Ciacho

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
    • Ciacho myśli nieuczesane
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Cze 2013, 09:25:31 »
Ja (prawie) codziennie śmigam z Białołęki do centrum - głębocka, windentego, żaba, słomińśkiego, gdański, trasa prosta i przyjemna (poza standardowymi burakami mijającymi na gazetę czy trąbiących co chwilę).

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Cze 2013, 14:32:50 »
Trzeba być niezrównoważonym umysłowo, żeby z Białołęki jechać na Śródmieście rowerem. 

Wiesz, że w tej chwili zupełnie nieświadomie dosrałeś co najmniej 5 osobom z tego forum (i pewnie kilkuset spoza), które z Białołęki do Centrum jeżdżą dość regularnie?

Możesz wytłumaczyć co w tym dla Ciebie dziwnego? Rowerem jest zwykle krócej niż samochodem lub komunikacją zbiorową. Że taniej i wygodniej to nawet nie piszę.


Ja lubię jeździć po ulicy ale jazda po autostradzie i zmienianie na niej pasów ruchu, rowerem mnie odrobinę przerastało.

Nie zabraniaj robić innym tego co Cię przerasta :P


Pamiętam jeszcze jak kiedyś jechałem Tam za jakimś miejscowym rowerzystą by pod prąd ominąć jakiś remont i obaj zatrzymaliśmy się przed kobietą z wózkiem, która szła po jezdni, takiej dużej trzypasmowej i TIRy nas musiały mijać.

To pewnie była Modlińska podczas remontów wiaduktów przy EC Żerań i mostu nad kan. Żerańskim. Ulica, przy której mieszkam :D

Niestety Inżynier Galas jakoś nie potrafi zrozumieć, że jak się zlikwiduje chodnik i DDR to korzystający z nich ludzie nie znikną. Koniecznie musi powtarzać te same błędy i tworzyć zagrożenie w ruchu w kolejnych miejscach Warszawy.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Cze 2013, 16:14:14 »
Ja mieszkałem kiedyś na Tarchominie, ale stamtąd dojazd był bardzo w porządku Myśliborską (nie było jeszcze świateł przy moście) aż do przystanku Konwaliowa, gdzie trzeba było przejechać kawałek Modlińśką nad kanałem żerańskim, co specjalnie sympatyczne nie było, ale też dramatów żadnych nie miałem (w ogóle zamknięcie go dla pieszych było jakimś mega absurdem). Grota-Rowieckiego wolałem przeciskać się między barierkami, także dlatego, że wyogdniej mi było zejść po stronie wschodniej Wisłostrady, niż zjechać po zachodniej, i jechać aż na powiśle wzdłuż Wisły bez samochodów i żadnych świateł (teraz już się nie da).

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Burmistrz Białołęki jechał po kielichu na Veturilo
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Cze 2013, 21:26:07 »
Cytuj
Trzeba być niezrównoważonym umysłowo, żeby z .................... jechać do ..................... rowerem.

Wpisujcie miasta!!!!1jeden  ;)
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky