Autor Wątek: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]  (Przeczytany 3177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skip_yeti

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
    • ccc na fb
Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« dnia: 13 Maj 2013, 13:12:51 »
Hej,

Temat wrzucam tu, ale pewnie można by go podpiąć w różne miejsca.

Rozwinięcie tematu: kumpel z firmy, mieszka okolice Płaskowickiej/KEN, pracuje w Piastowie po północnej stronie torów. W związku z problemami z pociągami i metrem czas dojazdu do pracy wydłużył mu się do ponad 1,5 h. Namówiłem go zatem na najrozsądniejszy środek transportu :). Prolem polega na tym, że pewnie ostatnio jeździł w podstawówce, no i boi się jazdy ulicą. Trzeba mu zatem wymiślić trasę - jak najwięcej DDR i spokojniejszych ulic, no i jak najkrócej.
Z założenia nie wysłałem go przez Dawidy, bo tam jest mega ruch i wąsko, tak więc pozostaje droga na północ od lotniska. Moja trasa to: KEN-Ciszewskiego-Pileckiego-Poleczki-Wirażowa-ŻW-17 Stycznia-Krakowiaków-Salomejska-Centralna-Ryzowa-Bodycha-Dworcowa. (Dalej w Piastowie już sobie poradzi).

Jeżeli ktoś trzaska tą trasę i ma lepsze pomysły to prosiłbym o opinię.
Chcesz spróbować czegoś innego? City CC Warszawa - znajdź nas, nie będziesz żałować.

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj 2013, 14:32:30 »
... Od Puławskiej do Krakowskiej ma Południową Obwodnice w budowie, asfalt nowka sztuka nie śmigany :) 3 pasy w każdą stronę :) 1 miejsce gdzie trzeba przejechać wolno/przejść przez torowisko... chyba że zrobili przez ostatnie 2 tygodnie :)

Od Krakowskiej dalej nie jechany jeszcze, w planie na ten tydzień, więc będę mógł powiedzieć więcej...
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline rawik

  • Początkujący
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maj 2013, 18:14:26 »
Dalej podobnie ,nawet lepiej .Wczoraj zalali asfaltem ostatni, brakujący fragment .
Najlepiej dostać się na obwodnicę między Piastowem a Ursusem { ul.Piastowska }
Wczoraj pokonałam tę trasę od Konotopy do Puławskiej .

Offline skip_yeti

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
    • ccc na fb
Odp: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maj 2013, 18:41:48 »
A budowlańcy nie rzucają cegłami? Jak budowali S8 to przez pół roku się śmigało bez problemu, ale juz na A2 w ostatniej chwili umknąłem przez wyjście techniczne przed władzą :P POW-u jeszcze nie sprawdzałem, czas najwyższy :)
Chcesz spróbować czegoś innego? City CC Warszawa - znajdź nas, nie będziesz żałować.

Offline rawik

  • Początkujący
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maj 2013, 19:05:29 »
Muszę przyznać ,że jeżdżę głównie w soboty i niedziele.Budowlańcy wtedy odpoczywają .
Jest jeden punkt ,który należny omijać - wiadukt nad Al .Krakowską .Tam zawsze ktoś się kręci .
Lepiej zjechać bocznym pasem  ,przejść pod wiaduktem i dalej już bez problemów .
Należy się spieszyć ,bo mają zamiar otworzyć do czerwca odcinek Konotopa  - Al. Krakowska .
Ale patrząc na zaawansowanie prac i tempo ,będzie to chyba czerwiec następnego roku .

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Maj 2013, 22:34:24 »
jak otworzą to miejmy nadzieję że z albo ddr albo jakas droga serwisowa, na odcinku puławska/krakowska coś takiego się szykuje....
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Maj 2013, 22:38:56 »
nie mogę edytowac w tel. sorry za post pod piątek :) co do budowlanych to mili i nawet machaja, ochroniarze mniej ale zawsze obiecuje że nie ukradnie walca i nie bede kręcił baczkow na świeżym asfalcie i puszczaja :)
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline Fochna

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Kobieta
Odp: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2013, 08:57:31 »
A ja przed wjazdem wyciągam budowlaną kamizelkę odblaskową - wtedy nawet ochroniarze machają :)

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Trasa Ursynów - Piastów dla leszcza ;]
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maj 2013, 20:28:59 »
Trasa Puławska -> Węzeł Konotopa -> Puławska po POW przejechana i nawet przejezdna.

Jedyne miejsca problematyczne to:
1/ węzeł z torami zaraz za Puławską, tunel nieprzejezdny, trzeba przez plac budowy, przez tory, jest przejazd.
2/ między Na Skraju a Krakowską coś im się popsuło, rozkopali, przejazd małym objaździkiem, może być błoto po  deszczu/ciężarówkach
3/ wiadukt nad Krakowską nieprzejezdny - barierki i świeżutka wartwa wylana, trzeba dołem i przez przejście dla pieszych
4/ dalej miejscami warstwa ścieralna, miescami żwirowo, reszta po podkładzie betonowym (wystają 'dylatacje' na parę cm :P)

Da się przejechać :) :) :) i jestem gotów o każde piniondze tego świata się założyć, że samochodem w szczycie nie da się zrobić szybciej tej trasy (Piaseczno/Piastów) niż rowerem przez budowaną POW.
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...