Autor Wątek: [Toruń] Fajny pomysł  (Przeczytany 3565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
[Toruń] Fajny pomysł
« dnia: 21 Kwi 2013, 15:02:05 »
http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576,13776979,Rowerzystki_w_szpilkach__ich_partnerzy_pod_krawatami.html#LokKrajTxt

Cytuj
Wśród pań królowały sukienki i buty na obcasie, panowie przyjechali w koszulach i marynarkach. Na toruńskich ulicach w sobotę spotkać można było dziesiątki wystrojonych rowerzystek i rowerzystów
Piąta elegancka rowerowa Masa Krytyczna wystartowała o godz. 15 z Rynku Nowomiejskiego. Jej uczestnicy przejechali m.in. ul. Kościuszki, Grudziądzką, Szosą Chełmińską, Bema i Bulwarem Filadelfijskim. W sumie pokonali około 14 km i tradycyjnie już zakończyli przejażdżkę pod pomnikiem Kopernika. Zanim jednak cykliści nacisnęli na pedały, jury wybrało i nagrodziło po trzy najbardziej eleganckie panie, trzech najbardziej eleganckich panów, trzy najbardziej eleganckie pary, najbardziej stylowy rower i wręczyło specjalne wyróżnienie.
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Toruń] Fajny pomysł
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwi 2013, 20:49:04 »
 :-[ Dla kogo fajny to fajny ,ja się wychyliłem i na akcje  Tour de Teatr przyjechałem w krawacie -wiesz co się działo ? - zlinczować mnie chcieli- :'(

Offline Olexy

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
    • Warszawska Akademia Rowerowa
Odp: [Toruń] Fajny pomysł
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwi 2013, 21:52:36 »
Pomysł rzeczywiście fajny.
Ale mi np, marzy się w Warszawie taki Tweed Run, z prawdziwego zdarzenia.  ::)
Warszawska Akademia Rowerowa- zapraszamy na naukę jazdy rowerem w ruchu miejskim! www.facebook.com/WarszawskaAkademiaRowerowa

Offline Libr

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Toruń] Fajny pomysł
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwi 2013, 22:08:36 »
Pomysł rzeczywiście fajny.
Ale mi np, marzy się w Warszawie taki Tweed Run, z prawdziwego zdarzenia.  ::)

nie czaje to na sportowo czy jak bo z tego co wiem to do teatru powinno się chodzić w miarę elegancko ;]
"Gatunki to tylko składniki, z których pragnę stworzyć własną potrawę. Muzyka nie dzieli się bowiem według mnie na gatunki lecz na tą, która jest zgodna z rytmem naszego serca i tą, która się z nim rozmija." L.U.C

Offline darek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Toruń] Fajny pomysł
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Kwi 2013, 22:12:00 »
na rowerze? w gajerze? jeżeli tak, to tylko:
PASHLEY ROADSTER CLASSIC - "Legendarny HIGH HEAD ROADSTER ? jedyny rower, o jakim powiedziano: pasuje do garnituru! (Simon Mills, The Ride Journal) Wytrawny, klasyczny, dla indywidualistów. Można nim jeździć do pracy a w weekendy na wycieczki za miasto"...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Toruń] Fajny pomysł
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Kwi 2013, 15:26:00 »
na rowerze? w gajerze? jeżeli tak, to tylko:
PASHLEY ROADSTER CLASSIC - "Legendarny HIGH HEAD ROADSTER ? jedyny rower, o jakim powiedziano: pasuje do garnituru! (Simon Mills, The Ride Journal) Wytrawny, klasyczny, dla indywidualistów. Można nim jeździć do pracy a w weekendy na wycieczki za miasto"...

Marketingowy bełkot.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Jojek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zamień trolowanie na rowerowanie.
Odp: [Toruń] Fajny pomysł
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Kwi 2013, 19:10:38 »
:-[ Dla kogo fajny to fajny ,ja się wychyliłem i na akcje  Tour de Teatr przyjechałem w krawacie -wiesz co się działo ? - zlinczować mnie chcieli- :'(

Już nie koloryzuj, wyśmiali tylko trochę.  Raz że czasy się zmieniają dwa że inaczej się ubiera do Teatru Wielkiego na Hamleta a inaczej Do Powszechnego na scenę Pracownia na sztukę współczesną o tytule "Sex, drugs and rock'n'roll" - tu wystarczy się ubrać jak do kina.

Offline Brom

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Toruń] Fajny pomysł
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Kwi 2013, 20:04:10 »
na rowerze? w gajerze? jeżeli tak, to tylko:
PASHLEY ROADSTER CLASSIC
Poza tym, że to niezrozumiały marketing, to nie tylko Pashley: http://www.youtube.com/watch?v=FGMstwEQUeg. A tu drobna cieawostka: http://brommieskywalker.blogspot.com/2011/05/finally-got-my-tsp-jersey.html.

@Olexy
Tweed Run - fajne. Nie wiedziałem o tym pomyśle.
@jerzy1234
Nic się nie martw. :) Ja też nie wiedziałem jak się ubrać, a do teatru przecież trzeba elegancko. Zrezygnowałem z krótkich spodenek i odblaskowej kurtki, ale jak się okazuje niekoniecznie potrzebnie. Tym większy pożytek z akcji - lepiej wiem w czym można iść do teatru. Przy okazji, niezły był kontrast naszej grupki i odpicowanego szatniarza. :)