Autor Wątek: TOUR DE TEATR - 20.04  (Przeczytany 2662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 731
  • Płeć: Mężczyzna
TOUR DE TEATR - 20.04
« dnia: 12 Kwi 2013, 13:23:21 »
Teatr Powszechny zaprasza warszawskich rowerzystów 20 kwietnia na g. 17.00 na spektakl Sex, drugs & rock?n?roll *!
Pogoda nareszcie zaczyna sprzyjać wyprawom rowerowym ? dlaczego więc nie przyjechać rowerem do teatru? Nasz rowerowy parking tylko czeka na jednośladowych widzów. Symbolicznym przejazdem TOUR DE TEATR chcemy zachęcić do podróży rowerowych w naszym kierunku. Jesteśmy na to w pełni przygotowani i tym samym? OTWIERAMY SEZON ROWEROWY DLA NASZYCH WIDZÓW!
PUNKT STARTOWY: pl. Zamkowy w Warszawie, g. 16.15
KONIEC TRASY: Teatr Powszechny ? spektakl Sex, drugs & rock?n?roll, reż. Aneta Groszyńska, g. 17.00

Uczestnikiem TOUR DE TEATR i gościem na spektaklu dnia 20 kwietnia, może być każdy warszawski rowerzysta, który:
- zarejestruje się mailowo pod adresem: promocja@powszechny.art.pl (ważne jest potwierdzenie rejestracji, które gwarantuje bezpłatne miejsce na widowni),
- przyjedzie na rowerze na punkt startowy i pokona trasę do Teatru.
UWAGA: O wejściu na spektakl decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona (45 miejsc na widowni). Osoby, którym nie uda się dostać na spektakl zachęcamy do wspólnego pokonania trasy.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: TOUR DE TEATR - 20.04
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwi 2013, 00:00:48 »
Super wydarzenie.

Już kiedyś byłem z rodziną w Teatrze Powszechnym  na Sztuce z jedną aktorką.
Co prawda na wielkiej scenie i  nie przyjechaliśmy tam wówczas rowerami.
Ale naprawdę wielki szacun dla wszystkich, pracowników teatru, aktora i widzów.
Mam nadzieje że wkrótce będziemy powtarzać takie wydarzenia  :)

Pozdrawiam rowerowo
Tomek
« Ostatnia zmiana: 21 Kwi 2013, 00:02:52 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: TOUR DE TEATR - 20.04
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwi 2013, 09:11:01 »
Pewnie że super , i też mam nadzieję że będziemy powtarzać takie wydarzenie tylko , zastanawiam się jak to się udało  Trupkowi załatwić nam ,za free -przecież w dzisiejszych czasach trudno o taką gratkę ? Tak więc dzięki za możliwość uczestniczenia w tak zacnym wydarzeniu.

Offline CrazyFish89

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: TOUR DE TEATR - 20.04
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Kwi 2013, 10:29:41 »
Spektakl był niesamowity :)
Light live for fun

GFM

  • Gość
Odp: TOUR DE TEATR - 20.04
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwi 2013, 11:01:16 »
Grać sztukę w pojedynkę - to trzeba być prawdziwym artystą.
Jestem pod wrażeniem.

Offline Brom

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: TOUR DE TEATR - 20.04
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwi 2013, 11:51:54 »
Pewnie że super , i też mam nadzieję że będziemy powtarzać takie wydarzenie tylko , zastanawiam się jak to się udało  Trupkowi załatwić nam ,za free -przecież w dzisiejszych czasach trudno o taką gratkę ? Tak więc dzięki za możliwość uczestniczenia w tak zacnym wydarzeniu.
Dołączam się do podziękowań i zachwytów nad przedstawieniem. Dodatkowy efekt to lekkie przybliżenie teatru potencjalnej publiczności. Pokazanie, że to nie musi być ekskluzywne miejsce, gdzie bez garnituru i krawata nie wypada się pokazać, tylko właśnie teatr powszechny jak wskazuje nazwa. Brawo!

Offline Jojek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zamień trolowanie na rowerowanie.
Odp: TOUR DE TEATR - 20.04
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Kwi 2013, 18:10:24 »
Wpiszcie podziękowania też pod wydarzeniem na FB, coby ludzie z teatru też widzieli że się podobało i chcieli robić kolejne takie akcje :D