Autor Wątek: Najlepszy dojazd do Legionowa (od Mostu Północnego)  (Przeczytany 5368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rano1

  • Gość
Najlepszy dojazd do Legionowa (od Mostu Północnego)
« dnia: 09 Sty 2013, 12:17:44 »
Zastanawiam się, jaki jest najbardziej dogodny dojazd, bez zbędnego kluczenia, z ominięciem zatłoczonej i szybkiej Modlińskiej.

Offline petek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy dojazd do Legionowa (od Mostu Północnego)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sty 2013, 14:49:15 »
Możesz jechać wałem przy Wiśle do pałacu w Jabłonnej, a stamtąd już rzut beretem do Legionowa.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy dojazd do Legionowa (od Mostu Północnego)
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sty 2013, 15:39:38 »
z ominięciem zatłoczonej i szybkiej Modlińskiej.

Tej Modlińskiej to tak naprawdę masz tylko kawałek. Wcześniej po wschodniej stronie jezdni jest całkiem sympatyczna droga lokalna, a miejscami nawet asfaltowy DDR. Kłopotliwy jest tylko krótki fragment od ul. Przyrzecze do skrzyżowania w Jabłonnej, który ma (wg map Googla) 900 metrów, gdzie trzeba jechać jezdnią główną.


Możesz jechać wałem przy Wiśle do pałacu w Jabłonnej, a stamtąd już rzut beretem do Legionowa.

Jest jeszcze wariant pośredni - jedziesz nie samym wałem, a tą ulicą wzdłuż wału (ul. Kępa Tarchomińska). W pewnym momencie ona się robi gruntowa, po chwili odbijasz w lewo i wypadasz w Jabłonnej. Dalej dawną krajówką do pałacyku i tak jak w Twoim wariancie. Ten wariant jest przejezdny nawet rowerem szosowym, choć nie jest to w 100% asfalt.


Można też jechać przez Choszczówkę, a dalej przez las do wojewódzkiej 632 - z tym że wtedy to naokoło wychodzi, no i wygodniej jest jechać tak od Gdańskiego (drogą techniczną przez tereny PKP, potem wzdłuż kan. Żerańskiego, potem ul. Cieślewską, Ornęcką, Przylesie, Kwiatową i Szkolną do DW 632.

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta

Offline Szczurek

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolontariat i rower to podstawa
    • Klub Ośmiu Kapelusz
Odp: Najlepszy dojazd do Legionowa (od Mostu Północnego)
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sty 2013, 17:35:34 »
z ominięciem zatłoczonej i szybkiej Modlińskiej.

Tej Modlińskiej to tak naprawdę masz tylko kawałek. Wcześniej po wschodniej stronie jezdni jest całkiem sympatyczna droga lokalna, a miejscami nawet asfaltowy DDR. Kłopotliwy jest tylko krótki fragment od ul. Przyrzecze do skrzyżowania w Jabłonnej, który ma (wg map Googla) 900 metrów, gdzie trzeba jechać jezdnią główną.



Ten odcinek to możesz pokonać przejeżdzając na drugą strone modlińskiej (przejazdem dla rowerów) na bukowie i pojechać lewą stroną modlińskiej w kierunku jabłonny i wyjeżdzasz koło wiazdu do piaskarni tam jest chodnik/ddr (nie wiem) a wcześniej lokalna
Chcesz być wolontariuszem ? Chcesz działać ?
Zapraszam www.kapelusz.org

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Najlepszy dojazd do Legionowa (od Mostu Północnego)
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lut 2013, 12:04:34 »
Ten odcinek to możesz pokonać przejeżdzając na drugą strone modlińskiej (przejazdem dla rowerów) na bukowie i pojechać lewą stroną modlińskiej w kierunku jabłonny i wyjeżdzasz koło wiazdu do piaskarni tam jest chodnik/ddr (nie wiem) a wcześniej lokalna

O tak:
https://www.youtube.com/watch?v=K6bN-sfCGD8